Lek. med. Janusz Jaworowski
Lek. med. Janusz Jaworowski

Lek. med. Janusz Jaworowski Premium

(26 Opinii)·96% poleca
Dodaj opinię
2 ośrodki w Mazowieckie, Podlaskie... Zobacz mapę
Zarezerwuj wizytę Zobacz kalendarz
Zwykle odpowiada w ciągu 15 godzin
Opcje płatności w ratach
Lek. med. Janusz Jaworowski
Lek. med. Janusz Jaworowski Premium
(26 Opinii)·96% poleca

Informacje

Jestem specjalistą chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej, specjalistą chirurgii ogólnej. Wiedza to potęga! Z każdym z moich pacjentów spędzam dużo czasu, upewniając się, że rozumie każdą fazę jego operacji. Im więcej wiesz, tym bardziej czujesz się bezpiecznie. Nic nie jest ważniejsze od zaufania moich pacjentów, a połączenie wiedzy i zaufania, pozwala moim pacjentom na poddanie się operacji.

Jestem absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zawodowe zdobywałem na Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala Praskiego, gdzie uzyskałem specjalizację pierwszego i drugiego stopnia z chirurgii ogólnej. Odbyłem staże w renomowanych ośrodkach polskich i zagranicznych (w tym Memorial Sloan-Kettering New York), które pozwoliły mi poszerzyć zakres umiejętności w dziedzinie chirurgii rekonstrukcyjnej. Jestem autorem ponad 40 publikacji naukowych. Swoje zainteresowania pogłębiam, biorąc udział w światowych konferencjach i zjazdach naukowych, gdzie wielokrotnie prezentuję wyniki własnych badań.

Moje szczególne zainteresowanie budzi inżynieria komórkowa i terapia w chirurgii estetycznej z zastosowaniem laserów oraz wykorzystanie przeszczepów tłuszczu i komórek macierzystych w celu poprawy wyniku estetycznego.

Specjalizacje

Specjalizuję się w endoskopowym powiększaniu piersi, plastyce piersi, liposukcji, korekcji nosa – rhinoplastyce, abdominoplastyce, mommy makeover, zabiegach z zakresu chirurgii rekonstrukcyjnej dla pacjentów po leczeniu raka piersi, głowy i szyi. W swojej praktyce najczęściej powiększam piersi implantami i tkanką tłuszczową, przeprowadzam korekcje nosa, plastyki powiek, plastyki uszu, liftingi twarzy, plastyki brzucha i liposukcje.

Klinika

Pracuję w Timeless Chirurgia Plastyczna, której założenie było dla mnie naturalnym etapem rozwoju zawodowego. Atmosferę kliniki tworzy perfekcyjnie współpracujący ze sobą zespół wysoko wykwalifikowanych lekarzy i pielęgniarek. Naszym najważniejszym dążeniem jest pomoc pacjentom w osiąganiu celów przy jednoczesnym zapewnieniu komfortu, spokoju i bezpieczeństwa.

Blok operacyjny kliniki Timeless to sala operacyjna, spełniająca najwyższe wymagania higieniczne i techniczne. Posiadamy stanowisko intensywnej opieki na sali wybudzeń oraz sale pacjenta wyposażone w urządzenia monitorujące funkcje życiowe i dostępem tlenu, niezależnym system zasilania energii elektrycznej, gwarantujący najwyższe standardy bezpieczeństwa przeprowadzanych operacji oraz opieki nad pacjentem.

Timeless jest jedną z nielicznych prywatnych klinik w Warszawie posiadającą blok operacyjny wyposażony w nawiew laminarny. To umieszczony nad polem operacyjnym system służący do utrzymywania sterylnej czystości powietrza wokół pacjenta. Zanieczyszczenia bakteryjne i wirusowe zatrzymywane są przez specjalne filtry o skuteczności filtracji 99,95%. Podobne warunki spełniają sale intensywnej opieki i pobytu pacjenta.

Lokalizacja

Lek. med. Janusz Jaworowski pracuje w Warszawie.

Opcja wideokonsultacji:

  • Tak

Stowarzyszenia i nagrody:

  • Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE)

Doświadczenie:

  • 27 lata

Konsultacje w języku:

  • English
  • Polski

Możliwość płatności w ratach:

  • Tak

Akeceptowane metody płatności:

  • Gotówka
  • Karta płatnicza lub kredytowa
  • Przelew

Umów wizytę

Połącz się z nami w mediach społecznościowych

Social pack

Opinie (26)

4.8
26 Opinii · 96% poleca
Korekta nosa

Pan dr. Jaworowski zoperował mi parę lat temu nos. Celem operacji było wyprostowanie krzywej przegrody i krzywego nosa i ogólna poprawa jego kształtu. Niestety, rezultat zabiegu jest zupełnie inny: mój nos jest nadal krzywy, ponadto jego chrzęstna cz...Czytaj więcej

Lek. med. Janusz Jaworowski
Lek. med. Janusz Jaworowski · 24 paź 2023

Szanowna Pani, nie mogę ustosunkować się do sformułowanych w Pani opinii zarzutów publicznie z powodu wiążącej mnie tajemnicy zawodowej oraz przepisów RODO. W związku z tym proszę o zwolnienie mnie z tajemnicy zawodowej, żebym mógł odpowiedzieć. A mam w Pani sprawie wiele do powiedzenia. Równocześnie, gdyby nie zwolniła mnie Pani z tajemnicy zawodowej, to proszę o usunięcie opinii, która godzi w moje dobre imię.

Powiększanie biustu

Moja operacja: powiększanie piersi z niedorozwojem Metoda: laparoskopowa przez pachę 13.12.2019r Cena (z badaniami)~20500-21000zł Dr Jaworowski jest wspaniałym specjalistą, sympatycznym człowiekiem, doskonałym słuchaczem. Zanim wybrałam lekarza...Czytaj więcej

Historia ukończona (Powiększanie biustu):
Powiększanie piersi implantami Motiva Ergonomix

Dzięki operacji uszu pozbyłam się swojego największego kompleksu

Historia ukończona (Korekcja uszu):

Nad operacja zastanawiałam sie bardzo długo. Po długim szukaniu i czytaniu opinii różnych lekarzy trafiłam właśnie na dr Janusza Jaworowskiego i to było najlepsze co mogło mnie spotkać. Doktor wyleczył mnie z mojego największego kompleksu. Z efektu j...Czytaj więcej

Zobacz więcej opinii
Lek. med. Janusz Jaworowski udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (23)

Zobacz więcej historii

Zdjęcia (91)

Filmy (20)

Lek. med. Janusz Jaworowski udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (104)

Płaskie ucho po otoplastyce
Odpowiedź specjalisty · 27 lut 2021
Postaram się pomóc Zapraszam do Timeless w Warszawie Z poważaniem dr Janusz Jaworowski specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej, specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej
Zobacz więcej pytań z odpowiedziami

Specjaliści z tej kliniki

Lek. med. Janusz Jaworowski udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!