Revival Clinic - Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii

Revival Clinic - Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii

(3 Opinie) ·100% poleca
Dodaj opinię
ul. Branickiego 10/118, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
Revival Clinic - Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii
Revival Clinic - Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii
(3 Opinie) ·100% poleca

Informacje

  • 428 wizyt na profilu

Revival Clinic specjalizuje się w nowoczesnych, innowacyjnych metodach leczenia z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii, dermatologii estetycznej i ogólnej, ginekologii estetycznej i ogólnej, kosmetologii, chirurgii, laryngologii, proktologii i flebologii. W klinice pracują doświadczeni specjaliści, których wysokie kwalifikacje gwarantują usługi na najwyższym poziomie. Placówka jest wyposażona w najnowszej generacji aparaturę i sprzęt medyczny.

Jednym z najbardziej polecanych zabiegów w Revival Clinic jest depilacja laserowa Motus AX, dzięki której można na zawsze pozbyć się niechcianego owłosienia.

Jeśli chodzi o zabiegi medycyny estetycznej klinika proponuje pacjentom metody tak nowoczesne, jak nieinwazyjny lifting bez skalpela HIFU2, albo odmładzanie nowej generacji czyli Endolifting Fotona 4D. Dostępne są także najbardziej znane i popularne zabiegi np. leczenie skóry osoczem bogatopłytkowym czy mezoterapia iniekcyjna. Placówka oferuje zarówno zabiegi na twarz jak i na ciało, np. lipolizę iniekcyjną czyli usuwanie tkanki tłuszczowej z dowolnych partii ciała.

Usługi Revival Clinic to także zabiegi kosmetologiczne czyli peelingi, infuzja tlenowa, oczyszczanie wodorowe AquasureH2. Wśród oferowanych zabiegów kosmetologicznych są tzw. zabiegi autorskie czyli opracowane przez specjalistów kliniki. W zabiegowej ofercie znajdziemy także kosmetologiczne zabiegi na całe ciało oraz na dłonie i stopy. Na przykład laserowe usuwanie rozstępów czy manicure i pedicure.

Niezwykle szeroka i nowoczesna oferta zabiegów wykonywanych w Revival Clinic obejmuje również zabiegi chirurgiczne oraz laryngologiczne, które można podzielić na zabiegi jamy ustnej i gardła oraz zabiegi laryngologiczne w obrębie nosa.

Ponadto w klinice dostępny jest pełen wachlarz zabiegów z zakresu dermatologii, ginekologii, laseroterapii, podologii, flebologii czy proktologii. Część z nich to te najbardziej znane i sprawdzone, duża część jednak to zabiegi nowoczesne, możliwe do wykonanie tylko dzięki posiadaniu specjalistycznej aparatury.

Filozofia działania Revival Clinic opiera się na indywidualnym podejściu do pacjenta, uważnym wsłuchaniu się w jego potrzeby oraz wykonaniu kompleksowych badań. Wszystko po to, aby przygotować optymalny plan leczenia, który będzie zarówno skuteczny w rozwiązaniu danego problemu zdrowotnego, jak i korzystny z punktu widzenia ewentualnego ryzyka czy kosztów zdrowotnych.

Revival Clinic czyli Innowacyjna Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii, mieści się na warszawskim Wilanowie, na ul. Branickiego 10. W klinice wykorzystuje się innowacyjne trendy doskonalenia urody oraz usuwania czy leczenia estetycznych niedoskonałości. Klinika stawia przede wszystkim na nowoczesność oraz bezpieczeństwo pacjenta. Każdy z pacjentów traktowany jest indywidualnie i dla każdego przygotowywany jest indywidualny plan leczenia. Panuje tu przyjazna, ciepła atmosfera, dzięki której pacjenci czują się swobodnie i komfortowo. W oczekiwaniu na wizytę można napić się pysznej kawy, posłuchać muzyki czy porozmawiać z konsultantkami medycznymi kliniki. Klinika dysponuje bezpłatnym parkingiem dla swoich gości.

Revival Clinic funkcjonuje od września 2014 roku. Od tamtego czasu zespół naszych specjalistów pomógł wielu osobom zwalczyć uporczywe niedoskonałości i problemy. Z każdym dniem dbamy o rozwój naszej placówki, abyśmy mogli świadczyć Pacjentom usługi jak najwyższej jakości. Dowodem na to jest obecność w naszej placówce najnowocześniejszego sprzętu, którego asortyment rozszerza się z roku na rok oraz jego skuteczność nagradzana jest licznymi nagrodami dla najlepszego sprzętu medycznego i estetycznego.

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 150

Ułatwienia płatnicze:

  • Płatność w ratach

Usługi

Chirurgia plastyczna

Dermatologia

Zabiegi okolic intymnych

Medycyna estetyczna

Zabiegi kosmetologiczne

Opinie (3)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Redukcja tkanki tłuszczowej po 2 ciążach - wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki urządzeniem Vanquish

Revival Clinic - Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (3)

Zdjęcia (20)

Filmy (1)

Revival Clinic - Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (9)

Zobacz więcej pytań z odpowiedziami

Artykuły (2)

VANQUISH

VANQUISH

Najnowsza metoda modelowania sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej.
11 lis 2020
Revival Clinic - Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!