dr n. med. Marcin Nylec
dr n. med. Marcin Nylec

dr n. med. Marcin Nylec Premium

(31 Opinii) ·100% poleca
Dodaj opinię
Tadeusza Saloniego 1/2, Katowice, Śląskie Zobacz mapę
Zarezerwuj wizytę Zobacz kalendarz
Odpowiada w 72 godziny
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 2489899
Nr wpisu do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą dr n.med
dr n. med. Marcin Nylec
dr n. med. Marcin Nylec Premium
(31 Opinii) ·100% poleca

Informacje

Dr n. med. Marcin Nylec jest ginekologiem i położnikiem. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu ginekologii estetycznej. Należy do kilku prestiżowych stowarzyszeń: Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej (PTGEiR), Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej (PTGPiR) oraz Europejskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej (European Society of Aesthetic Gynecology – ESAG).

Ceniony ekspert w zakresie ginekologii plastycznej i estetycznej. Przeprowadza głównie operacje chirurgiczne – waginoplastykę, labioplastykę czy hymenoplastykę. Zajmuje się także operacjami przeszczepu tkanki tłuszczowej, w tym wypełnieniem warg sromowych oraz piersi. Udając się do jego gabinetu, możecie poddać się małoinwazyjnym zabiegom, np. laserowej rewitalizacji pochwy oraz warg sromowych, czy zabiegom z użyciem nici liftingujących Vaginal Narrower.

Klinika Medycyny Estetycznej Skórna.pl w Katowicach to miejsce, w którym nie tylko prowadzi się diagnostykę i leczenie schorzeń narządów rodnych, ale także wykonuje się operacje z zakresu ginekologii estetycznej. Wykwalifikowana kadra przeprowadza plastykę warg sromowych oraz pochwy. To miejsce, w którym można również poddać się zabiegom powiększania punktu G.

Klinika jest miejscem stworzonym z myślą o pacjentkach. Przestronne wnętrza oraz przyjazna atmosfera pozwalają pozbyć się stresu. Lekarze dokładnie tłumaczą przebieg terapii i skrupulatnie odpowiadają na pytania pacjentek. Gwarantują przy tym pełną dyskrecję. Po zabiegach pacjentki mają do dyspozycji wygodne pokoje z klimatyzacją i łazienką.

Dr n. med. Marcin Nylec jest absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Po studiach rozpoczął pracę w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Następnie uzyskał specjalizację z zakresu ginekologii i położnictwa oraz rozpoczął studia doktoranckie.

Podczas pisania rozprawy doktorskiej zainteresował się tematyką ginekologii estetycznej. Dziedzina ta stała się jego prawdziwą pasją. Z tego względu doskonalił swoje umiejętności w czasie zagranicznych kursów i szkoleń organizowanych przez największe autorytety w tym zakresie. Mimo szerokiej wiedzy, do dziś chętnie uczestniczy w konferencjach oraz sympozjach naukowych. Nieustannie poznaje nowe rozwiązania, które następnie wdraża w swojej pracy. Jego kompetencje potwierdzają liczne certyfikaty.

Ukończone specjalizacje:

 • Ginekologia i położnictwo

Członkostwo:

 • Inne:
 • Polskie Towarzystwo Ginekologii Plastycznej

Rodzaj działalności

 • Klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Miejsce prowadzenia działalności:

 • Klinika

Dysponujemy salami pooperacyjnymi:

 • Tak

Umowa z NFZ lub innymi prywatnymi ubezpieczycielami:

 • Nie

Pacjenta przyjmuje:

 • Specjalista

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Sposoby płatności:

 • Gotówka
 • Karta płatnicza lub kredytowa
 • Przelew
 • Paypal

Umów wizytę

Umów się na wizytę u tego specjalisty w proponowanych przez nas godzinach. Wybrany ośrodek skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności danej daty.

Umów się na wizytę w klinice:
Umów wizytę
Poniedziałek 12/12 Wtorek 13/12 Środa 14/12 Czwartek 15/12 Piątek 16/12

Opinie (31)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Zdecydowałam się na labioplastykę, ponieważ w żadnym innym miejscu nie spotkałam się z takim zaangażowaniem podczas konsultacji. Dodatkowo Pan Dr jako jedyny lekarz doradził mi wykonanie modelowania napletka łechtaczki, aby ostateczny efekt był spójn...Czytaj więcej

Jestem zachwycona! Polecam serdecznie Pana Doktora. Wybitny lekarz.

Z całego serca polecam Pana Doktora, zabieg labioplastyki sprawił, że pozbyłam się kompleksów. Stres który mi towarzyszył okazał się niepotrzebny, bo zgodnie z tym co mówił dr Nylec odczuwalne jest tylko znieczulenie.

Do labioplastyki dojrzewałam 4 lata, ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, ponieważ trafiłam na najlepszego lekarza pod słońcem. Jestem bardzo zadowolona.

Zobacz więcej opinii
dr n. med. Marcin Nylec udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (6)

Labioplastyka laserowa ud dr. Nylca

Problem zbyt długich warg sromowych był ze mną od kiedy pamiętam. Krępowało mnie to okropnie. Jako dwudziestokilkuletnia dziewczyna próbowałam nieśmiało pytać swojego ginekologa dlaczego tak jest, dostałam tylko odpowiedź że tak mam i że tak...

Czytaj więcej
Zobacz więcej historii

Skontaktuj się z nami

Zdjęcia (21)

dr n. med. Marcin Nylec udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (6)

Miejsca pracy

dr n. med. Marcin Nylec udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!