Lekarze oferujący zabieg Blefaroplastyka w: Poznań

Premium

Mandala Beauty Clinic

(8 Opinii)
· 10 Historii
Poznań
Blefaroplastyka od 7.000zł
Opcje płatności w ratach
Odpowiada w ciągu 7h
Premium

dr Samir Ibrahim

(3 Opinie)
· 6 Historii
Poznań
Blefaroplastyka od 6.000zł
Opcje płatności w ratach
Odpowiada w ciągu 5h

dr Krzysztof Biegański

(7 Opinii)
· 5 Historii
Poznań
Blefaroplastyka od 8.000zł
Opcje płatności w ratach
Odpowiada w ciągu 11h

SOLUMED

(2 Opinie)
Wyrzyska 18, Poznań, Wielkopolskie

Specjaliści w pobliżu Poznań

Specjaliści, oferujący zabieg Medycyny estetycznej w innych miastach w pobliżu Poznań:

Często zadawane pytania (FAQ)

  • Blefaroplastyka Poznań. Jakich chirurgów plastycznych polecacie? Blefaroplastyka, czy też korekta powiek, to zabieg najczęściej wykonywany operacyjnie, chociaż coraz popularniejsze są inne techniki, takie jak na przykład blefaroplastyka laserowa. Jeżeli jesteś z Poznania i zastanawiasz się, u jakiego chirurga wykonać plastykę powiek, użytkownicy Estheticon polecają dr Małgorzatę Kuźlan i dra Mikołaja Kubasika.
  • Blefaroplastyka wielkopolskie. Gdzie w województwie wielkopolskim mogę wykonać blefaroplastykę? Największy wybór mają pacjenci ze stolicy województwa, czyli Poznania, którzy mogą udać się na przykład do Mandala Beauty Clinic czy Klinika dr Osadowska. Jednak w mniejszych miejscowościach również znajdziesz chirurgów plastycznych, oferujących ten zabieg, na przykład w Gostyniu, Grodzisku Wielkopolskim i innych.
  • Ile kosztuje blefaroplastyka w Poznaniu? Ceny zaczynają się od około 3000 zł (np. dr Julita Jędrzejczak czy dr Włodzimierz Rosiński) i najczęściej nie przekraczają 5000 zł. W niektórych przypadkach zabieg może być refundowany przez NFZ.