Dr n. med Marek Kwiatkowski

Dr n. med Marek Kwiatkowski

(1 Opinia)·100% poleca
Dodaj opinię
Słowackiego 12, Warszawa, Mazowieckie
Dr n. med Marek Kwiatkowski
Dr n. med Marek Kwiatkowski
(1 Opinia)·100% poleca

Informacje

Dr n. med. Marek Kwiatkowski jest specjalistą chirurgii ogólnej. Pracuje jako starszy asystent w warszawskiej Klinice Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Torakochirurgii. W lecznicy Melitus wykonuje szerokie spektrum zabiegów z zakresu medycyny estetycznej oraz chirurgii kosmetycznej ze szczególnym uwzględnieniem nowoczesnych metod liposukcji. Dr n. med. Marek Kwiatkowski jest autorem i współautorem publikacji naukowych na temat nowotworów żołądka, jelita grubego i nadnercza, leczenia guzów miednicy, raka gruczołu krokowego, powikłanego zapalenia wyrostka robaczkowego.

Dr Marek Kwiatkowski ukończył w 1999 r. Wojskową Akademię Medyczną w Łodzi, uzyskując dyplom lekarza z wyróżnieniem. Po studiach odbył staż w Szpitalu Klinicznym WAM w Łodzi i rozpoczął specjalizację w Klinice Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Torakochirurgii Wojskowego Instytutu Medycznego CSK MON w Warszawie. W Wojskowym Instytucie Medycznym uzyskał również tytuł doktora nauk medycznych.

Specjalizacje

W lecznicy Melitus dr n. med. Marek Kwiatkowski specjalizuje się w zabiegach liposukcji oraz zabiegach laserowego modelowania i odmładzania twarzy, które polegają na laserowej lipolizie nadmiaru tkanki tłuszczowej z jednoczesnym liftingiem. Ponadto wykonuje zabiegi powiększania piersi własnym tłuszczem, lipolizy iniekcyjnej, laserowego leczenia żylaków, skleropterapii, usuwania blizn, rozszerzonych naczynek, tzw. pajączków, zmian skórnych, przebarwień.  Wykonuje również liftingi twarzy z wykorzystaniem nici liftingujących. W Wojskowym Instytucie Medycznym zajmuje się chirurgią laparoskopową i onkologiczną. Klinika Melitus znajduje się w Warszawie na Żoliborzu. Dysponuje najnowocześniejszym sprzętem medycznym i laserowym. Oferuje kompleksową opiekę nad pacjentami.

Lokalizacja

Dr n. med. Marek Kwiatkowski przyjmuje pacjentów w lecznicy Melitus w Warszawie. Na wizytę konsultacyjną można się umówić mailowo lub telefonicznie w godzinach pracy recepcji placówki Melitus, tj. od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00–21.00 oraz w soboty od 10.00–16.00.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Możliwość płatności w ratach:

  • Nie

Główne zabiegi

Chirurgia plastyczna

Dermatologia

Medycyna estetyczna

Zabiegi kosmetologiczne

Lifting bez skalpela

W swojej praktyce modeluję okolice brody, linię żuchwy i tzw. chomiki, wykorzystując technikę lipolizy laserowej. Pierwsze efekty są już widoczne po 2 tygodniach od zabiegu. Zabieg nie wymaga znieczulenia, ani hospitalizacji. Przywraca twarzy właściwe proporcje, a skórze sprężystość.

Opinie (1)

5.0
1 Opinia · 100% poleca

Guz jelita grubego

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Zdjęcia (2)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Odpowiedzi na pytania (1)

Miejsca pracy

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.