dr n. med. Marcin Nylec

dr n. med. Marcin Nylec Premium

(39 Opinii) ·100% poleca
Dodaj opinię
Tadeusza Saloniego 1/2, Katowice, Śląskie Zobacz mapę
Zarezerwuj wizytę Zobacz kalendarz
Zwykle odpowiada w ciągu 15 godzin
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 2489899
Nr wpisu do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą dr n.med
dr n. med. Marcin Nylec Premium
(39 Opinii) ·100% poleca

Informacje

Dr n. med. Marcin Nylec jest ginekologiem i położnikiem. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu ginekologii estetycznej. Należy do kilku prestiżowych stowarzyszeń: Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej (PTGEiR), Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej (PTGPiR) oraz Europejskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej (European Society of Aesthetic Gynecology – ESAG).

Specjalizacje

Ceniony ekspert w zakresie ginekologii plastycznej i estetycznej. Przeprowadza głównie operacje chirurgiczne – waginoplastykę, labioplastykę czy hymenoplastykę. Zajmuje się także operacjami przeszczepu tkanki tłuszczowej, w tym wypełnieniem warg sromowych oraz piersi. Udając się do jego gabinetu, możecie poddać się małoinwazyjnym zabiegom, np. laserowej rewitalizacji pochwy oraz warg sromowych, czy zabiegom z użyciem nici liftingujących Vaginal Narrower.

Klinika Medycyny Estetycznej Skórna.pl w Katowicach to miejsce, w którym nie tylko prowadzi się diagnostykę i leczenie schorzeń narządów rodnych, ale także wykonuje się operacje z zakresu ginekologii estetycznej. Wykwalifikowana kadra przeprowadza plastykę warg sromowych oraz pochwy. To miejsce, w którym można również poddać się zabiegom powiększania punktu G.

Klinika jest miejscem stworzonym z myślą o pacjentkach. Przestronne wnętrza oraz przyjazna atmosfera pozwalają pozbyć się stresu. Lekarze dokładnie tłumaczą przebieg terapii i skrupulatnie odpowiadają na pytania pacjentek. Gwarantują przy tym pełną dyskrecję. Po zabiegach pacjentki mają do dyspozycji wygodne pokoje z klimatyzacją i łazienką.

Dr n. med. Marcin Nylec jest absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Po studiach rozpoczął pracę w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Następnie uzyskał specjalizację z zakresu ginekologii i położnictwa oraz rozpoczął studia doktoranckie.

Podczas pisania rozprawy doktorskiej zainteresował się tematyką ginekologii estetycznej. Dziedzina ta stała się jego prawdziwą pasją. Z tego względu doskonalił swoje umiejętności w czasie zagranicznych kursów i szkoleń organizowanych przez największe autorytety w tym zakresie. Mimo szerokiej wiedzy, do dziś chętnie uczestniczy w konferencjach oraz sympozjach naukowych. Nieustannie poznaje nowe rozwiązania, które następnie wdraża w swojej pracy. Jego kompetencje potwierdzają liczne certyfikaty.

Lokalizacja

Dr n. med. Marcin Nylec współpracuje z kliniką Skórna.pl w Katowicach.

Ukończone specjalizacje:

 • Ginekologia i położnictwo

Członkostwo:

 • Inne:
 • Polskie Towarzystwo Ginekologii Plastycznej

Rodzaj działalności

 • Klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Miejsce prowadzenia działalności:

 • Klinika

Dysponujemy salami pooperacyjnymi:

 • Tak

Umowa z NFZ lub innymi prywatnymi ubezpieczycielami:

 • Nie

Pacjenta przyjmuje:

 • Specjalista

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Sposoby płatności:

 • Gotówka
 • Karta płatnicza lub kredytowa
 • Przelew
 • Paypal

Umów wizytę

Opinie (39)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Dr Nyleć wykonał u mnie zabieg zwężania pochwy nićmi z kwasem polimlekowym. Na zabieg zdecydowałam się ze względu na niesatysfakcjonujące życie seksualne. Moment znieczulenia był odrobinę niekomfortowy, później nie odczuwałam już żadnego bólu, a reko...Czytaj więcej

Historia ukończona (Urologia estetyczna):
Nici obkurczajace pochwę

Zdecydowanie polecam, lekarz cudotwórca, atmosfera w gabinecie rewelacyjna, zabieg udany na 1000 %, a efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania.

Historia ukończona (Labioplastyka):
Labioplastyka, plastyka łechtaczki, kwas

Wspaniały Doktor, z właściwym podejściem do pacjenta. Mogłabym polecić każdej pacjentce, która zastanawia się nad wyborem lekarza i zabiegu. Naprawdę lepiej oddać się w profesjonalne ręce niż z przypadku do jakiś rzeźników jak miało to miejsce w moim...Czytaj więcej

Zobacz więcej opinii
dr n. med. Marcin Nylec udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (11)

Nici obkurczajace pochwę

Z problemem rozluźnionej pochwy zmagałam się przez ostatnie 3 lata. Dopiero Dr Nylec zaproponował zabieg - nici z kw. Polimlekowym, który realnie poprawił moje życie seksualne. Dodatkowo jest to lekarz bardzo profesjonalny, słuchający i nie...

Czytaj więcej
Labioplastyka, plastyka łechtaczki, kwas

Mój problem rozpoczął się po trzecim porodzie, co prawda nie rodziłam naturalnie, ale wargi wewnętrzne stały się obwisłe i zaczęły wystawać poza wargi zewnętrzne. Dodatkowo doszły zaparcia, które po pewnym czasie spowodowały pojawienie się zwisającego...

Czytaj więcej
Zobacz więcej historii

Zdjęcia (20)

dr n. med. Marcin Nylec udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (6)

Miejsca pracy

dr n. med. Marcin Nylec udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!