Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej

Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej

Trychologiczne Centrum Zdrowych Włosów

Trychologiczne Centrum Zdrowych Włosów

Kontakt z nami

Rekomendacje

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z Trychologiczne Centrum Zdrowych Włosów? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.


Profil - Trychologiczne Centrum Zdrowych Włosów

O nas

Trychologiczne Centrum Zdrowych Włosów PLMED znajduje się w Krakowie. Placówka specjalizuje się w diagnostyce oraz leczeniu łysienia. Stosuje zarówno nieinwazyjne metody poprawiające kondycję skóry głowy, jak i wykonuje przeszczepy włosów, sięgając po zaawansowane technologie.

Specjalizacja i preferowany zakres działalności

Udając się do Trychologicznego Centrum Zdrowych Włosów PLMED, możesz uzyskać kompleksową diagnostykę stanu skóry głowy. W gabinecie lekarze przeprowadzają trichoskopię oraz badanie wideodermatoskopem Trichoscale. Możecie tu poddać się mikroskopowej ocenie stanu mieszków włosowych i łodygi włosa (trichogram), zbadać zawartość poszczególnych pierwiastków we włosie czy wykonać cyfrową diagnostykę łysienia FotoFinder.

Klinika specjalizuje się także w leczeniu łysienia. Aby zatrzymać i odwrócić proces, lekarze stosują przede wszystkim zabiegi mezoterapii mikroigłowej pozwalające odżywić skórę głowy oraz mieszki włosowe. Gabinet dysponuje zaawansowanymi technologicznie laserami oraz innymi urządzeniami do biostymulacji skóry głowy, które pozwalają szybko i bezboleśnie przywrócić dobrą kondycję włosów.

W przypadku zaawansowanego łysienia, w klinice przeprowadza się zabiegi przeszczepu włosów. Lekarze stosują dwie metody: FUT (follicular unit transplant) oraz FUE (follicular unit extraction). W pierwszym przypadku pobierane są cienkie paski owłosionej skóry, które następnie są dzielone na zespoły mieszków włosowych, w drugim lekarz pobiera przy użyciu specjalnego narzędzia pojedyncze zespoły mieszkowe. Zabiegi zapewniają świetne efekty i szybki okres rekonwalescencji.

W ofercie kliniki znajdziecie zabiegi zagęszczania włosów. Dużą popularnością cieszy się mikropigmentacja skóry głowy. Możecie zdecydować się na zagęszczające systemy mikrowłókien lub systemy częściowe na klipsach, taśmach i siatkach. W gabinecie dopasujecie również odpowiednią perukę.

Filozofia zawodowa

Największy nacisk w naszej działalnocći kładziemy na jakość wykonywanych usług i indywidualne podejście do pacjenta.

Nasz gabinet/klinika

Standard usług świadczonych przez Centrum Leczenia Łysienia i Zaburzeń Skóry Głowy odpowiada najwyższemu światowemu poziomowi. Gabinet dysponuje najbardziej rozwiniętą technologicznie aparaturą diagnostyczną oraz personelem o bardzo wysokich kwalifikacjach.

Nasza klinika

Trychologiczne Centrum Zdrowych Włosów PLMED to miejsce, w którym zadbacie o doskonały stan swoich włosów. Klinika dysponuje wysokiej klasy sprzętem, pozwalającym zapewnić znakomite efekty zabiegów i jednocześnie zadbać o bezpieczeństwo pacjenta. W zabiegach małoinwazyjnych są stosowane certyfikowane preparaty. Nad zdrowiem pacjentów czuwają wykwalifikowani lekarze starający się, aby w gabinecie panowała miła atmosfera oparta na zaufaniu. Specjaliści zapewniają pełną dyskrecję.

Historia kliniki

Krakowskie Trychologiczne Centrum Zdrowych Włosów PLMED od wielu lat spełnia marzenia swoich pacjentów o pięknym wyglądzie. Klinika zatrudnia wykwalifikowaną kadrę złożoną zarówno z trychologów, jak i lekarzy medycyny estetycznej oraz specjalistów medycyny ogólnej. Eksperci doskonale wiedzą, że problem wypadania włosów może mieć podłoże zdrowotne. Dlatego też, zanim przystąpią do leczenia, skrupulatnie szukają przyczyny złej kondycji włosów i wdrażają odpowiednią terapię. Dzięki temu dbają nie tylko o dobrą kondycję włosów, ale i całego organizmu.

W gabinecie spotkacie znakomitych specjalistów, którzy zdobywali wiedzę i doświadczenie podczas szkoleń i kursów w kraju i za granicą. Są członkami prestiżowych organizacji, między innymi Polskiego Towarzystwa na Rzecz Rozwoju Trychologii. To osoby, dla których trychologia jest prawdziwą pasją, motywującą do nieustannego doskonalenia umiejętności. Z tego względu chętnie sięgają po innowacyjne rozwiązania, pozwalające oferować pacjentom najlepsze i najnowocześniejsze metody terapii łysienia.

Konsultacje

Adres e-mail:

info@trychologia.kraków.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 14:00-20:00

Wtorek-czwartek: 12:00-20:00

Piątek: 10:00-18:00

Media społecznościowe:

Facebook

Konsultacje

Badanie skóry głowy
Trycholog z Centrum zbada skórę Twojej głowy oraz włosy przy użyciu specjalistycznej mikrokamery, by precyzyjnie zdiagnozować problem. Podpowie Ci też, jak dbać o włosy oraz zaleci ewentualną kurację zabiegową i pielęgnację domową.

Zainteresowania

W zespole znajdują się specjaliści z ogromnym doświadczeniem zawodowym, członkowie Światowych Stowarzyszeń Trychologicznych i Dermatologicznych oraz Prezes i członkowie Polskiego Towarzystwa na Rzecz Rozwoju Trychologii.
Często korzystamy z wymiany doświadczeń podczas kongresów czy seminariów naukowych na całym Świecie.

Nasze zdjęcia

Pokaż więcej Pokaż mniej

Zabiegi

Info Ceny od* Możliwość opłat ratalnych
BOTOX® Z 900 zł Tak
Dermatoskopia z cyfrową archiwizacją obrazu Z 300 zł Tak
Epilacja elektryczną igłą Z 150 zł Tak
Fototerapia LED Z 50 zł Tak
Karboksyterapia Z 250 zł Tak
Laserowe zabiegi dermatologii estetycznej
   Laserowe leczenie trądziku Z 250 zł Tak
   Laserowe usuwanie rozszerzonych naczynek Z 180 zł Tak
   Leczenie laserem biostymulacyjnym Z 50 zł Tak
Makijaż permanentny Z 800 zł Tak
Mezoterapia igłowa - odmładzanie twarzy, szyi, dekoltu, dłoni Z 350 zł Tak
Mikrodermabrazja Z 180 zł Tak
Mikropigmentacja Z 3 600 zł Tak
Peeling chemiczny Z 300 zł Tak
Powiększanie ust (Augmentacja)
   Powiększanie ust kwasem hialuronowym Z 1 500 zł Tak
Regeneris – biostymulacja komórek skóry/osocze bogatopłytkowe Zabieg w technologii... Z 2 600 zł Tak
Terapia osoczem bogatopłytkowym PRP
Usuwanie znamion, brodawek, włókniaków i zmian skórnych Z 150 zł Tak
Wypełnianie zmarszczek Z 1 500 zł Tak
   Kwas hialuronowy: Saypha, Restylane, Juvederm, Stylage Z 1 500 zł Tak
   Wolumetria Z 1 500 zł Tak

Pokaż więcej Pokaż mniej

U nas można płacić kartą platniczą

Uwaga

  • Podane ceny są orientacyjne.
  • Skontaktuj się z lekarzem by uzyskać więcej informacji.

Kontakt z nami

Adresy

Adres
Starowiślna 6/5
na parterze w oficynie
31-032 Kraków
Stare Miasto
Polska

Godziny przyjmowania pacjentów
Poniedziałek
10:00 - 18:00 
Wtorek
10:00 - 18:00 
Środa
10:00 - 20:00 
Czwartek
10:00 - 18:00 
Piątek
10:00 - 18:00 
Sobota
10:00 - 14:00