• 5 odpowiedzi
 • 1 Lubię to

Prof. dr hab. Piotr Wójcicki

Chirurgia plastyczna Polanica Zdrój
 • 93% < 1 dnia 2
 • odpowiedzianych pytań czas
  odpowiedzi
  rekomendacje
  kolegów

Kontakt z nami

Rekomendacje (12)

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z Prof. dr hab. Piotr Wójcicki? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.


Doświadczenia pacjentów Prof. dr hab. Piotr Wójcicki

Gość

Anonymous 23.05.2012
Warto

15 maja 2012 r. miałam operację plastyczną nosa (skrócenie nosa, likwidacja garbka, resekcja podstawy i skrzydełek). Dzisiaj prof. Wójcicki zdjął mi gips i oczom moim ukazał się piękny, zgrabny nosek, nie mogę się napatr...zeć. Cieszę się, że zdecydowałam się na operację właśnie u niego. Oprócz kompetencji posiada również ujmujący sposób bycia. Szczerze polecam prof. Piotra Wójcickiego!!!!!! Agnieszka P. Więcej 

Pasionek Emilia 29.03.2012
Warto

Składamy serdeczne podziękowania na ręce prof. Wójcickiego za uratowanie życia naszej córeczki Zuzi.Wykonana operacja u naszej córki była niezwykle trudna [zniekształcenie czaszki zwane krainosenozą] i ratowała jej życie... ,nie był to zabieg kosmetyczny . Prof. Wójcicki ma wielki talent wiedzę i umiejetności . Jezeli ktokolwiek chce lub musi poddać się zabiegom plasycznym z całego serca polecamy prof. Wójcickiego i jego zespół medyczny .Pozdrawiam .Emilia i Krzysztof Pasionek . Więcej 


Wszystkie rekomendacje

Rekomendacje innych lekarzy

Profil - Prof. dr hab. Piotr Wójcicki - Chirurgia plastyczna Polanica Zdrój

Motto:

Primum non nocere czyli zabieg operacyjny musi być w pełni bezpieczny w sensie medycznym i perfekcyjny w sensie estetycznym.

Członkostwo

O mnie

Prof. dr hab. Piotr Wójcicki
Ukończyłem Akademię Medyczną we Wrocławiu. Chirurgią plastyczną, rekonstrukcyjną i estetyczną zajmuję się nieprzerwanie od 1985 roku. W Szpitalu Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju przebyłem wszystkie szczeble kariery lekarskiej, od asystenta -do ordynatora oddziału i kierownika kliniki.
W tym czasie obroniłem doktorat, uzyskałem tytuł doktora habilitowanego, a w 2012 roku Prezydent Rzeczpospolitej nadał mi tytuł profesora medycyny. Jestem wykładowcą i nauczycielem akademickim na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu, na stanowisku profesora zwyczajnego, gdzie prowadzę wykłady dla studentów wydziałów lekarskiego i stomatologicznego.
Jestem autorem i współautorem ponad 100 prac naukowych, które zostały opublikowane w renomowanych pismach medycznych, a także współautorem trzech rozdziałów poświęconych chirurgii plastycznej. Czynnie uczestniczyłem w wieku krajowych oraz międzynarodowych kongresach, gdzie zostało przedstawionych ponad 70 publikacji mojego autorstwa. Pod moim kierownictwem dziewięcioro lekarzy uzyskało specjalizacje II stopnia z zakresu chirurgii plastycznej. Przez wiele lat pełniłem funkcję kierownika naukowego kursów organizowanych w Klinice Chirurgii Plastycznej.
Odbyłem indywidualne, naukowe stypendia i staże zagraniczne między innymi : pod kierunkiem prof. Fernando Ortisa Monasterio w Hospital General Manuel Gea Gonzalez w Mexico City; pod kierunkiem prof. Hansa Anderla w Universitatsklinik Fur Plastische und Wiederherstellundschirurgie w Insbruku; pod kierunkiem prof. Rafaela De La Plaza w Clinica La Luz w Madrycie oraz prof. Fu-Chan Wei w Chang Gung Memorial Hospital w Tajpei.
Program 1 TVP prezentował losy pacjentów w serialu pt. Klinika cudów. Trójka pacjentów, których historie były relacjonowane w poszczególnych odcinkach było leczonych w Klinice Bella Estetica w Polanicy Zdroju.
Prywatną Klinikę Chirurgii Plastycznej i Estetycznej – Bella Estetica prowadzę od ponad 20 lat. W Polanicy Zdroju wykonuję głównie zabiegi z zakresu chirurgii estetycznej tj. korekcję nosa, powiększenie piersi, blepharoplastyka, korekcja odstających małżowin usznych, operacje odmładzające, lifting twarzy, natomiast we Wrocławiu przeprowadzane są zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym z zastosowaniem laserów nowej generacji.
Od chwili założenia, czyli od 1987 roku jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej.

Nasze zdjęcia

Lekarze & Miejsce pracy

Pokaż więcej Pokaż mniej

Zabiegi

Ceny od* Ceny do*
Abdominoplastyka (operacja powłok brzucha) Z 12 000 zł Do 14 000 zł
BOTOX® Z 700 zł
Facelift, Lifting twarzy (podciąganie powłok twarzy) Z 4 000 zł Do 16 000 zł
Ginekomastia Z 6 000 zł Do 8 500 zł
Korekcja blizn Z 700 zł
Korekcja nosa (Operacja nosa) Z 7 000 zł Do 9 500 zł
Korekcja uszu (Otoplastyka) Z 3 500 zł Do 5 500 zł
Liposukcja (odsysanie tłuszczu) Z 4 000 zł
Powiększanie piersi (Augmentacja) Z 8 000 zł Do 8 500 zł
Przeszczep włosów - transplatacja włosów
Przykurcz Dupuytrena (przykurcz rozcięgna dłonioweg) Z 4 000 zł Do 4 000 zł
Wypełnienia iniekcyjne
   Lipofiling - przeszczep tłuszczu Z 3 000 zł
Zespół cieśni kanału nadgarstka Z 2 500 zł
Zmniejszenie piersi Z 14 000 zł Do 17 000 zł

Pokaż więcej Pokaż mniej

Uwaga

 • Podane ceny są orientacyjne.
 • Skontaktuj się z lekarzem by uzyskać więcej informacji.

Artykuły

O chirurgii plastycznej
02.12.2011

Rozmowa z Prof. Piotrem Wójcickim, ordynatorem oddziału i kierownikiem Kliniki Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju o...

Kontakt z nami

Adresy

Chirurgia plastyczna Polanica Zdrój
Adres
Wojska Polskiego 23b
57 320 Polanica Zdrój
Polska

Chirurgia plastyczna Wrocław
Adres
Kukuczki 5/4
50 570 Wrocław
Polska

 • 93% < 1 dnia 2
 • odpowiedzianych pytań czas
  odpowiedzi
  rekomendacje
  kolegów