Beauty Group - Klinika Chirurgii Plastycznej

(6) 100 % poleca
Szczecin
Baeuty Group to szczecińska klinika chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej. Przyjmuje pacjentów zarówno z Polski jak i z zagranicy, personel kliniki biegle włada językami: polskim, niemieckim oraz angielskim. Szczeciński ośrodek Beauty Group (dawniej Artplastica) specjalizuje się w chirurgii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej oraz medycynie estetycznej. Pacjenci mogą się poddać takim zabiegom jak korekta nosa, lifting twarzy... (odmładzanie twarzy Szczecin)

dr n. med. Anita Huryń

Brak opinii
Szczecin
Dr n. med. Anita Huryń jest specjalistą dermatologiem i wenerologiem, obejmującym opieką zarówno dorosłych, jak i dzieci. Swoich pacjentów przyjmuje w Centrum Dermatologii Esteticon w Szczecinie. Jest członkiem European Academy of Dermatology and Venereology (EADV, Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii), European Society for Cosmetic and Aesthetic Dermatology (ESCAD, Europejskiego Towarzystwa Kosmetyki i Dermatologii Estetycznej)... (medycyna przeciwstarzeniowa Szczecin)

Katarzyna Ostrowska-Clark

(7) 100 % poleca
Szczecin
Cena od: 250 zł
Doktor Katarzyna Ostrowska-Clark jest specjalistą chirurgii ogólnej, jej specjalnością są zabiegi chirurgii estetycznej. Prowadzi w Szczecinie prywatną praktykę chirurgiczną MEDIMEL.Doktor Katarzyna Ostrowska-Clark specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii estetycznej. Pacjenci mogą wykonać u niej zabiegi takie jak powiększanie piersi implantami (doktor stosuje implanty Motiva oraz lekkie implanty B-lite), plastyka brzucha, odsysanie tłuszczu... (odmładzanie twarzy Szczecin)

dr Piotr Burszewski

Brak opinii
Szczecin
Doktor Piotr Burszewski - specjalista chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Od lipca 2018 koordynator Oddziału Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej w 109. Szpitalu Wojskowym z Przychodnią w Szczecinie. Aktualnie również chirurg plastyczny w AMC Art Medical Center w Szczecinie – prywatnym centrum medycznym, które w całości zostało zaprojektowane oraz wykonane, zgodnie z najnowszymi standardami szpitalnymi i międzynarodowymi... (odmładzanie twarzy Szczecin)

DERMESTETIC - Joanna Stosio-Rostecka

(2) 100 % poleca
Szczecin
Dermestetic – Dermatologia Estetyczna i Laseroterapia to nowoczesny gabinet znajdujący się w Szczecinie. Placówka specjalizuje się w nieinwazyjnych oraz małoinwazyjnych zabiegach anti-aging. Możecie w nim także skonsultować się z doświadczonym lekarzem dermatologiem.Klinika Dermestetic powstała po to, aby spełniać marzenia pacjentów o pięknym, młodym wyglądzie. Z tego względu jednym z zakresów jej działań są zabiegi odmładzające na twarz... (medycyna przeciwstarzeniowa Szczecin)

dr Aleksander Żmudziński

(2) 100 % poleca
Szczecin
Cena od: 300 zł
Lek. med. Aleksander Żmudziński jest cenionym laryngologiem oraz lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach odmładzających oraz modelujących sylwetkę. Pracuje we własnej klinice Centrum Medyczne Olimedica, znajdującej się w Szczecinie.  Doświadczony specjalista w zakresie leczenia chorób uszu, nosa, zatok przynosowych, gardła, krtani oraz szyi. Entuzjasta stosowania małoinwazyjnych metod zabiegowych, w tym technik... (zabiegi anti-aging Szczecin)

lek.med. Violetta Grącka - Chrzanowska

Brak opinii
Szczecin
Cena od: 400 zł do 800 zł
Doktor Violetta Grącka-Chrzanowska jest lekarzem medycyny estetycznej, swoich pacjentów przyjmuje w klinice Medestetic w Szczecinie.  Doktor Violetta Grącka-Chrzanowska w swojej klinice Medestetic oferuje pacjentom zabiegi na twarz oraz ciało, które pomagają niwelować problemy takie jak: pierwsze oznaki starzenia, zmarszczki, wiotkość skóry, wąskie usta, cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej, blizny, rostępy, przebarwienia, nadpotliwość... (zabiegi odmładzające Szczecin)

lek. med. Anna Kępka

Brak opinii
Szczecin
Lek. med. Anna Kępka jest specjalistą chorób wewnętrznych oraz cenionym ekspertem w dziedzinie medycyny estetycznej. Jako członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej (POLME), nieustannie zgłębia swoją wiedzę oraz zdobywa nowe doświadczenia, mogąc w ten sposób przywracać swoim pacjentom młody wygląd i pewność siebie. Pasja oraz chęć niesienia pomocy innym zmotywowały... (medycyna anti-aging Szczecin)

dr Małgorzata Białożyńska Medycyna Estetyczna

(2) 100 % poleca
Szczecin
Lek. med. Małgorzata Białożyńska jest specjalistą anestezjologii i intensywnej terapii oraz lekarzem medycyny estetycznej. Wykonuje przede wszystkim małoinwazyjne zabiegi odmładzające. Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA). Prowadzi w Szczecinie Indywidualną Praktykę Lekarską sygnowaną swoim imieniem i nazwiskiem.Ceniona ekspertka w zakresie małoinwazyjnych zabiegów przeciwstarzeniowych. W swojej pracy sięga... (medycyna przeciwstarzeniowa Szczecin)

Medimel - Prywatna Praktyka Chirurgiczna

(2) 100 % poleca
Szczecin
MEDIMEL to szczeciński gabinet, prywatna praktyka chirurgiczna doktor Katarzyny Ostrowskiej-Clark.Główną specjalizacją szczecińskiego gabinetu MEDIMEL jest chirurgia estetyczna. Pacjenci mogą skorzystać z zabiegów takich jak powiększanie piersi implantami, korekcja powiek, liposukcja, ginekomastia, plastyka brzucha, labioplastyka czy korekcja uszu. Dla pacjentów zainteresowanych zabiegami z zakresu medycyny estetycznej w ofercie gabinetu doktor Ostrowskiej-Clark... (medycyna przeciwstarzeniowa Szczecin)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Cieszę się, że w końcu mogę napisać coś o tej klinice. jestem dojrzałą kobieta, która nie godzi się na zmiany w wygldzie bo moja dusza się nie starzeje:) Szukałam długo miejsca, w którym poczułabym się bezpiecznie. Do face and Body trafiłam z polecenia koleżanki i pierwszy kontakt miałam z właścicielką - Agnieszką Gomolińską. To ona przeprowadziła konsultacje i umówiła mnie do dr Zwiorek. To było bardzo sympatyczne i pouczające spotkanie. Dostałam wytyczne co do odżywiania, trochę także stylu życia, myślenia o sobie... a na końcu co do zabiegów, z których jestem ogromnie zadowolona. Myślę, że to magiczne miejsce, w którym pracują dobrzy ludzie i za to im jestem wdzięczna. Polecam

Jestem stałą klientką kliniki Noviline (z resztą wiele moich koleżanek tez wykonuje tu wszelakie zabiegi). Pani doktor M. Nowicka to wspaniały fachowiec. Korzystałam z wielu zabiegów z zakresu laseroterapii, mezoterapii, wypełnienia zmarszczek, botoksu itp i każdy z nich był wykonywany z wielką dbałością i w pełni mnie satysfakcjonował. Gorąco polecam cały zespół kliniki Noviline. Robią świetną robotę - widziałam efekty zabiegu z zakresu chirurgii estetycznej i jestem pod wielkim wrażeniem!!! Szok jak można poprawić/odmłodzić panią po 60 r.ż - rewelacja!

Ostatnie zapytania

Chciałabym się dowiedzieć jaka jest cena mezoterapii igłowej twarzy? · 14 gru 2020