Dr n. med. Michał Kowalczewski
Dr n. med. Michał Kowalczewski

Dr n. med. Michał Kowalczewski Premium

(46 Opinii)·100% poleca
Dodaj opinię
ul. Jaktorowska 5/U1, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 32 godzin
Dr n. med. Michał Kowalczewski
Dr n. med. Michał Kowalczewski Premium
(46 Opinii)·100% poleca

Informacje

Dr n. med. Michał Kowalczewski ukończył studia na I Wydziale Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Poza praktykami lekarskimi w Klinice Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej WUM w Warszawie zawodowo zajmuje się medycyną estetyczną, głównie flebologią. Dr n. med. Michał Kowalczewski przyjmuje pacjentów między w klinice Ars Estetica. Dr n. med. Michał Kowalczewski jest absolwentem I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Członek Polskiego Towarzystwa Flebologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Uczestniczy w licznych kongresach medycyny estetycznej i konferencjach naukowo-szkoleniowych Polskiego Towarzystwa Flebologicznego. Systematycznie podnosi kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w kursach w zakresie flebologii oraz medycyny estetycznej. Ukończył kursy laserowego usuwania naczynek, wewnątrznaczyniowego laserowego zamykania niewydolnych żył, technik leczenia chorób żył metodą obliteracji i diagnostyki dopplerowskiej naczyń krwionośnych. Jest autorem wielu publikacji dotyczących chirurgii naczyniowej i transplantacyjnej. Dr n. med. Michał Kowalczewski jest zatrudniony na stanowisku asystenta w Klinice Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej WUM w Warszawie (Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny). Współpracuje ze stołeczną Kliniką Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Ars Estetica.

Specjalizacje

Doktor specjalizuje się w zabiegach z zakresu flebologii (leczenia żylaków), a także chirurgii i medycyny estetycznej. Pacjenci mogą skorzystać z takich usług, jak laserowe zamykanie naczynek, żylaków oraz leczenie nadpotliwości. W swojej praktyce Dr n. med. Michał Kowalczewski sięga po nowoczesny dostępny sprzęt do przeprowadzania laseroterapii. Poza tym wykonuje skleroterapię metodą piankową i płynową.

Klinika

Klinika medycyny estetycznej i laseroterapii Ars Estetica to miejsce, w którym wykonywane są różnego rodzaju usługi z zakresu medycyny i chirurgii estetycznej, w tym zabiegi odmładzające i modelujące sylwetkę, usuwanie blizn pourazowych, skleroterapia, liposukcja ultradźwiękową, a także leczenie nadpotliwości czy żylaków. Oferowane zabiegi przeprowadzane są przez doświadczonych specjalistów z wykorzystaniem nowoczesnych technologii oraz bezpiecznych, certyfikowanych urządzeń i preparatów renomowanych marek. Zespół Ars Estetica tworzą specjaliści medycyny estetycznej, laseroterapii oraz chirurgii plastycznej. Klinika swoich pacjentów przyjmuje w dwóch oddziałach – wrocławskim i warszawskim.

Lokalizacja

Dr n. med. Michał Kowalczewski przyjmuje pacjentów w Warszawie w Ars Estetica.

Opcja wideokonsultacji:

 • Nie

Stowarzyszenia i nagrody:

 • Polskie Towarzystwo Flebologiczne (PTF)

Możliwość płatności w ratach:

 • Nie

Ukończone specjalizacje:

 • Chirurgia Ogólna
 • Chirurgie

Członkostwo:

 • Inne:
 • Polskie Towarzystwo Flebologiczne
 • Inne:
 • Polskie Towarzystwo Flebologiczne

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Cena konsultacji:

 • 100

Główne zabiegi

Chirurgia plastyczna

Medycyna estetyczna

Dermatologia

Zabiegi okolic intymnych

Flebologia

Opinie (46)

5.0
46 Opinii · 100% poleca
Korekcja uszu

Serdecznie polecam Pana doktora, jestem po zabiegu korekty uszu i chciałabym bardzo doktorowi podziękować za pozbycie się mojego największego kompleksu. Jednym słowem doktor uratował mi życie :)

Wspaniały lekarz, super specjalista, Bardzo sympatyczny, pełen empatii, niezwykle kontaktowy, wszystko dokładnie wytłumaczy. Także przemiłe Panie w recepcji. Z czystym sumieniem polecam Pana doktora i całą Klinikę.

Skleroterapia

Gorąco polecam doktora Michała. Jestem po korekcie powiek, która przebiegła bezboleśnie i bez żadnych komplikacji. Wcześniej Pan doktor pousuwał mi pajączki na nogach przy użyciu skleroterapii i lasera. Jest bardzo kompetentnym i sympatycznym lekarze...Czytaj więcej

Korekcja uszu

Pan doktor robił u mnie korektę uszu. Mogę z czystym sumieniem polecić tego lekarza :)

Zobacz więcej opinii
Dr n. med. Michał Kowalczewski udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (16)

Zobacz więcej historii

Zdjęcia (72)

Filmy (2)

Dr n. med. Michał Kowalczewski udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (2)

Miejsca pracy

Dr n. med. Michał Kowalczewski udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!