dr n. med Marek Kwiatkowski

dr n. med Marek Kwiatkowski

(1 Opinia) ·100% poleca
Dodaj opinię
Słowackiego 12, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 24 godzin
dr n. med Marek Kwiatkowski
dr n. med Marek Kwiatkowski
(1 Opinia) ·100% poleca

Informacje

  • 712 wizyt na profilu

Dr n. med. Marek Kwiatkowski jest specjalistą chirurgii ogólnej. Pracuje jako starszy asystent w warszawskiej Klinice Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Torakochirurgii. W Lecznicy Melitus wykonuje szerokie spektrum zabiegów z zakresu medycyny estetycznej oraz chirurgii kosmetycznej ze szczególnym uwzględnieniem nowoczesnych metod liposukcji.

W Lecznicy Melitus dr Marek Kwiatkowski specjalizuje się w zabiegach liposukcji, szczególnie metodą łączoną Body-Jet i Accusculpt oraz zabiegach laserowego modelowania i odmładzania twarzy Acculift, która polega na laserowej lipolizie nadmiaru tkanki tłuszczowej z jednoczesnym liftingiem. Ponadto wykonuje zabiegi powiększania piersi własnym tłuszczem, lipolizy iniekcyjnej, laserowego leczenia żylaków, skleropterapii, usuwania blizn, rozszerzonych naczynek, tzw. pajączków, zmian skórnych, przebarwień.  Wykonuje również liftingi twarzy z wykorzystaniem nici liftingujących APTOS, PDO, Silhoutte. W Wojskowym Instytucie Medycznym zajmuje się chirurgią laparoskopową i onkologiczną. 

Klinika Melitus znajduje się na Zoliborzu, w bezpośredniej bliskości stacji metra Plac Wilsona. Dysponuje najnowocześniejszym sprzętem medycznym i laserowym. Oferuje kompleksową opiekę nad pacjentami.

Dr Marek Kwiatkowski ukończył w 1999 r. Wojskową Akademię Medyczną w Łodzi, uzyskując dyplom lekarza z wyróżnieniem. Po studiach odbył staż w Szpitalu Klinicznym WAM w Łodzi i rozpoczął specjalizację w Klinice Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Torakochirurgii Wojskowego Instytutu Medycznego CSK MON w Warszawie. W Wojskowym Instytucie Medycznym uzyskał również tytuł doktora nauk medycznych.

Dr n. med. Marek Kwiatkowski jest autorem i współautorem publikacji naukowych na temat nowotworów żołądka, jelita grubego i nadnercza, leczenia guzów miednicy, raka gruczołu krokowego, powikłanego zapalenia wyrostka robaczkowego. 

Na wizytę konsultacyjną można się umówić mailowo lub telefonicznie w godzinach pracy recepcji Kliniki Melitus, tj. od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 – 21.00 oraz w soboty od 10.00 – 16.00.

Ukończone specjalizacje:

  • Chirurgia Ogólna
  • Chirurgie

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 150

Usługi

Chirurgia plastyczna

Dermatologia

Medycyna estetyczna

Zabiegi kosmetologiczne

Lifting bez skalpela

W swojej praktyce modeluję okolice brody, linię żuchwy i tzw. chomiki za pomocą lipolasera Acculift, który pozwala na laserową lipolizę z jednoczesnym liftingiem skóry. Pierwsze efekty są już widoczne po 2 tygodniach od zabiegu. Zabieg nie wymaga znieczulenia, ani hospitalizacji. Przywraca twarzy właściwe proporcje, a skórze sprężystość.

Opinie (1)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Guz jelita grubego

dr n. med Marek Kwiatkowski udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Zdjęcia (2)

dr n. med Marek Kwiatkowski udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (1)

Miejsca pracy

Klinika Melitus - dr Maria Noszczyk

Klinika Melitus - dr Maria Noszczyk

dr n. med Marek Kwiatkowski udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!