Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Czy piersi po operacji jeszcze zmaleją?

Po zabiegu
wiki752930
Utworzono: 22 paź 2018 · Zaktualizowano: 23 paź 2018

Witam Proszę o podpowiedź ponieważ na razie jestem załamana :( Miałam swój rozmiar biustu 75 F oczywiście grawitacja działa więc zaczął być coraz niżej. Marzyłam , żeby założyć sukienkę bez ramion, kupić kostium taki jaki chce a nie taki jaki pasuje na mój duży biust.Poszłam na konsultację i choć cna była zaporowa zdecydowałam się Chciałam pomniejszyć i podnieść biust. Taka też operacja zostałą mi przedstawiona pomniejszenie z powiększeniem ( chociało i implant pod gruczoł aby biust stał) a zarazem chciałąm aby były mniejsze od tych co miałąm, lekarz zagwarantował , ze tak będzie. Jestem 5 tyg po operacji i narazie jestem przerazona. Piersi stoją choć narazie jakby lekko opadały tzn brodawka piersiowa jest jakoś nisko ( ale lakarz mówi, że ona się podniessie kwestia czasu) ale rozmiar teraz mam nawet trochę większy niż miałam :( a chciałam mniejszy. Proszę o poradę czy one zmaleją ? czy się podniosą bardziej? Chciałabym mieć 75 d a nie F nie po to tyle pieniędzy zapłąciłam , zeby być niezadowoloną . Ewentualnie czy będe mogła zrobić ponownie operację gdyby one nie zmalały? Bede wdzięczan za pomoc. Wiktoria

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

kejt

· Sulejówek

· 23 paź 2018

Pomniejszenie z powiększeniem?

Czy ja dobrze czytam, czy te zabiegi nie powinny się wzajemnie wykluczać jeśli chciałaś mieć mniejszy biust?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Opowiedz nam o Twoich doświadczeniach z chirurgią plastyczną
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej opinii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.