Dr n. med. Jacek Szwedo

Dr n. med. Jacek Szwedo

(2 Opinie)·100% poleca
Dodaj opinię
Królowej Marysieńki 90, Warszawa, Mazowieckie
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.
Dr n. med. Jacek Szwedo
Dr n. med. Jacek Szwedo
(2 Opinie)·100% poleca
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Informacje

Dr n. med. Jacek Szwedo to niezwykle doświadczony ekspert w zakresie fizjoterapii estetycznej. Jego specjalizacją jest rehabilitacja pacjentów po przebytych operacjach estetycznych.

Studia ukończył na Wydziale Fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Tam także uzyskał tytuł doktora nauk medycznych (kierunek fizjoterapia). Od roku 1999 w swojej pracy łączy medycynę estetyczną i fizjoterapię, zajmując się pacjentami po operacjach plastycznych i estetycznych. Stale doskonali umiejętności, angażując się także akademicko. Bierze udział w licznych kursach, kongresach i konferencjach, zarówno w kraju jak i za granicą. Prowadzi także konsultacje i szkolenia dla lekarzy i kosmetologów (w zakresie medycyny estetycznej). Jest autorem wielu publikacji naukowych i popularnonaukowych. Jego najważniejszą jak dotąd pracą jest „Rehabilitacja po operacjach estetycznych. Poradnik dla pacjentów” (wydana przez PZWL Wydawnictwo Lekarskie w 2017 roku).

Specjalizacje

Specjalizuje się w licznych zabiegach rehabilitacyjnych dla pacjentów po przebytych operacjach estetycznych. Dba również o poprawę komfortu procesu gojenia. W swojej pracy opiera się na autorskim programie prowadzenia fizjoterapii estetycznej. Ponadto, posiada kwalifikacje do zastosowania prądów RF w medycynie estetycznej.

Zdrowie pacjenta traktuje jako zagadnienie kompleksowe i holistyczne. Proces leczenia nie kończy się w momencie wykonania zabiegu – równie ważny jest okres rekonwalescencji. Samo zdrowie jest bowiem procesem, a nie jednostkowym wydarzeniem. Dlatego też w swojej praktyce współpracuje ze specjalistami z pozostałych dziedzin (chirurgia plastyczna, dermatologia i medycyna estetyczna), aby mieć pewność, że pacjent przejdzie przez ów proces tak, jak powinien. Wykonywanie zawodu z powodzeniem łączy z działalnością naukową, aby być na bieżąco z najnowszymi doniesieniami i rozwiązaniami.

Klinika

Pracuje w renomowanej i jednej z lepszych klinik w Polsce – Dr Szczyt. Placówka ta zatrudnia najlepszych specjalistów z chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Posiada dwa oddziały, jeden w Warszawie na Wilanowie, a drugi w okolicach Warszawy (Konstancin-Jeziorna). Są to miejsca wyposażone w najwyższej jakości sprzęt wykorzystujący najnowsze technologie.

Lokalizacja

Pacjentów przyjmuje w Dr Szczyt Fizjoterapia i Estetyka Szczyt - Szwed w Warszawie.

Ukończone specjalizacje:

  • Rehabilitacja medyczna
  • Rehabilitační a fyzikální medicína

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Opinie (2)

5.0
średnia ocen
100% poleca
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.