Klinika Wójcicki

Klinika Wójcicki

(4 Opinie)·100% poleca
Dodaj opinię
Wojska Polskiego 23B, Polanica-Zdrój, Dolnośląskie
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.
Klinika Wójcicki
Klinika Wójcicki
(4 Opinie)·100% poleca
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Informacje

Klinika Wójcicki posiada dwa oddziały - w Polanicy Zdrój oraz we Wrocławiu. Jeden oddział położony jest u podnóża Masywu Śnieżnika i Gór Stołowych w malowniczej Kotlinie Kłodzkiej w Polanicy Zdroju - znanej i renomowanej miejscowości uzdrowiskowej, co sprzyja dobrej rekonwalescencji pooperacyjnej. Do dyspozycji naszych pacjentów są doskonale wyposażone sale operacyjne, gabinety zabiegowe, a oprócz tego całe zaplecze rekreacyjno-medyczne.

Oddział Kliniki Wójcicki we Wrocławiu jest wyjątkowym miejscem w centrum miasta, stworzonym z myślą o wszystkich, którzy cenią sobie jakość, klasę i profesjonalizm. Profesor Piotr Wójcicki i jego wysoko wykwalifikowany zespół medyczny dokładają wszelkich starań, aby praca kliniki była na najwyższym poziomie, a jakość świadczeń odpowiadała oczekiwaniom pacjentów. Jesteśmy dumni z uznania i zaufania, jakim darzą nas nasi pacjenci.

Zespół

Właścicielem kliniki jest prof. dr hab. Piotr Wójcicki, który od ponad 25 lat zajmuje się chirurgią plastyczną, nieustannie podnosząc swoją wiedzę, doskonaląc swoje umiejętności oraz poszerzając doświadczenie w zakresie technik operacyjnych.

Do personelu kliniki należą prof. dr hab. Piotr Wójcicki - specjalista chirurgii plastycznej oraz chirurgii ogólnej, dr n. med. Grażyna Wójcicka - specjalistka otolaryngologii i foniatrii, dr n. med. Karolina Wójcicka - specjalistka chirurgii plastycznej, lek. med. Aleksandra Wójcicka - zajmuje się medycyną estetyczną, w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z foniatrii. Oprócz lekarzy do dyspozycji pacjentów pozostają również wysoko wykwalifikowani kosmetolodzy oraz pielęgniarki.

Specjalizacje

Klinika Wójcicki specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej. Pacjenci mogą w klinice uzyskać również pomoc specjalisty foniatry.

Szanowni Państwo, jeśli zapragniecie podarować sobie nieco radości, a może nawet tym sposobem zaznać nieco więcej szczęścia, to nie zaprzedawajcie waszych dusz diabłu niczym Faust, nie podejmujcie również ryzykownej wyprawy jaką odbyli Argonauci poszukując Złotego Runa, a jedynie przyjmijcie zaproszenie do Polanicy Zdroju lub Wrocławia.

Lokalizacja

Z usług Kliniki Wójcicki można skorzystać w Polanicy Zdrój oraz we Wrocławiu.

Rodzaj działalności

  • Klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej

Czy to prywatna klinika/gabinet?

  • Tak

Dysponujemy salami pooperacyjnymi:

  • Tak

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 250 zł

Opinie (4)

5.0
średnia ocen
100% poleca

"W rękach dobrego lekarza i woda staje się lekarstwem".... W tym przypadku "W rękach dobrego Profesora..." Dziękuję, dziękuję, dziękuję Panu Profesorowi oraz całemu zespołowi Kliniki Wójcicki Jesteście wspaniali!

Pani Marto
Bardzo dziękuje za rekomendację. Ja ze swej strony, bez aforyzmu chcę powiedzieć , że z takimi pacjentami praca jest przyjemnością.
Serdecznie pozdrawiam
prof.P.Wójcicki

Serdecznie polecam Profesora Wójcickiego, pełen profesjonalizm, wszystko zgodnie z ustaleniami i przede wszystkim przepiękny efekt. Jestem 4 miesiące po korekcie nosa i już wyglądam cudownie. Ewa z Krakowa

Pani Ewo
Dziękuję za miłe słowa i rekomendację. Bardzo sie cieszę , że jest Pani zadowolona z wyniku operacji.
Pozdrawiam
prof.P.Wójcicki

Zobacz więcej opinii
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Odpowiedzi na pytania

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.