Lekarze oferujący zabieg Blefaroplastyka w: Poznań

Premium

dr Samir Ibrahim

(2 Opinie)
·5 Historii
Poznań
Od 6.000 zł
Odpowiada w ciągu 9h
Premium

Mandala Beauty Clinic

(8 Opinii)
·10 Historii
Poznań
Od 6.000 zł
Odpowiada w ciągu 17h

MediArt Clinic

(1 Opinia)
Poznań
Odpowiada w ciągu 5h

Dr Ilona Osadowska

(9 Opinii)
·4 Historie
Poznań
Od 3.600 zł
Odpowiada w ciągu +72h

Dr Joanna Kurmanow

(8 Opinii)
·8 Historii
Znaleźliśmy 3 ośrodki w rejonie Wielkopolskie
Od 3.000 zł
Odpowiada w ciągu +72h

Dr Mikołaj Kubasik

(16 Opinii)
·14 Historii
Poznań
Od 3.500 zł
Odpowiada w ciągu +72h

Często zadawane pytania (FAQ)

  • Blefaroplastyka Poznań. Jakich chirurgów plastycznych polecacie? Blefaroplastyka, czy też korekta powiek, to zabieg najczęściej wykonywany operacyjnie, chociaż coraz popularniejsze są inne techniki, takie jak na przykład blefaroplastyka laserowa. Jeżeli jesteś z Poznania i zastanawiasz się, u jakiego chirurga wykonać plastykę powiek, użytkownicy Estheticon polecają dr Małgorzatę Kuźlan i dra Mikołaja Kubasika.
  • Blefaroplastyka wielkopolskie. Gdzie w województwie wielkopolskim mogę wykonać blefaroplastykę? Największy wybór mają pacjenci ze stolicy województwa, czyli Poznania, którzy mogą udać się na przykład do Mandala Beauty Clinic czy Klinika dr Osadowska. Jednak w mniejszych miejscowościach również znajdziesz chirurgów plastycznych, oferujących ten zabieg, na przykład w Gostyniu, Grodzisku Wielkopolskim i innych.
  • Ile kosztuje blefaroplastyka w Poznaniu? Ceny zaczynają się od około 3000 zł (np. dr Julita Jędrzejczak czy dr Włodzimierz Rosiński) i najczęściej nie przekraczają 5000 zł. W niektórych przypadkach zabieg może być refundowany przez NFZ.