Dr Artur Broma
Dr Artur Broma

Dr Artur Broma Premium

(39 Opinii) ·100% poleca
Dodaj opinię
ul.Jana Gawińskiego 11 , Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Zarezerwuj wizytę Zobacz kalendarz
Odpowiada w 72 godziny
Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek 10:00 - 18:00
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 3282686
Dr Artur Broma
Dr Artur Broma Premium
(39 Opinii) ·100% poleca

Informacje

Dr Artur Broma posiada specjalizację w zakresie chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej. Jest właścicielem i założycielem Kliniki Metamorfosis w Warszawie. Duże doświadczenie oraz uznanie pacjentów stawiają go w gronie najpopularniejszych chirurgów plastycznych w stolicy.

Dr Artur Broma ukończył studia medyczne na Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Uzyskał specjalizację I° z chirurgii ogólnej w I Klinice Chirurgii Ogólnej Centralnego Szpitala Klinicznego WAM w Warszawie, a następnie specjalizację II° z chirurgii plastycznej w Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń Centralnego Szpitala Klinicznego WAM w Warszawie. Jest autorem i współautorem publikacji z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i oparzeniowej.

Specjalizacje

Do najpopularniejszych zabiegów, które przeprowadza dr Artur Broma, należą: korekcja nosa, powiek i uszu, powiększenie ust, lifting twarzy, powiększenie piersi implantami oraz własnym tłuszczem, liposukcja i modelowanie sylwetki z wykorzystaniem urządzenia Body Jet, plastyka brzucha oraz plastyka warg sromowych.

Doktor Artur Broma ciągle doskonali swoje umiejętności na warsztatach, kursach i szkoleniach w Polsce i w zagranicy, dzięki czemu oferuje swoim pacjentom najnowocześniejsze zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej. Jego pacjenci skorzystać mogą również z takich innowacyjnych rozwiązań jak na przykład wyszczuplenie twarzy poprzez usunięcie ciała tłuszczowego policzka, tzw. poduszki Bichata, powiększanie ust poprzez wywinięcie czerwieni wargowej z cięcia pod nosem sposobem Hinderera, lifting twarzy, szyi, brwi i pośladków przy użyciu nici liftingujących. Wiele nowości pojawia się w gabinecie dr. Bromy natychmiast po ich światowej premierze.

Doktor Broma współpracuje z zespołem specjalistów, którzy czuwają nad bezpieczeństwem pacjenta zarówno w trakcie, jak i po zabiegach. W skład zespołu wchodzą doświadczeni lekarze, anestezjolodzy, pielęgniarki anestetyczne, pielęgniarki instrumentujące oraz dyplomowany rehabilitant. Cały personel dokłada wszelkich starań, aby w Klinice panowało zrozumienie indywidualnych potrzeb każdego pacjenta, atmosfera pełna ciepła, optymizmu i dyskrecji.

Lokalizacja

Klinika Metamorfosis doktora Bromy mieści się w Warszawie. W celu zapewnienia maksimum bezpieczeństwa zabiegi i operacje wykonywane są na sali spełniającej najwyższe standardy bezpieczeństwa. Najwyższej jakości sterylność gwarantuje klimatyzacja z filtrem bakteriobójczym. Po zabiegu pacjenci powracają do zdrowia w jednej z trzech sal pooperacyjnych, pozostając pod okiem doświadczonego personelu medycznego. Po każdym z zabiegów pacjent korzysta z rehabilitacji prowadzonej przez doświadczonego magistra rehabilitacji (masaż, laseroterapia, ultradźwięki etc.).

Ukończone specjalizacje:

 • chirurgia plastyczna
 • chirurgia ogólna

Członkostwo:

 • Polskie Twarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
 • Inne:
 • International Confederation for Plastic Reconstructive Aesthetic Surgery
 • Polskie Towarzystwo Leczenia Oparzeń
 • Europejskie Towarzystwo Leczenia Oparzeń

Rodzaj działalności

 • Klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Dysponujemy salami pooperacyjnymi:

 • Tak

Pacjenta przyjmuje:

 • Specjalista

Godziny pracy:

 • Poniedziałek - Piątek 10:00 - 18:00

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Cena konsultacji:

 • 250

Ułatwienia płatnicze:

 • Płatność w ratach

Usługi

Chirurgia plastyczna

Zabiegi okolic intymnych

Dermatologia

Zabiegi kosmetologiczne

Umów wizytę

Opinie (39)

5.0
średnia ocen
100% poleca

To już kolejna moja przygoda z dr Bromą. Minął dopiero miesiąc od zabiegu, ale nos już jest ładny, choć jeszcze ciut opuchnięty. Warunki w klinice bardzo komfortowe. Lubię też humor doktora :)

Polecam dr. Artura Bromę z całego serca. Lekarz bardzo kompetentny, doświadczony i zaangażowany w swoją pracę. Dr. Broma to bardzo życzliwy człowiek o wielkim sercu, dający pacjentce ogromne poczucie bezpieczeństwa. Będąc pacjentką dr. Bromy czuł...Czytaj więcej

Zobacz więcej opinii
Dr Artur Broma udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (22)

Zobacz więcej historii

Zdjęcia (12)

Filmy (13)

Dr Artur Broma udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (33)

Trwałość implantów piersiowych
Odpowiedź specjalisty · 28 mar 2018

Witam, sa firmy produkujace implanty, które udzielaja dożywotniej gwarancji oraz takie których gwarancja udzielana jest na określony czas. Pęknięcie implantu można zdiagnozować badaniem USG. Jeżeli występuje stan zagrożenia życia to najpawdopodobniej...

Czytaj więcej
Macs lifting vs. lifting środkowy
Odpowiedź specjalisty · 23 mar 2018

Witam, lifting środkowej części twarzy obejmuje uniesienie tkanek w obrębie od kącika ust do kącika oka i w zakresie od nosa do końca łuku jarzmowego. Macs lift ma o wiele mniejszy zakres i obejmuje tylko boczną część twarzy. Każdy z tych liftingów...

Czytaj więcej
Zobacz więcej pytań z odpowiedziami

Artykuły (2)

Bezoperacyjny lifting twarzy

Bezoperacyjny lifting twarzy

Twoja twarz utraciła jędrność i kontury z młodości? Teraz możesz bez operacji powrócić do młodzieńczego wyglądu dzięki rewolucyjnemu zabiegowi...
6 lut 2023
Dr Artur Broma udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!