dr n. med. Marcin Nylec

(28 Opinii) ·100% poleca
Dodaj opinię
Tadeusza Saloniego 1/2, Katowice, Śląskie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 10 godzin
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 2489899
Nr wpisu do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą dr n.med
dr n. med. Marcin Nylec
(28 Opinii) ·100% poleca

Informacje

 • 3866 wizyt na profilu

Dr n. med. Marcin Nylec jest ginekologiem i położnikiem. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu ginekologii estetycznej. Należy do kilku prestiżowych stowarzyszeń: Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej (PTGEiR), Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej (PTGPiR) oraz Europejskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej (European Society of Aesthetic Gynecology – ESAG).

Ceniony ekspert w zakresie ginekologii plastycznej i estetycznej. Przeprowadza głównie operacje chirurgiczne – waginoplastykę, labioplastykę czy hymenoplastykę. Zajmuje się także operacjami przeszczepu tkanki tłuszczowej, w tym wypełnieniem warg sromowych oraz piersi. Udając się do jego gabinetu, możecie poddać się małoinwazyjnym zabiegom, np. laserowej rewitalizacji pochwy oraz warg sromowych, czy zabiegom z użyciem nici liftingujących Vaginal Narrower.

Klinika Medycyny Estetycznej Skórna.pl w Katowicach to miejsce, w którym nie tylko prowadzi się diagnostykę i leczenie schorzeń narządów rodnych, ale także wykonuje się operacje z zakresu ginekologii estetycznej. Wykwalifikowana kadra przeprowadza plastykę warg sromowych oraz pochwy. To miejsce, w którym można również poddać się zabiegom powiększania punktu G.

Klinika jest miejscem stworzonym z myślą o pacjentkach. Przestronne wnętrza oraz przyjazna atmosfera pozwalają pozbyć się stresu. Lekarze dokładnie tłumaczą przebieg terapii i skrupulatnie odpowiadają na pytania pacjentek. Gwarantują przy tym pełną dyskrecję. Po zabiegach pacjentki mają do dyspozycji wygodne pokoje z klimatyzacją i łazienką.

Dr n. med. Marcin Nylec jest absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Po studiach rozpoczął pracę w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Następnie uzyskał specjalizację z zakresu ginekologii i położnictwa oraz rozpoczął studia doktoranckie.

Podczas pisania rozprawy doktorskiej zainteresował się tematyką ginekologii estetycznej. Dziedzina ta stała się jego prawdziwą pasją. Z tego względu doskonalił swoje umiejętności w czasie zagranicznych kursów i szkoleń organizowanych przez największe autorytety w tym zakresie. Mimo szerokiej wiedzy, do dziś chętnie uczestniczy w konferencjach oraz sympozjach naukowych. Nieustannie poznaje nowe rozwiązania, które następnie wdraża w swojej pracy. Jego kompetencje potwierdzają liczne certyfikaty.

Ukończone specjalizacje:

 • Ginekologia i położnictwo

Członkostwo:

 • Inne:
 • Polskie Towarzystwo Ginekologii Plastycznej

Rodzaj działalności

 • Klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Miejsce prowadzenia działalności:

 • Klinika

Dysponujemy salami pooperacyjnymi:

 • Tak

Umowa z NFZ lub innymi prywatnymi ubezpieczycielami:

 • Nie

Pacjenta przyjmuje:

 • Specjalista

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Sposoby płatności:

 • Gotówka
 • Karta płatnicza lub kredytowa
 • Przelew
 • Paypal

Opinie (28)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Do labioplastyki dojrzewałam 4 lata, ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, ponieważ trafiłam na najlepszego lekarza pod słońcem. Jestem bardzo zadowolona.

Doktor Marcin Nylec to wspaniały lekarz z powołania. Polecam zabieg leczenia nietrzymania moczu. Jak się okazuje niekoniecznie trzeba nauczyć się z tym żyć, ponieważ są metody rozwiązujące problem :)

Uważam, że zabieg przeprowadzony przez doktora Nylec, został przeprowadzony najbardziej profesjonalnie jak tylko się dało, miejsce cięcia zostało perfekcyjni zaszyte, obyło się bez żadnych krwawień, a ja sama czułam się przez ten czas dobrze zaopieko...Czytaj więcej

W sprawie plastyki warg sromowych konsultowałam się u trzech lekarzy, ale jedynie dr Marcin Nylec zdobył moje zaufanie. Intuicja mnie nie zawiodła. Lekarz o ogromnej wiedzy i umiejętnościach. Jest tak jak sobie wymarzyłam, albo lepiej :)

Zobacz więcej opinii
dr n. med. Marcin Nylec udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (6)

Labioplastyka laserowa ud dr. Nylca

Problem zbyt długich warg sromowych był ze mną od kiedy pamiętam. Krępowało mnie to okropnie. Jako dwudziestokilkuletnia dziewczyna próbowałam nieśmiało pytać swojego ginekologa dlaczego tak jest, dostałam tylko odpowiedź że tak mam i że tak...

Czytaj więcej
Zobacz więcej historii

Skontaktuj się z nami

Zdjęcia (15)

dr n. med. Marcin Nylec udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (6)

Miejsca pracy

dr n. med. Marcin Nylec udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!