dr n. med Marek Kwiatkowski
dr n. med Marek Kwiatkowski

dr n. med Marek Kwiatkowski

Chirurgia Ogólna
  • 16 odpowiedzi

dr n. med Marek Kwiatkowski

Kontakt

Kontakt z nami

Adresy

Adres
Słowackiego 12
01-627 Warszawa
Polska

Rekomendacje

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z dr n. med Marek Kwiatkowski? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.


Profil

Profil

Motto:

Możliwość poprawiania urody i usuwania objawów starzenia się to nie tylko moda, ale potrzeba wynikająca z naturalnego rozwoju nauk medycznych.

dr n. med. Marek Kwiatkowski

dr n. med. Marek Kwiatkowski
Specjalista z chirurgii ogólnej, absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, którą ukończył w 1999 r. z wyróżnieniem. Po stażu podyplomowym w Szpitalu Klinicznym WAM w Łodzi odbywał specjalizację w Wojskowym Instytucie Medycznym CSK MON w Warszawie w Klinice Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Torakochirurgii, którą zakończył pozytywnie zdanym egzaminem państwowym. Obecnie pracuje w wyżej wymienionej Klinice na stanowisku starszego asystenta. Absolwent Studiów Doktoranckich Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie- tytuł rozprawy doktorskiej „Analiza czynników ryzyka rabdomiolizy po wybranych operacjach chirurgicznych”. Interesuje się chirurgią onkologiczną i laparoskopową.
W Lecznicy Melitus wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej (zabiegi liposukcji metodą Body- Jet, usuwania znamion, korekcji blizn).
Specjalista z chirurgii ogólnej, absolwent Wojskowej Akademii Medycznej  którą ukończył w 1999 r. z wyróżnieniem. Po stażu podyplomowym w Szpitalu Klinicznym WAM w Łodzi odbywał specjalizację w Wojskowym Instytucie Medycznym CSK MON w Warszawie w Klinice Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Torakochirurgii. Obecnie pracuje w Klinice na stanowisku starszego asystenta. Absolwent Studiów Doktoranckich Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Zajmuje się  się chirurgią onkologiczną i laparoskopową. W Lecznicy Melitus wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Specjalizuje się w  nowoczesnej  liposukcji metodą łączoną Body-Jet i Accusculpt oraz laserowym modelowaniu twarzy Acculift.

Nasze zdjęcia

Lekarze & Miejsce pracy

Zabiegi
Odpowiedzi na Forum