lek. med. Maciej Kuczyński
lek. med. Maciej Kuczyński

lek. med. Maciej Kuczyński Premium

(2 Opinie) ·100% poleca
Dodaj opinię
4 ośrodki w Lubelskie, Podkarpackie, Wielkopolskie... Zobacz mapę
Odpowiada w 72 godziny
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 4719046
lek. med. Maciej Kuczyński
lek. med. Maciej Kuczyński Premium
(2 Opinie) ·100% poleca

Informacje

Jestem chirurgiem plastykiem oraz specjalistą I i II stopnia z chirurgii ogólnej. W 2004 założyłem i prowadzę jako kierownik Ośrodek Chirurgii Plastycznej Dr. Macieja Kuczyńskiego w Nałęczowie. Obecnie posiadamy również swoje placówki w Lublinie i Rzeszowie. Współpracuję z Mandala Beauty Clinic w Poznaniu, gdzie wykonuję zabiegi estetycznej chirurgii plastycznej. Posiadając uprawnienia biegłego sądowego, współpracuję z Sądem Okręgowym w Lublinie.

Pełnię funkcję wiceprezesa Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, jestem również członkiem prestiżowej międzynarodowej organizacji ISAPS zrzeszającej chirurgów plastyków. W latach 2006 - 2014 byłem sekretrzem polskiego oddziału ISAPS. W latach 2001 - 2010 byłem konsultantem wojewódzkim w dziedzinie chirurgii plastycznej.

W naszym Ośrodku wykonujemy szerokie spektrum zabiegów rekonstrukcyjnych u pacjentów z wadami wrodzonymi, z uszkodzeniami ciała po urazach, zabiegach operacyjnych, odtwarzamy piersi po mastektomii. Przeprowadzamy zabiegi chirurgii estetycznej w obrębie twarzy - liftingi twarzy, korekcje powiek, uszu, operacje plastyczne nosa, powiększanie ust. Odmładzamy twarz metodą lipofilingu - przeszczepu własnego tłuszczu - wypełniając bruzdy i zmarszczki, zapadnięte policzki, skronie, usta. W zakresie chirurgii piersi oferujemy powiększanie piersi implantami oraz własnym tłuszczem, podnoszenie opadających piersi, zmniejszanie przerosłych piersi, modelowanie brodawek i zmniejszanie otoczek, u mężczyzn usuwamy przerosłe gruczoły piersiowe. Modelujemy sylwetkę stosując liposukcję, wykonujemy operacje brzucha, korygujemy kształt ramion, pośladków, łydek i ud. W swojej ofercie mamy również operacje intymne narządów płciowych kobiet i mężczyzn. Ponadto usuwamy znamiona, niechciane tatuaże, korygujemy blizny.

Doświadczenie zdobywałem podczas kontraktów zagranicznych oraz na stażach, na przykład w Ośrodku Leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej w Hvidovre w Danii, w Klinice Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego Rigshospitalet w Kopenhadze, w Szwecji w Klinice Plastycznej w Malmo oraz we Francji w Clinique Blommet w Paryżu.

Ukończone specjalizacje:

 • Chirurgia Plastyczna

Członkostwo:

 • Polskie Twarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
 • Inne:
 • Międzynarodowe Towarzystwo Estetycznej Chirurgii Plastycznej
 • International Society of Aesthetic Plastic Surgery

Rodzaj działalności

 • Klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Rok założenia:

 • 2004

Doświadczenie:

 • >10 lat

Dysponujemy salami pooperacyjnymi:

 • Tak

Umowa z NFZ lub innymi prywatnymi ubezpieczycielami:

 • Nie

Pacjenta przyjmuje:

 • Specjalista

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Cena konsultacji:

 • 250 zł

Usługi

Chirurgia plastyczna

Zabiegi okolic intymnych

Opinie (2)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Pan doktor Kuczyński jest świetnym, profesjonalnym oraz godnym polecenia lekarzem. Na pierwszej wizycie dokładnie informuje o przebiegu zabiegu i z uwagą wysłuchuje oczekiwań pacjenta, przy tym jest bardzo troskliwy w stosunku do swoich pacjentów. Na...Czytaj więcej

lek. med. Maciej Kuczyński udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (1)

Umów wizytę

Umów się na wizytę u tego specjalisty w proponowanych przez nas godzinach. Wybrany ośrodek skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności danej daty.

Umów się na wizytę w klinice:
Umów wizytę
Poniedziałek 22/08 Wtorek 23/08 Środa 24/08 Czwartek 25/08 Piątek 26/08

Zdjęcia (56)

Filmy (3)

lek. med. Maciej Kuczyński udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (74)

Zmniejszenie biustu przed ciążą
Odpowiedź specjalisty · 23 wrz 2014

Szanowna Pani, O ile klasyczna metoda (wycinanie gruczołu) zdecydowanie jest przeciwwskazana dla kobiet pragnących w przyszłości karmić piersią swoje dzieci, to zupełnie bezpiecznie można zredukować masę piersi poprzez liposukcję. Pierś zbudowana...

Czytaj więcej
Przeszczep tłuszczu na policzki
Odpowiedź specjalisty · 6 sie 2014

Szanowna Pani, Prawidłowo przeprowadzony zabieg mikroprzesczepu własnego tłuszczu (zazwyczaj to nie tylko policzki, ale również okolice oczu, skronie, obszar wokól ust, czoło, linia żuchwy, a nawet szyja i dekolt) powoduje, że efekt "odmłodzenia"...

Czytaj więcej
Zobacz więcej pytań z odpowiedziami

Artykuł (1)

Miejsca pracy

lek. med. Maciej Kuczyński udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!