Lek. med. Janusz Jaworowski
Lek. med. Janusz Jaworowski

Lek. med. Janusz Jaworowski Premium

(25 Opinii) ·100% poleca
Dodaj opinię
2 ośrodki w Mazowieckie, Podlaskie... Zobacz mapę
Odpowiada w 72 godziny
Lek. med. Janusz Jaworowski
Lek. med. Janusz Jaworowski Premium
(25 Opinii) ·100% poleca

Informacje

Jestem specjalistą chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej, specjalistą chirurgii ogólnej. Wiedza to potęga! Z każdym z moich pacjentów spędzam dużo czasu, upewniając się, że rozumie każdą fazę jego operacji. Im więcej wiesz, tym bardziej czujesz się bezpiecznie. Nic nie jest ważniejsze od zaufania moich pacjentów, a połączenie wiedzy i zaufania, pozwala moim pacjentom na poddanie się operacji.

Jestem absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zawodowe zdobywałem na Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala Praskiego, gdzie uzyskałem specjalizację pierwszego i drugiego stopnia z chirurgii ogólnej. Odbyłem staże w renomowanych ośrodkach polskich i zagranicznych (w tym Memorial Sloan-Kettering New York), które pozwoliły mi poszerzyć zakres umiejętności w dziedzinie chirurgii rekonstrukcyjnej. Jestem autorem ponad 40 publikacji naukowych. Swoje zainteresowania pogłębiam, biorąc udział w światowych konferencjach i zjazdach naukowych, gdzie wielokrotnie prezentuję wyniki własnych badań.

Moje szczególne zainteresowanie budzi inżynieria komórkowa i terapia w chirurgii estetycznej z zastosowaniem laserów oraz wykorzystanie przeszczepów tłuszczu i komórek macierzystych w celu poprawy wyniku estetycznego.

Specjalizacje

Specjalizuję się w endoskopowym powiększaniu piersi, plastyce piersi, liposukcji, korekcji nosa – rhinoplastyce, abdominoplastyce, mommy makeover, zabiegach z zakresu chirurgii rekonstrukcyjnej dla pacjentów po leczeniu raka piersi, głowy i szyi. W swojej praktyce najczęściej powiększam piersi implantami i tkanką tłuszczową, przeprowadzam korekcje nosa, plastyki powiek, plastyki uszu, liftingi twarzy, plastyki brzucha i liposukcje.

Klinika

Pracuję w Timeless Chirurgia Plastyczna, której założenie było dla mnie naturalnym etapem rozwoju zawodowego. Atmosferę kliniki tworzy perfekcyjnie współpracujący ze sobą zespół wysoko wykwalifikowanych lekarzy i pielęgniarek. Naszym najważniejszym dążeniem jest pomoc pacjentom w osiąganiu celów przy jednoczesnym zapewnieniu komfortu, spokoju i bezpieczeństwa.

Blok operacyjny kliniki Timeless to sala operacyjna, spełniająca najwyższe wymagania higieniczne i techniczne. Posiadamy stanowisko intensywnej opieki na sali wybudzeń oraz sale pacjenta wyposażone w urządzenia monitorujące funkcje życiowe i dostępem tlenu, niezależnym system zasilania energii elektrycznej, gwarantujący najwyższe standardy bezpieczeństwa przeprowadzanych operacji oraz opieki nad pacjentem.

Timeless jest jedną z nielicznych prywatnych klinik w Warszawie posiadającą blok operacyjny wyposażony w nawiew laminarny. To umieszczony nad polem operacyjnym system służący do utrzymywania sterylnej czystości powietrza wokół pacjenta. Zanieczyszczenia bakteryjne i wirusowe zatrzymywane są przez specjalne filtry o skuteczności filtracji 99,95%. Podobne warunki spełniają sale intensywnej opieki i pobytu pacjenta.

Lokalizacja

Lek. med. Janusz Jaworowski pracuje w Warszawie.

Ukończone specjalizacje:

 • Chirurgia Plastyczna

Członkostwo:

 • Polskie Twarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej

Rodzaj działalności

 • Klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Miejsce prowadzenia działalności:

 • Klinika

Doświadczenie:

 • >10 lat

Dysponujemy salami pooperacyjnymi:

 • Tak

Umowa z NFZ lub innymi prywatnymi ubezpieczycielami:

 • Nie

Pacjenta przyjmuje:

 • Specjalista

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Cena konsultacji:

 • 250

Sposoby płatności:

 • Gotówka
 • Karta płatnicza lub kredytowa
 • Przelew

Opinie (25)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Moja operacja: powiększanie piersi z niedorozwojem Metoda: laparoskopowa przez pachę 13.12.2019r Cena (z badaniami)~20500-21000zł Dr Jaworowski jest wspaniałym specjalistą, sympatycznym człowiekiem, doskonałym słuchaczem. Zanim wybrałam lekarza...Czytaj więcej

Dzięki operacji uszu pozbyłam się swojego największego kompleksu

Historia ukończona (Korekcja uszu):

Nad operacja zastanawiałam sie bardzo długo. Po długim szukaniu i czytaniu opinii różnych lekarzy trafiłam właśnie na dr Janusza Jaworowskiego i to było najlepsze co mogło mnie spotkać. Doktor wyleczył mnie z mojego największego kompleksu. Z efektu j...Czytaj więcej

Zobacz więcej opinii
Lek. med. Janusz Jaworowski udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (23)

Zobacz więcej historii

Skontaktuj się z nami

Zdjęcia (87)

Filmy (20)

Lek. med. Janusz Jaworowski udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (104)

Płaskie ucho po otoplastyce
Odpowiedź specjalisty · 27 lut 2021
Postaram się pomóc Zapraszam do Timeless w Warszawie Z poważaniem dr Janusz Jaworowski specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej, specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej
Zobacz więcej pytań z odpowiedziami

Specjaliści z tej kliniki

Timeless Chirurgia Plastyczna

Timeless Chirurgia Plastyczna

Lek. med. Janusz Jaworowski udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!