lek.med. Violetta Grącka - Chrzanowska

Brak rekomendacji
Szczecin
Doktor Violetta Grącka-Chrzanowska jest lekarzem medycyny estetycznej, swoich pacjentów przyjmuje w klinice Medestetic w Szczecinie. Doktor Violetta Grącka-Chrzanowska w swojej klinice Medestetic oferuje pacjentom zabiegi na twarz oraz ciało, które pomagają niwelować problemy takie jak: pierwsze oznaki starzenia, zmarszczki, wiotkość skóry, wąskie usta, cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej, blizny, rostępy, przebarwienia, nadpotliwość, rozszerzone... (usuwanie tatuaży Szczecin)

dr n. med. Piotr Bojko

(2) 100% poleca
Szczecin
Dr n. med. Piotr Bojko jest specjalistą II stopnia w dziedzinie dermatologii i wenerologii oraz II stopnia z alergologii. Jest członkiem wielu grup i towarzystw, między innymi Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Sekcji Dermatochirurgii i Sekcji Dermatologii Estetycznej PTD, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, Europejskiego Towarzystwa Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej, Polskiego... (usuwanie tatuaży Szczecin)

dr n. med. Anita Huryń

Brak rekomendacji
Szczecin
Dr n. med. Anita Huryń jest specjalistą dermatologiem i wenerologiem, obejmującym opieką zarówno dorosłych, jak i dzieci. Swoich pacjentów przyjmuje w Centrum Dermatologii Esteticon w Szczecinie. Jest członkiem European Academy of Dermatology and Venereology (EADV, Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii), European Society for Cosmetic and Aesthetic Dermatology (ESCAD, Europejskiego Towarzystwa Kosmetyki i Dermatologii Estetycznej)... (usuwanie tatuaży Szczecin)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Serdecznie polecam wizytę u Pani dr Diany Kupczyńskiej!Bezpośredni kontakt z pacjentem, profesjonalizm upewnił mnie, że jestem w rękach u właściwej osoby. Przebarwienie na czole znika i cieszę się gładką cerą. Polecam;)