• 82 odpowiedzi
  • 2 Lubię to

Kontakt z nami

Rekomendacje (16)

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z Mandala Beauty Clinic? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.


Doświadczenia pacjentów Mandala Beauty Clinic

Anonymous 12.07.2012
Warto

Witajcie Chciałabym polecić jednego z najlepszych ( jeśli nie najlepszego) obecnie chirurga plastyka w Polsce. Niedawno miałam wykonywane równocześnie dwie bardzo poważne operacje ( podniesienie i powiększenie piersi ora... Więcej 

1 Lubię to  

Gość

Anonymous 16.04.2012
Warto

Klopoty z ustaleniem daty operacji poza tym extra lekarz

Gość

Anonymous 12.04.2012
Warto

Ja jestem 2 tyg po liposukcji Vaserem w klinice Mandala, jestem zachwycona efektem jaki juz jest widoczny, a takze samą kliniką i lekarzem wykonujacym zabieg, naprawdę polecam, robiłam brzuch i talię

Gość

Anonymous 26.01.2012
Warto

Panie Doktorze, bardzo dziękuję za pomoc i powazne potraktowanie moich problemów. Zyczylabym naszej sluzbie zdrowia, oby jak najwiecej wiecej takich lekarzy przyjmowalo w gabinetach i szpitalach. Bede wszystkim polecac!

Marian 04.10.2011
Warto

Parę lat temu zacząłem łysieć na czubku głowy. Pozostałe włosy mam bardzo gęste, dlatego zdecydowałem się na przeszczep. Dr Ibrahima znalazłem po prostu w internecie, ale ostateczna decyzja zapadła po pierwszej wizycie. ... Więcej 


Wszystkie rekomendacje

Profil - Mandala Beauty Clinic

Motto:

Zapraszamy, strumień młodości płynie w Tobie, my tylko pozwalamy go odkryć!

O nas

MANDALA BEAUTY CLINIC  - jest miejscem, w którym doceniamy duet ciała i ducha. Bez wątpienia ciało i dusza są nierozerwalne. To, jak wyglądamy i jak siebie postrzegamy, wpływa na nasze samopoczucie i odwrotnie. Chcemy, aby nasze doświadczenie i wiedza pozwoliły naszym pacjentom utrzymać balans i zadbać o to, co "wewnątrz" poprzez dbałość o to co "na zewnątrz".  Czuć się oraz wyglądać młodo, na pewno warto o to walczyć.

Specjalizacja i preferowany zakres działalności

Dr Samir Ibrahim - założyciel Mandala Clinic, specjalista chirurgii plastycznej i estetycznej, chirurgii odtwórczej włosów oraz laserowej ginekologii estetycznej LVR. W ciągu kilkunastoletniej kariery zawodowej dr Samir wykonał tysiące zabiegów chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej, estetycznej i chirurgii odtwórczej włosów. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Odtwórczej Włosów (International Society of Hair Restoration Surgery ISHRS). Jego pacjenci to kobiety i mężczyźni z różnych krajów, wywodzący się z różnych sfer społeczeństwa, w tym wiele znanych osobistości.

Dr Samir  został przeszkolony i pracował ze światowej sławy specjalistami, pośród których można wymienić:

- chirurgia plastyczna

  • prof. Kobus w Polanicy Zdroju
  • prof. Krauss w Warszawie

- chirurgia odtwórcza włosów:

  • prof. Paul M. Straub, Kalifornia, USA - założyciel i były przewodniczący   Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Odtwórczej Włosów

- ginekologia estetyczna i rekonstrukcyjna:

  • dr David Matlock, najbardziej znany na świecie specjalista LVR, pracujący w Beverly Hills w Kalifornii, USA

- High Definition Liposculpture (Liposukcja Wysokiej Rozdzielczości):

  • dr Alfredo Hoyos, wynalazca nowej techniki liposukcji

- wewnątrzżylna terapia laserowa

  • prof. Thomas Proebstle, Niemcy
Nasz zespół

Dr Tomasz Dydymski - specjalista chirurgii plastycznej, w trakcie swojej 15 letniej pracy w oddziałach chirurgicznych wykonał szereg zabiegów z chirurgii ogólnej, onkologicznej, mikrochirurgii, chirurgii rekonstrukcyjnej i estetycznej.Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Towarzystwa Chirurgów Polskich oraz Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń. Odbył stypendium w oddziale chirurgii plastycznej Cleveland Clinic w USA. Tam pod okiem prof. dr hab. Marii Siemionow przeszedł szkolenie z zakresu mikrochirurgii oraz przeprowadził szereg prac badawczych, które zaowocowały pracą doktorską. W 2005 rozpoczął specjalizację z chirurgii plastycznej w Polanicy Zdroju - kierownik specjalizacji prof. dr hab. K. Kobus - w 2009 r. otrzymał tytuł specjalisty chirurgii plastycznej.Od 2010 roku jest konsultantem ds. chirurgii plastycznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. 

Dr Andrzej Bielecki - chirurg plastyczny, ukończył Akademię Medyczną w Poznaniu w roku 1981. Specjalizację z zakresu Chirurgii Plastycznej zdobył w 1989 roku. Pełni funkcję członka Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, jest też Konsultantem Wojewódzkim  w dziedzinie chirurgii plastycznej w Wielkopolsce. Jeden z pionierów chirurgii plastycznej w Polsce – lekarz o olbrzymim doświadczeniu. Wiedzę pogłębiał podczas staży m.in. w Polanicy Zdrój, Warszawie, Wrocławiu, Lyonie, Dusseldorfie i Jenie. Uczył i szkolił wiele pokoleń chirurgów. Specjalizuje się w operacjach z obszaru chirurgii twarzowo-szczękowej, wśród których czołowe miejsce zajmują operacje korekcyjne nosa.

Dr Małgorzata Czarniawska-Grzesińska - lekarz dermatolog i wenerolog z wieloletnim stażem pracy zajmujący się również dermatologią estetyczną. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Przez 20 lat nauczyciel akademicki Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, obecnie Wydziału Kosmetologii w Wyższej Szkole Humanistycznej w Lesznie i Wyższej Szkole Edukacji i Terapii w Poznaniu. Autorka prac i publikacji naukowych. Aktywnie uczestniczy w sympozjach szkoleniowo-naukowych, kongresach i szkoleniach obejmujących diagnostykę i leczenie stosowane w dermatologii oraz w dermatologii estetycznej.

Dr Wojciech K. Turkiewicz - specjalista chirurg, flebolog, w trakcie swojej wieloletniej pracy wykonał setki zabiegów chirurgicznych z zakresu chirurgii ogólnej, mało inwazyjnej, onkologicznej, transplantacyjnej oraz chirurgii naczyń żylnych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Transplantacyjnego, European Association for Endoscopic Surgery oraz Polskiego Towarzystwa Flebologicznego. W latach 2007-2010 odbył szkolenie specjalizacyjne w zakresie angiologii.

Dr Angelika Kargulewicz, dietetyk, absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na Wydziale Lekarskim II, kierunku Dietetyka. Ukończyła studia doktoranckie w Katedrze i klinice Chorób Wewnętrznych, Metabolicznych i Dietetyki. Autorka prac poglądowych i oryginalnych z zakresu dietetyki i żywienia człowieka. Szczególne zainteresowania: zagadnienia związane z chorobami żywieniowo-zależnymi oraz zapobieganie tym chorobom poprzez odpowiednie, racjonalne żywienie.

dr n. med. Jacek Waligóra - chirurg ogólny, w klinice najczęściej poświęca swój czas pacjentom, którzy potrzebują pomocy w walce z otyłością - zabieg wszczepienia balonu żołądkowego oraz usunięcia przepukliny brzusznej.

Filozofia zawodowa

Wiele lat doświadczeń mamy już ze sobą, ale wciąż stawiamy na rozwój: poznajemy nowe techniki leczenia podczas seminariów i szkoleń. Oferujemy więc najwyższe standardy opieki medycznej, od konsultacji i dobrania metody, przez przygotowania do zabiegu i jego przejścia, po samą rekonwalescencję. W poznańskiej klinice proponujemy komfortowe warunki i swobodne, estetyczne wnętrza w czasie powrotu do codziennej sprawności pod okiem profesjonalistów.

Ciekawe informacje

Dr Samir Ibrahim jest autorem wielu artykułów i publikacji poświęconych chirurgii odtwórczej włosów i chirurgii plastycznej. Wystąpił również u boku dr Szczyta w programie TVN "Sekrety Chirurgii".

Nasze zdjęcia

Lekarze & Miejsce pracy

Pokaż więcej Pokaż mniej

Zabiegi

Chirurgia Plastyczna Info Ceny od* Ceny do*
Abdominoplastyka (operacja powłok brzucha) Z 10 000 zł
   Miniabdominoplastyka
Anti aging - medycyna przeciwstarzeniowa
Augmentacja (powiększenie) punktu G Z 3 000 zł
Balon żołądkowy BIB
BOTOX® Z 600 zł
Facelift, Lifting twarzy (podciąganie powłok twarzy) mini lifting skroniowy,... Z 9 000 zł Do 15 000 zł
Ginekomastia Z 7 000 zł
Korekcja blizn
Korekcja brwi (Brow lift)
Korekcja nosa (Operacja nosa) korekcja czubka nosa 6000... Z 6 000 zł Do 12 000 zł
Korekcja powiek (Blepharoplastyka) korekcja powiek górnych 350... Z 3 500 zł Do 5 000 zł
   Plastyka powiek dolnych
   Plastyka powiek górnych
Korekcja uszu (Otoplastyka) Z 4 000 zł Do 5 000 zł
Laser frakcyjny/Fraxel (usuwanie przebarwień, zmian potrądzikowych, odmładzanie skóry)
Laserowa epilacja - usuwanie nadmiernego owłosienia
Laserowe zabiegi dermatologii estetycznej
   Fotoodmładzanie / odmładzanie skóry
   Laserowe leczenie trądziku
   Laserowe usuwanie blizn
   Laserowe usuwanie rozszerzonych naczynek
   Laserowe usuwanie zmian skórnych
Laserowe zabiegi ginekologii estetycznej
   Laserowe leczenie nietrzymania moczu
   Laserowe odmładzanie pochwy
Leczenie nadpotliwości (hiperhydroza)
   Leczenie nadpotliwości (hiperhydroza) toksyna botulinowa (Botox) Z 1 500 zł
Leczenie wypadania włosów
   Leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym
Leczenie żylaków
   Laserowe leczenie żylaków EVLA Z 4 000 zł Do 6 000 zł
Liposukcja (odsysanie tłuszczu) Liposukcja tradycyjna Z 4 000 zł
   Liposukcja laserowa - CoolLipo
   Liposukcja ultradźwiękowa (VASER Lipo®, LipoSelection®) Z 5 000 zł
   Liposukcja tradycyjna Z 4 000 zł
Liposukcja wzgórka łonowego (wzgórka Wenery)
Mezoterapia igłowa - odmładzanie twarzy, szyi, dekoltu, dłoni Z 2 400 zł
Modelowanie piersi (Lifting piersi, Mastopeksja) plastyka piersi 11.000 do 1... Z 11 000 zł Do 21 000 zł
   Powiększenie piersi z plastyką modelującą
Obrzezanie Z 2 000 zł
Odtwarzanie błony dziewiczej (Hymenoplastyka) Z 5 000 zł
Operacja naprawcza krocza (Perineoplastyka)
Operacje plastyczne brody
Peeling chemiczny
Plastyczna operacja pochwy (Waginoplastyka) Z 9 000 zł
Plastyczna rekonstrukcja piersi
Plastyka narządów płciowych mężczyzn Z 5 000 zł
Plastyka pośladków i łydek
Plastyka ramion (Brachioplastyka) Z 7 000 zł Do 9 000 zł
Plastyka ud (Lifting ud) Z 8 000 zł Do 10 000 zł
Plastyka warg sromowych (Labioplastyka) Z 4 000 zł
Powiększanie i modelowanie pośladków i bioder Z 8 000 zł
Powiększanie penisa (zwiększanie obwodu prącia)
Powiększanie piersi (Augmentacja) Z 14 000 zł Do 17 000 zł
   Powiększanie piersi własnym tłuszczem (komórki macierzyste)
Powiększanie ust (Augmentacja)
   Powiększanie ust kwasem hialuronowym
   Powiększanie ust własnym tłuszczem
Przeszczep włosów - transplatacja włosów 1 przeszczep FU - 9 PLN, 1... Z 9 zł
Terapia osoczem bogatopłytkowym PRP
Ultradźwiękowa kawitacja
Usuwanie cellulitu
Usuwanie przebarwień i zmian barwnikowych
Usuwanie znamion, brodawek, włókniaków i zmian skórnych
Wypełnianie zmarszczek Z 700 zł Do 2 200 zł
   Kwas hialuronowy: Saypha, Restylane, Juvederm, Stylage Z 700 zł
   Lipofiling - przeszczep tłuszczu Z 3 000 zł Do 5 000 zł
Zmniejszenie piersi Z 13 000 zł Do 15 000 zł
Dermatologia Info Ceny od* Ceny do*
Badanie i diagnostyka chorób żylnych
Zachowawcze leczenie żylaków

Pokaż więcej Pokaż mniej

Uwaga

  • Podane ceny są orientacyjne.
  • Skontaktuj się z lekarzem by uzyskać więcej informacji.

Przed/po

Artykuły

Wizerunek w biznesie
16.02.2017

Na sukces w biznesie składa się wiele czynników. Oczywiście dobry biznesplan, umiejętne zarządzanie ludźmi, finansami,...

Pokaż nogi! O walce z żylakami
25.06.2015

Żylaki nóg okazują się być plagą naszych czasów: występują u 47% Polek i 37% Polaków. Prócz zmian estetycznych, mogą prowadzić...

Od A do... D. Powiększenie piersi
22.09.2014

Chirurgia plastyczna nie jest już dziedziną rezerwowaną dla wybranych: zarówno kobiety jak i mężczyźni w Polsce coraz chętniej...

Specjalizacje Mandala Beauty Clinic
01.08.2014

Mandala Beauty Clinic specjalizuje się głównie w zabiegach przeprowadzanych za pomocą najnowocześniejszych laserów, które są...

Różnimy się w pięknie
14.07.2014

Podejście do operacji plastycznych, częstotliwość wykonywania zabiegów, dostępność usług i kwalifikacje specjalistów, a także...

Kontakt z nami

Adresy

Adres
ul. Spychalskiego 28/7
61-553 Poznań
Polska