Korekcja nosa (prof. dr hab. P. Wójcicki, Polanica Zdrój)

Zarejestrowany użytkownik

Trzy tygodnie temu Pan Profesor przeprowadził u mnie korekcję nosa. Chciałabym w tym miejscu jeszcze raz podziękować za:
-Profesjonalizm i rzetelność, czego efektem jest mój nowy nos:)
-Zaangażowanie i bardzo dobry kontakt- wszystkie konsultacje i spotkania przed- oraz pooperacyjne przebiegały wzorcowo, zawsze w miłej i przyjaznej atmosferze. Dodatkowo już po powrocie do domu miała miejsce sytuacja, która mnie (niesłusznie) zaniepokoiła, możliwość kontaktu z Panem Profesorem była błyskawiczna, mimo tego, że ewidentnie nie były to standardowe godziny pracy.
-Poczucie komfortu i bezpieczeństwa- od początku czułam, że jestem w dobrych rękach. Dziękuję również pozostałemu Personelowi medycznemu, który swoim sposobem bycia i rozmową skutecznie zredukował poziom stresu.
-Miejsce przeprowadzenia zabiegu- bardzo odpowiadała mi możliwość wyjechania ze „starym” i wrócenia z „nowym” nosem, bez paradowania po osiedlu i ulicach miasta z wielkim opatrunkiem na twarzy;) W Polanicy Zdrój to wszystko jest zorganizowane, z i do kliniki byłam zawsze przywożona, a świadomość, że lekarz jest oddalony ode mnie o 5 minut, a pielęgniarka o jedną minutę była bezcenna. Bardzo, ale to bardzo polecam pensjonat „Oliwia”, gdzie miałam zapewnioną opiekę i możliwość spokojnej rekonwalescencji.

Bardzo dziękuję za przedstawienie takiej…

Prof. dr hab. Piotr Wójcicki

Bardzo dziękuję za przedstawienie takiej wspaniałej opinii odnoszącej się do pracy mojego Zespołu.
Jest mi szczególnie miło , że cały czas miała Pani poczucie bezpieczeństwa i że leczenie i rekonwalescencje w Polanicy przebiegały w przyjaznej atmosferze. Cieszę się z Pani satysfakcji z wyniku operacji i życzę dobrego przebiegu rekonwalescencji.
Z poważaniem
prof.P.Wójcicki

Opinia o lekarzu

Ogólna ocena
Sposób traktowania pacjenta
Udzielanie odpowiedzi na pytania
Czas poświęcony mojej osobie
Opieka po przeprowadzeniu zabiegu
Dostępność pod telefonem lub e-mailem
Profesjonalizm i uprzejmość obsługi
Czas oczekiwania

Więcej opinii na ten temat

Specjaliści w Twojej okolicy