METAMORFOSIS - Chirurgia jednego dnia

METAMORFOSIS - Chirurgia jednego dnia

(46 Opinii) ·100% poleca
Dodaj opinię
ul.Jana Gawińskiego 11 , Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 26 godzin
Godziny pracy: Pon - Pt 10:00 - 18:00
Nr wpisu do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą 000000025893
METAMORFOSIS - Chirurgia jednego dnia
METAMORFOSIS - Chirurgia jednego dnia
(46 Opinii) ·100% poleca

Informacje

  • 6542 wizyty na profilu

Klinika Metamorfosis, zlokalizowana przy ulicy Gawińskiego 11 w Warszawie, świadczy usługi chirurgii jednego dnia w zakresie chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej oraz laryngologii. Właścicielem kliniki Metamorfosis i jej głównym specjalistą jest chirurg plastyk lek. med. Artur Broma.

Dzięki ciągłemu doskonaleniu swoich umiejętności zespół Kliniki wykonuje najnowocześniejsze zabiegi estetycznej chirurgii plastycznej. Do najpopularniejszych zabiegów w obrębie twarzy należą powiększanie ust, plastyka powiek, korekcja nosa, lifting twarzy oraz wolumetria z wykorzystaniem kwasu hialuronowego lub własnej tkanki tłuszczowej. Dużą popularnością cieszy się również bezoperacyjny lifting twarzy Silhouette Lift, powiększanie ust metodą Hinderera czy wyszczuplenie twarzy poprzez usunięcie tzw. poduszki Bichata. Natomiast pacjenci rozważający zabiegi korekcyjne w obrębie ciała mogą skorzystać z liposukcji, plastyki brzucha, ramion i ud. Pacjentki chętnie decydują się na powiększanie, modelowania i lifting piersi, modelowanie sylwetki Body Jet, ujędrnianie pośladków własnym tłuszczem oraz waginoplastykę. Klinika posiada ponadto innowacyjne urządzenie Renuvion, które dzięki połączeniu plazmy helowej z technologią fal radiowych pozwala na natychmiastowe napięcie skóry i scalanie tkanek po zabiegach liposukcji, pełnego resurfacingu oraz przy zabiegach mających na celu napięcie zwiotczałej skóry na twarzy i ciele.

Klinika Metamorfosis dysponuje nowoczesnym sprzętem diagnostycznym i terapeutycznym dzięki wsparciu z unijnego programu dofinansowania technologii innowacyjnych. Zabiegi operacyjne przeprowadzane są w nowoczesnej i doskonale wyposażonej sali. Nad bezpieczeństwem pacjentów, zarówno w trakcie, jak i po zabiegu, czuwa wykwalifikowany personel wspomagający się sprzętem nowej generacji. Po zabiegach pacjenci mogą poddać się rehabilitacji świadczonej przez dyplomowanego fizjoterapeutę.O sile zespołu Kliniki Metamorfosis stanowią doświadczeni lekarze specjaliści oraz wykwalifikowana kadra pomocnicza. Lekarze zawsze uwzględniają indywidualne potrzeby każdego pacjenta, a personel medyczny dba, aby atmosfera w Klinice była pełna dyskrecji, ciepła i serdeczności.

Lek. med. Artur Broma ukończył studia medyczne na Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. W I Klinice Chirurgii Ogólnej Centralnego Szpitala Klinicznego WAM w Warszawie uzyskał specjalizację pierwszego stopnia z chirurgii ogólnej. Specjalizację drugiego stopnia z chirurgii plastycznej zdobył w Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń Centralnego Szpitala Klinicznego WAM w Warszawie. Na bieżąco doskonali swoje umiejętności z medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej podczas specjalistycznych kursów i szkoleń zarówno w kraju, jak i za granicą.

Rodzaj działalności

  • Klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej

Czy to prywatna klinika/gabinet?

  • Tak

Doświadczenie:

  • >10 lat

Dysponujemy salami pooperacyjnymi:

  • Tak

Pacjenta przyjmuje:

  • Specjalista

Godziny pracy:

  • Pon - Pt 10:00 - 18:00

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 400

Usługi

Chirurgia plastyczna

Zabiegi okolic intymnych

Dermatologia

Opinie (46)

5.0
średnia ocen
100% poleca

To już kolejna moja przygoda z dr Bromą. Minął dopiero miesiąc od zabiegu, ale nos już jest ładny, choć jeszcze ciut opuchnięty. Warunki w klinice bardzo komfortowe. Lubię też humor doktora :)

Wspaniały nowy biust! Polecam tę klinikę z całego serca.

Klinika Metamorfosis, napewno zasługuje na 5*. Profesjonalne podejście do pacjenta, świetna atmosfera, począwszy od wspaniałej Pani Agnieszki w recepcji, a kończąc na zespole bloku operacyjnego :) Polecam z całego serca.

Polecam dr. Artura Bromę z całego serca. Lekarz bardzo kompetentny, doświadczony i zaangażowany w swoją pracę. Dr. Broma to bardzo życzliwy człowiek o wielkim sercu, dający pacjentce ogromne poczucie bezpieczeństwa. Będąc pacjentką dr. Bromy czuł...Czytaj więcej

Zobacz więcej opinii
METAMORFOSIS - Chirurgia jednego dnia udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (2)

Opinia na temat dr. Bromy

Dr.Broma!!! Najlepszy lekarz na świecie!!! Jestem wieloletnią pacjentką dr. Bromy i zawsze jestem zadowolona z jego usług... Bardzo rzeczowy,otwarty i przyjaźnie nastawiony do każdego pacjenta. Z resztą cały zespół współpracujący z doktorem...

Czytaj więcej

Zdjęcia (17)

Filmy (5)

Specjaliści z tej kliniki

dr n. med. Klaudiusz Czerniawski

Dr N. Med. Klaudiusz Czerniawski

dr n. med. Dariusz Kalinowski

Dr N. Med. Dariusz Kalinowski

METAMORFOSIS - Chirurgia jednego dnia udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!