Lek. Kornelia Morisson-Sarapak

Lek. Kornelia Morisson-Sarapak

Brak opinii
Dodaj opinię
Powstańców Wielkopolskich 82/19, Szczecin, Zachodniopomorskie Zobacz mapę
Odpowiada w 72 godziny
Lek. Kornelia Morisson-Sarapak
Lek. Kornelia Morisson-Sarapak
Brak opinii

Informacje

  • 103 wizyty na profilu

Lek. Kornelia Morisson-Sarapak to specjalistka medycyny estetycznej. Aktualnie pracuje także w SPWSZ na Oddziale Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej, gdzie czynnie uczestniczy w operacjach z zakresu chirurgii ogólnej, transplantacyjnej, onkologicznej i naczyniowej. 

Lek. Kornelia Morisson-Sarapak jest absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Prawo do wykonywania zawodu uzyskała w 2018 roku. Staż podyplomowy odbyła w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym Nr 2 w Szczecinie. W 2018 roku ukończyła studia podyplomowe w zakresie medycyny estetycznej na Akademii Górnośląskiej im. Wojciecha Korfantego (GWSH). Stale kształci się w tym zakresie, uczestnicząc w szkoleniach, a także kongresach i sympozjach. Od 2018 pracuje jako chirurg w Oddziale Chirurgii Ogólnej, Transplantacyjnej i Naczyniowej SPWSZ w Szczecinie.

Specjalizacje

Jej celem jako specjalistki medycyny estetycznej jest wydobycie i podkreślenie naturalnego piękna pacjenta. Zabiegi medycyny estetycznej stanowią dla niej drogę do poprawy samopoczucia i samooceny pacjenta. Doświadczenie, które zdobywa na Oddziale Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej SPWSZ, wykorzystuje, aby zapewnić pacjentom optymalne rezultaty, dbając o każdy szczegół zabiegu.Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów medycyny estetycznej i anti-aging z wykorzystaniem kwasu hialuronowego (np. powiększanie ust, wypełnianie doliny łez, bruzd i zmarszczek) oraz zabiegi niwelowania zmarszczek, leczenia nadpotliwości i bruksizmu. 

Oferuje także procedury z zakresu dermatochirurgii, takie jak usuwanie zmian skórnych (np. tłuszczaków, włókniaków, zmian podskórnych i znamion barwnikowych). Zajmuje się również leczeniem blizn( ostrzykiwanie sterydami, plastyka blizn). Skleroterapia. W zakresie mej działalności oferuje również konsultacje chirurgiczne.

Lokalizacja

Lek. Kornelia Morisson-Sarapak oferuje swoje usługi w Szczecinie.  przyjmuje pacjentów na NFZ na Oddziale Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego (SPWSZ). Aby umówić się na konsultację lub zabieg, zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego.

Lek. Kornelia Morisson-Sarapak udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (1)

Lek. Kornelia Morisson-Sarapak udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!