Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej

Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej
 • 15 odpowiedzi
 • 4 Lubię to

Revival Clinic - Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii

Revival Clinic - Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii
SILVER BADGE
 • 100% < 1 dnia
 • odpowiedzianych pytań czas
  odpowiedzi

Kontakt z nami

Rekomendacje (3)

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z Revival Clinic - Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.


Doświadczenia pacjentów Revival Clinic - Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii

Profil - Revival Clinic - Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii

Motto:

Nowoczesne techniki zabiegowe które stosowane są podczas zabiegów, najwyższej klasy sprzęt medyczy oraz Hightech.

O nas

Revival Clinic to renomowana placówka specjalizująca się w nowoczesnych, innowacyjnych metodach leczenia z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii, dermatologii estetycznej i ogólnej, ginekologii estetycznej i ogólnej, kosmetologii, chirurgii, proktologii i flebologii.  Pracują w niej wysoko wykwalifikowani specjaliści zapewniający usługi na najwyższym poziomie. 

Specjalizacja i preferowany zakres działalności

W działalności kliniki wykorzystujemy najnowocześniejsze metody leczenia oraz dbania o urodę oparte na stosowaniu najnowszych technologii i aparatury medycznej. Każdy pacjent, który wybierze naszą klinikę oddaje się w ręce najlepszych specjalistów, dzięki czemu może być pewien, że przy zastosowaniu dobranych indywidualnie metod leczenia jego zdrowie i piękno odrodzi się na nowo. 

Filozofia zawodowa

Nasza filozofia opiera się na świadomym, indywidualnym i kompleksowym podejściu do każdego pacjenta. Ich potrzeby i uwagi są dla nas najważniejsze, dlatego też kierując się tym ściśle współpracujemy z nimi w celu stworzenia jak najlepszego planu i sposobu leczenia zdiagnozowanych dolegliwości. Zawsze jesteśmy gotowi wysłuchać, a tym samym doradzić naszym pacjentom najlepszy indywidualny tok leczenia. 

Nasza klinika

Revival Clinic to miejsce, w którym uzdrawiamy nie tylko ciało, ale również duszę. Jest to miejsce, w którym panuje niezwykle przyjazna i ciepła atmosfera, co sprawia, iż nasi pacjenci czują się u nas niezwykle komfortowo. Oczekując na wizytę zawsze można napić się pysznej, ciepłej kawy, a także posłuchać relaksującej muzyki, czy też porozmawiać z naszymi konsultantkami medycznymi, które zawsze służą pomocą i odpowiedzą na każde pytanie dotyczące zagadnień budzących wątpliwości u naszych pacjentów.

W Revival Clinic pracują wysoko wykwalifikowani specjaliści:

- mgr Izabela Rzeszutek – kosmetolog

- mgr Beata Prusicka - kosmetolog

- lek. Agnieszka Gręda – dermatolog i wenerolog

- dr n. med. Agnieszka Korkosz-Mierzejewska – otolaryngolog

- lek. Monika Rogala – dermatolog, wenerolog oraz lekarz medycyny estetycznej

- lek. Sławomir Wawrzyńczak – chirurg proktolog, flebolog, lekarz medycyny estetycznej

- dr n. med. Marek Rodzeń – chirurg, proktolog, onkolog, lekarz medycyny estetycznej

- dr n. med. Monika Bieniasz - chirurg ogólny, proktolog, onkolog, transplantolog, lekarz medycyny estetycznej

- lek. Robert Matusiak – ginekolog, położnik 

- lek. Jan Kośmider – ortopeda

Posiadamy również najlepszy sprzęt dostępny obecnie na rynku:

- laser Fotona Spectro Sp – jeden z najnowocześniejszych laserów neodymowo-erbowych na całym świecie. Dzięki unikalnych właściwości świata lasera, wykorzystuje się go w praktycznie wszystkich dziecinach medycyny  wykonując wszelkiego rodzaju zabiegi, np. :

 • medycyna estetyczna – laserowy lifting twarzy bez skalpela, czyli tzw. rewolucyjny Endolifting Fotona 4D, peeling laserowy
 • dermatologia –usuwanie zmian skórnych tj. brodawki, pieprzyki, usuwanie przebarwień, zmian barwnikowych, blizn potrądzikowych, trądziku różowatego, zamykanie naczynek i wiele wiele innych;
 • proktologia – laserowe leczenie hemoroidów, usuwanie polipów czy kłykcin kończystych;
 • flebologia – laserowe leczenie żylaków;
 • chirurgia – lipoliza laserowa (redukcja ilości tkanki tłuszczowej – modelowanie sylwetki) podbródka, brzucha, ud, boczków czy pelikanów (ramiona);
 • ginekologia – laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, laserowa rewitalizacja pochwy, laserowe obkurczanie warg sromowych
 • laryngologia – laserowa ewaporyzacja krypt migdałkowych (redukcja nieświeżego oddechu), laserowe leczenie bezdechu sennego i chrapania
 •      ortopedia – terapia komórkami macierzystymi, terapia osoczem bogatopłytkowym, iniekcje do- i okołostawowe

- Body Jet – urządzenie służące do wykonywania jednej z najefektywniejszych rodzajów liposukcji – liposukcji wodnej WAL.  Przy pomocy specjalnej kaniuli oraz strumienia wodnego, który jest wprowadzany pod skórę, dochodzi do uwolnienia komórek tłuszczowych bez uszkodzenia innych tkantek takich jak naczynia krwionośne czy nerwy, a następnie ich odessania. Główną zaletą systemu Body Jet jest możliwość uzyskania nieuszkodzonych komórek tłuszczowych, które następnie można wykonać do przeszczepu w inne miejsce np. w piersi, pośladki bądź w twarz w celu spłycenia zmarszczek.

Efekty: wymodelowana, szczuplejsza sylwetka w określonych partiach poddanych zabiegowi.

- Jett Plasma Medical – jest to urządzenie medyczne służące do leczenia oraz usuwania wielu zmian skórnych za pomocą procesu odparowywania, wypalania oraz zwęglania. Urządzenie to wykorzystuje technologię kontrolowanego niszczenia komórek za pomocą plazmy medycznej. Zabiegi, które możemy wykonywać to: usuwanie zmian skórny np. kurzajki, zamykanie naczynek, lifting powiek i twarzy, leczenie trądziku.

- Lampa Excys – urządzenie generujące monochromatyczne światło ekscymerowe o długości fali 308 nm. Jest ono wykorzystywane do leczenia chorób przewlekłych takich jak: bielactwo, łuszczyca, atopowe zapalenie skóry, łysienie plackowate, grzybica i liszaj płaski, hipopigmentacja rozstępów i blizn.

Efekty: widoczne i odczuwalne dla pacjenta zmniejszenie się zmian skórnych, remisja choroby.

- Exilis Elite – urządzenie działające na podstawie skojarzenia ultradźwięków z energią o wysokiej częstotliwości. Wykorzystuje 2 zaawansowane technologie: technologia RID (rozpoznanie-izolacja-deaktywacja oraz CRT (Collagen Refill Technology). Technologia RID umożliwia efektywną lipolizę nawet głęboko położonych komórek tłuszczoych, natomiast CRT powoduje remodeling kolagenu, poprawienie gęstości skóry i zwiększenie jej napięcia. Technologia RID jest wykorzystywana przede wszystkim do zabiegów modelowania sylwetki i miejscowego spalania tkanki tłuszczowej. Natomiast technologia CRT jest stosowana w przypadku wykonywania termoliftingu skóry twarzy, a także innych partii ciała.

Efekty: radykalna poprawa gęstości skóry, redukcja wiotkiej skóry, tkanki tłuszczowej i cellulitu.

- Vanquish – jest to urządzenie służące do modelowania sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej metodą bezkontaktową. Wykorzystuje technologię LAHF (Large Area High-Frequency Field), czyli tak zwane wielkoobszarowe pole działania. Dzięki temu urządzeniu możemy redukować ilość miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej z okolic: brzucha, bioder, ramion, ud czy pośladków.

Efekty: znaczna redukcja tkanki tłuszczowej, zmniejszenie obwodu brzucha nawet o 2-3 cm po 1 zabiegu.

- Eat Skinshock – urządzenie wykorzystujące połączenie fal akustycznych i elektrycznych. Jego zadaniem jest nieinwazyjna redukcja nierówności skóry takich jak: cellulit, rozstępy, blizny. Celem zabiegu jest odżywienie, dotlenienie i zregenerowanie skóry w celu zmniejszenia widoczności niedoskonałości.

Efekty: ujędrniona skóra, widoczne zmniejszenie cellulitu, wygładzenie i wyrównanie, a tym samym zmniejszenie widoczności blizn i rozstępów.

- Lymphastim – urządzenie wykorzystujące zasadę sekwencyjnego masażu uciskowego. Kombinezon zabiegowy jest wypełniany powietrzem, które spełnia funkcję masażera, dzięki czemu rytmiczne fale uciskowe udrażniają układ limfatyczny.

Efekty: redukcja obrzęków, zmniejszenie cellulitu, detoksykacja organizmu, odżywienie i uealstycznienie skóry.

- Protege Intima – urządzenie umożliwiające wykonanie nieinwazyjnej labioplastyki oraz poprawę satysfakcji seksualnej. Lifting termiczny wykonywany za pomocą tego urządzenia oparty jest na emisji monopolarnego prądu i ultradźwięków o wysokiej częstotliwości.  Protege Intima wykorzystuje system zabezpieczeń EFC ELITE, który sprawia, iż wykonywane zabiegi, przy których wykorzystywane są duże wartości energii, nie sprawiają pacjentkom dyskomfortu.

Efekty: zmniejszenie i poprawa kształtu warg sromowych, poprawa satysfakcji seksualnej, ujędrnienie i odmłodzenie skóry okolic intymnych.

- Linscan – jest to jedyny na świecie laser diodowy służący do szybkiego usuwania owłosienia. Wykorzystuje on technologię MCT (Motion Control Technology), w której wiązka światła lasera,  podczas wykonywania zabiegów, nie emituje nieprzyjemnych dla pacjenta intensywnych „strzałów”.

Efekty: gładka skóra pozbawiona włosów.

- Body Health – niezwykłe urządzenie służące do wykonywania masażu próżniowego, dzięki któremu można pozbyć się cellulitu, wymodelować sylwetkę, a także wygładzić i odżywić skórę. Body Health wykorzystuje technologię podciśnienia oraz mechanicznego masażu próżniowego, czego efektem jest pobudzenie naturalnych procesów zachodzących w organizmie.

Efekty: redukcja cellulitu, wymodelowana i wyszczuplona sylwetka, wygładzona i odżywiona skóra.

- Dermaoxy – urządzenie służące do wykonywania zabiegu infuzji tlenowej. Zabieg ten polega na wtłaczaniu substancji aktywnych (np. wyciąg z jadu węża bądź kwas hialuronowy) w głębokie warstwy skóry przy użyciu czystego tlenu. Efektem zabiegu jest silne nawilżenie i odżywienie skóry, a także spłycenie drobnych zmarszczek.

- DermaPen – urządzenie podobne do długopisu, wykorzystujące system pulsujących igieł powodujących mikronakłuć, dzięki którym na drodze wykorzystywanie naturalnych zdolności organizmu do regeneracji, dochodzi do indukcji syntezy kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Powstałe za pomocą igieł mikrourazy stymulują fibroblasty poprzez działanie czynników wzrostu pochodzenia płytkowego, czego efektem jest poprawa gęstości i elastyczności skóry, poprawa odżywienia, redukcja blizn potrądzikowych, rozstępów, a także redukcja przebarwień. Dodatkowym atutem tego zabiegu jest możliwość wzmocnienia efektów za pomocą wtłaczania w skórę np. indywidualnie dobranych mezokoktajli zawierających np. witaminę C, lub osocza bogatopłytkowego. 

Historia kliniki

Revival Clinic funkcjonuje od września 2014 roku. Od tamtego czasu zespół naszych specjalistów pomógł wielu osobom zwalczyć uporczywe niedoskonałości i problemy. Z każdym dniem dbamy o rozwój naszej placówki, abyśmy mogli świadczyć Pacjentom usługi jak najwyższej jakości. Dowodem na to jest obecność w naszej placówce najnowocześniejszego sprzętu, którego asortyment rozszerza się z roku na rok oraz jego skuteczność nagradzana jest licznymi nagrodami dla najlepszego sprzętu medycznego i estetycznego. 

Konsultacje

Konsultacje ze specjalistami są niezwykle ważnym elementem procesu leczniczego. To właśnie podczas nich każdy Pacjent ma okazję poznać naszych specjalistów, otrzymać odpowiednią diagnozę dotyczącą jego problemu, a także ustalić indywidualnie dobrany tok leczenia.

Na konsultacje umawiają pracujące w naszej klinice Konsultantki Medyczne, które służą pomocą w każdej kwestii dotyczącej udzielania informacji na temat najbliższych terminów wizyt, szczegółów dotyczących przebiegu zabiegu, jego ceny czy też teoretycznego czasu jego trwania. Konsultacje zarówno lekarskie jak i kosmetologiczne trwają ok. 30 minut (ich czas jest modyfikowany w zależności od indywidualnych potrzeb Pacjenta). Podczas spotkania zostaje z Pacjentem przeprowadzony szczegółowy wywiad specjalistyczny nakierunkowany pod kątem problemu, z którym pacjent  przychodzi, bądź umożliwiający postawienie odpowiedniej diagnozy. Dzięki temu nasi specjaliści podczas tej samej wizyty mogą ustalić razem z Pacjentem indywidualny proces leczniczy.

Umawianie wizyt odbywa się w sposób telefoniczny lub e-mailowy. Dzięki tym sposobom komunikacji, Konsultantki Medyczne pracujące w Revival Clinic mogą sprawnie zaproponować każdemu Pacjentowi dogodny dla nich termin konsultacji z naszymi specjalistami. 

Ciekawe informacje

Revival Clinic jest również centrum szkoleniowym z zakresu zastosowania laseroterapii w różnych dziedzinach medycyny. To właśnie nasi specjaliści szkolą innych lekarzy z całej Polski, ale również zza granicy, dzięki czemu poszerzamy horyzonty zastosowania lasera na terenie nawet Europy oraz innych kontynenatów!

Świadczone przez nas usługi są doceniane na całym świecie, czego dowodem są liczne nagrody, które przyznawane są urządzeniom oraz innowacyjnym zabiegom oferowanym w Revival Clinic. Należą do nich np.:

- rewolucyjny zabieg Endolifting Fotona 4D, który otrzymał nagrodę Perły Dermatologii Estetycznej 2016

- BTL Vanquish Me – urządzenie służące do nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej – nagroda My Face My Body Awards UK 2016. 

Nasze zdjęcia

Pokaż więcej Pokaż mniej

Zabiegi

Info Ceny od* Ceny do* Możliwość opłat ratalnych
BOTOX® Cena za jeden obszar. Z 550 zł Tak
Dermabrazja Cena uzależniona od ilości... Z 120 zł Do 180 zł Tak
Dermapen - mezoterapia mikroigłowa Cena uzależniona od ilości... Z 450 zł Do 550 zł Tak
Korekcja blizn Laserowe leczenie blizn,... Z 600 zł Do 1 100 zł Tak
Laserowa epilacja - usuwanie nadmiernego owłosienia Cena za jeden zabieg. Cena... Z 150 zł Do 800 zł Tak
Laserowe zabiegi dermatologii estetycznej Z 250 zł Do 3 500 zł Tak
   Fotoodmładzanie / odmładzanie skóry Cena uzależniona od ilości... Z 2 700 zł Do 3 400 zł Tak
   Laserowe leczenie trądziku Z 400 zł Do 500 zł Tak
   Laserowe usuwanie blizn Z 600 zł Do 1 100 zł Tak
   Laserowe usuwanie rozszerzonych naczynek Cena uzależniona od ilości... Z 120 zł Tak
   Laserowe usuwanie zmian skórnych cena uzależniona od... Z 300 zł Tak
Laserowe zabiegi ginekologii estetycznej
   Laserowe leczenie nietrzymania moczu Z 1 700 zł Tak
   Laserowe odmładzanie pochwy Z 1 700 zł Tak
Leczenie chronicznego kataru Laserowe leczenie kataru... Z 800 zł Tak
Leczenie nadpotliwości (hiperhydroza)
   Leczenie nadpotliwości (hiperhydroza) toksyna botulinowa (Botox) Z 1 600 zł Tak
   Laserowe usuwanie pocenia się - Smartlipo Z 3 800 zł Tak
Leczenie trądziku Z 150 zł Do 1 500 zł Tak
Leczenie wypadania włosów Z 650 zł Do 890 zł Tak
   Leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym Z 650 zł Do 890 zł Tak
Leczenie żylaków laserowe leczenie żylaków;... Z 600 zł Do 2 500 zł Tak
   Skleroterapia żylaków cena za jedną ampułkę... Z 400 zł Tak
Lipoliza iniekcyjna cena za jedną ampułkę... Z 400 zł Tak
Mezoterapia igłowa - odmładzanie twarzy, szyi, dekoltu, dłoni Cena uzależniona od obszaru... Z 300 zł Do 730 zł Tak
Mikrodermabrazja Cena uzależniona od ilości... Z 120 zł Do 180 zł Tak
Nieinwazyjny lifting
   HIFU - nieinwazyjny lifting Cena uzależniona od obszaru Z 500 zł Do 2 650 zł
Operacje korekcyjne i naprawcze stopy
   Wrastający paznokieć Z 500 zł Tak
Peeling chemiczny Z 200 zł Do 350 zł Tak
Powiększanie ust (Augmentacja)
   Powiększanie ust kwasem hialuronowym Z 1 000 zł Tak
   Powiększanie ust własnym tłuszczem Z 3 000 zł Do 6 000 zł Tak
Regeneris – biostymulacja komórek skóry/osocze bogatopłytkowe Z 650 zł Do 2 130 zł Tak
Usuwanie cellulitu Mezoterapia iniekcyjna1... Z 500 zł Do 1 000 zł Tak
Usuwanie chrapania Z 600 zł Do 1 500 zł Tak
Usuwanie przebarwień i zmian barwnikowych
Usuwanie rozstępów Z 350 zł Do 1 000 zł Tak
Usuwanie znamion, brodawek, włókniaków i zmian skórnych Tak
   Plastyka miejscowa – usuwanie zmian skórnych cena uzależniona od... Z 350 zł Do 550 zł Tak
Wypełnianie zmarszczek Z 950 zł Do 2 100 zł Tak
   Kwas hialuronowy: Saypha, Restylane, Juvederm, Stylage Z 800 zł Do 1 400 zł Tak

Pokaż więcej Pokaż mniej

U nas można płacić kartą platniczą

Uwaga

 • Podane ceny są orientacyjne.
 • Skontaktuj się z lekarzem by uzyskać więcej informacji.

Video

Artykuły

VANQUISH
22.10.2019

Najnowsza metoda modelowania sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej.

Kontakt z nami

Adresy

Adres
ul. Branickiego 10/118
ul.Adama Branickiego 10 lok 118 , Warszawa 02-972
02-972 Warszawa
WARSZAWA
Polska