Klinika Skórna.pl
Klinika Skórna.pl

Klinika Skórna.pl Premium

(54 Opinie) ·100% poleca
Dodaj opinię
ul. Saloniego 1/2, Katowice, Śląskie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 37 godzin
Klinika Skórna.pl
Klinika Skórna.pl Premium
(54 Opinie) ·100% poleca

Informacje

Klinika Skórna.pl to prywatna klinika działająca w Katowicach, która oferuje usługi w zakresie medycyny estetycznej, ginekologii estetycznej i plastycznej, chirurgii okuloplastycznej i kosmetologii.

Zespół

Zespół Kliniki Medycyny Estetycznej Skórna.pl w Katowicach tworzą doświadczeni specjaliści medycyny estetycznej, dermatologii, ginekologii plastycznej i okulistyki oraz wysoko wykwalifikowani kosmetologowie. Założycielem kliniki jest dr. n. med. Marcin Nylec, specjalista ginekologii i położnictwa. Klinika powstała z zamiłowania jej założycieli do piękna. Misją zespołu jest zaoferowanie pacjentom najoptymalniejszych i najbezpieczniejszych rozwiązań, jakie oferują współczesne medycyna estetyczna i ginekologia plastyczna.

Specjalizacje

Klinika Skórna.pl oferuje pełen wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii, w tym między innymi zabiegi z wykorzystaniem preparatów na bazie kwasu hialuronowego, mikrodermabrazja, nici liftingujące i wiele innych. Specjaliści mają do dyspozycji nowoczesny sprzęt i innowacyjne preparaty, dzięki czemu mogą zaoferować pacjentom najnowocześniejsze rozwiązania, takie jak na przykład interwencje z wykorzystaniem lasera czy technologii radiofrekwencji. W ofercie znajdują się także zabieg liposukcji podbródka.

W ramach ginekologii estetycznej Klinika Skórna.pl oferuje zabiegi labioplastyki, plastyki krocz i pochwy oraz plastyki napletka łechtaczki. Z kolei oferta zabiegów ginekologii estetycznej obejmuje między innymi O-Shot, laserowe leczenie nietrzymania moczu, wybielanie okolic intymnych laserem i wiele innych.

Warto także wspomnieć, że w Klinice Skórna.pl dostępne są zabiegi plastyki powiek (blefaroplastyka) oraz interwencje usuwania nowotworów powiek z rekonstrukcją powiek.

Lokalizacja

Klinika Medycyny Estetycznej Skórna.pl mieści się w obrębie katowickiej dzielnicy Ligota i można do niej łatwo dojechać zarówno transportem osobowym, jak i publicznym (w pobliżu znajdują się m.in. przystanki tramwajowe). Zapraszamy do kontaktu poprzez nasz formularz kontaktowy lub telefonicznie.

Opinie (54)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Dr Nylec przeprowadzał u mnie zabieg labioplastyki z plastyką napletka łechtaczki oraz plastykę pochwy i krocza. Powodem była asymetria warg sromowych i wielki karambol krocza po trzech porodach, nacięciach i szyciach. Nie mogłam patrzeć na to w lust...Czytaj więcej

Wykonałam zabieg blefaroplastyki powiek górnych i dolnych u doktora Wosia. Jestem niesamowicie zadowolona zarówno z przebiegu zabiegu jak i oczywiście z efektu. Zabieg w znieczuleniu był bezbolesny! Wyglądam teraz o wiele młodziej, a blizna jest prak...Czytaj więcej

Polecam labioplastykę u doktora Nylca. Lekarz z dużą wiedzą, doświadczeniem i empatią.

DR Marcin Nylec to lekarz, którego mogę serdecznie polecić. Konsultowałam się z jeszcze jednym specjalistą ze Śląska, który zajmuje się korektą warg sromowych mniejszych, ale dr Nylec i jego spokojne usposobienie oraz podejście do pacjenta sprawiło,...Czytaj więcej

Zobacz więcej opinii
Klinika Skórna.pl udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (1)

Zdjęcia (98)

Klinika Skórna.pl udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (1)

Specjaliści z tej kliniki

dr n. med Martyna Zbiciak-Nylec

Dr N. Med Martyna Zbiciak-Nylec

Dr Rafał Woś

Dr Rafał Woś

Klinika Skórna.pl udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!