dr n. med. Jacek Szwedo

dr n. med. Jacek Szwedo

(2 Opinie) ·100% poleca
Dodaj opinię
Królewicza Jakuba 37, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 48 godzin
dr n. med. Jacek Szwedo
dr n. med. Jacek Szwedo
(2 Opinie) ·100% poleca

Informacje

  • 386 wizyt na profilu

Dr n. med. Jacek Szwedo to niezwykle doświadczony ekspert w zakresie fizjoterapii estetycznej. Jego specjalizacją jest rehabilitacja pacjentów po przebytych operacjach estetycznych.

Specjalizuje się w licznych zabiegach rehabilitacyjnych dla pacjentów po przebytych operacjach estetycznych. Dba również o poprawę komfortu procesu gojenia. W swojej pracy opiera się na autorskim programie prowadzenia fizjoterapii estetycznej. Ponadto, posiada kwalifikacje do zastosowania prądów RF w medycynie estetycznej.

Zdrowie pacjenta traktuje jako zagadnienie kompleksowe i holistyczne. Proces leczenia nie kończy się w momencie wykonania zabiegu – równie ważny jest okres rekonwalescencji. Samo zdrowie jest bowiem procesem, a nie jednostkowym wydarzeniem. Dlatego też w swojej praktyce współpracuje ze specjalistami z pozostałych dziedzin (chirurgia plastyczna, dermatologia i medycyna estetyczna), aby mieć pewność, że pacjent przejdzie przez ów proces tak, jak powinien. Wykonywanie zawodu z powodzeniem łączy z działalnością naukową, aby być na bieżąco z najnowszymi doniesieniami i rozwiązaniami.

Pracuje w renomowanej i jednej z lepszej klinik w Polsce – Dr Szczyt. Placówka ta zatrudnia najlepszych specjalistów z chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Posiada dwa oddziały w okolicach Warszawy (Wilanów oraz Konstancin-Jeziorna). Są to miejsca wyposażone w najwyższej jakości sprzęt wykorzystujący najnowsze technologie.

Studia ukończył na Wydziale Fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Tam także uzyskał tytuł doktora nauk medycznych (kierunek fizjoterapia). Od roku 1999 w swojej pracy łączy medycynę estetyczną i fizjoterapię, zajmując się pacjentami po operacjach plastycznych i estetycznych. Stale doskonali umiejętności, angażując się także akademicko. Bierze udział w licznych kursach, kongresach i konferencjach, zarówno w kraju jak i za granicą. Prowadzi także konsultacje i szkolenia dla lekarzy i kosmetologów (w zakresie medycyny estetycznej). Jest autorem wielu publikacji naukowych i popularnonaukowych. Jego najważniejszą jak dotąd pracą jest „Rehabilitacja po operacjach estetycznych. Poradnik dla pacjentów” (wydana przez PZWL Wydawnictwo Lekarskie w 2017 roku).

Pacjentów przyjmuje w Klinice Chirurgii Plastycznej Dr Szczyt (oddział na Wilanowie).

Ukończone specjalizacje:

  • Rehabilitacja medyczna
  • Rehabilitační a fyzikální medicína

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Opinie (2)

5.0
średnia ocen
100% poleca
dr n. med. Jacek Szwedo udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (2)

Zdjęcia (1)

dr n. med. Jacek Szwedo udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!