Powiększanie piersi (Augmentacja) Lublin

Znajdź chirurga plastyka: powiększanie piersi w mieście Lublin

Na Estheticon znajdziesz 3 chirurgów i 2 klinik Lublin, które wykonują zabieg powiększania piersi. Na temat zabiegu powiększanie piersi Lublin znajdziesz u nas 1 opinii, niestety na razie nikt nie podał ceny zabiegu. Możesz być pierwsza i pomóc innym w podjęciu decyzji.

sortuj:  znaczenie  |  najlepsza opinia

Te strony zawierają informacje skierowane do użytkowników z wybranych regionów. W celu pełnego wykorzystania możliwości portalu prosimy o wybór województwa:

zmienić region
    Nie chcę wybierać województwa
Nazwisko, Specjalizacja, Miasto Opinie pacjentów Zdjęcia przed/po Przedział cenowy dla zabiegów Konsultacja
Lek.med. Ryszard Nawrocki

Chirurgia Plastyczna
Wrocław, Lublin
Odpowiada w : 80%, < 3 dni

4.4

15 doświadczeń pacjentów

10 250 zł – 12 250 zł

Swietny kontakt z pacjentem,telefoniczny meilowy itd zawsze odpowiada na wszystkie pytania. Bardzo dobre podejscie do pacjenta przed zabiegiem i po zabiegu. Wspanialy fachowiec zna sie na swojej pracy i wykonuje ja w 100%perfekcyjnie Więcej 

lek. med. Maciej Kuczyński

Chirurgia Plastyczna
Lublin, Rzeszów

Ośrodek Chirurgii Plastycznej Dr. Macieja Kuczyńskiego

Lublin, Rzeszów, Nałęczów
Odpowiada w : 100%, < 1 dnia

5.0

3 doświadczeń pacjentów

Centrum Medyczne Sanitas

Lublin
Odpowiada w : 100%, < 1 dnia

Kolejne wyniki dla zabiegu Powiększanie piersi z okolicy miasta Lublin.
KLINIKA KRAJEWSKI dr n. med. Maciej Krajewski

 149 km  Warszawa, Radom

3.8

5 doświadczeń pacjentów

Lek.med. Ryszard Nawrocki

Wrocław, Lublin

Ośrodek Chirurgii Plastycznej Dr. Macieja Kuczyńskiego

Lublin, Rzeszów, Nałęczów

Kolejne wyniki dla zabiegu Powiększanie piersi z okolicy miasta Lublin.

Jak wybrać najlepszego chirurga plastycznego, który wykona powiększanie biustu Lublin?

Powiększanie piersi jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów chirurgii plastycznej. Decyzję o powiększeniu biustu podejmij po konsultacji ze specjalistą chirurgii plastycznej. Zastanów się, czego spodziewasz się po operacji biustu i wyjaśnij to chirurgowi. Specjalista będzie mógł określić, czy twoje oczekiwania można zrealizować, a jeśli tak jaką techniką. W Polsce zabiegi powiększania piersi wykonują chirurdzy plastycy oraz chirurdzy ogólni. Warto jednak poddać się temu zabiegowi u doświadczonego specjalisty chirurgii plastycznej, listę specjalistów chirurgii plastycznej, członków Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej można znaleźć na stronie tej organizacji.

Doświadczony chirurg plastyczny

Operacje powiększania piersi przeprowadza się przy zastosowaniu implantów lub własnego tłuszczu. Implanty mają różne kształty (okrągłe, anatomiczne, inteligentne) i wielkość, co umożliwia kształtowanie piersi zgodnie z wolą i życzeniem pacjentki po rzeczowej konsultacji z operującym. W zależności od predyspozycji, oczekiwanego efektu końcowego zabiegu i oceny lekarza implant jest wkładany pod gruczoł mleczny lub mięsień piersiowy, co nie wyklucza ewentualnego karmienia piersią w przyszłości. Kobieta, która pragnie chirurgicznej korekcji piersi powinna pamiętać, że jest to operacja wykonywana w narkozie. Podczas wywiadu lekarskiego należy powiedzieć o wszystkich chorobach przewlekłych, na które się choruje, o przyjmowanych lekach – nawet tych dostępnych bez recepty, czy też o tym czy pali się papierosy. Przed zabiegiem lekarz powinien natomiast poinformować pacjentkę o możliwych ryzykach, o tym jakich zaleceń będzie musiała przestrzegać po zabiegu powiększenia piersi oraz zlecić komplet potrzebnych badań przedoperacyjnych.

Powiększanie biustu Lublin

Jeśli jesteś z Lublin najlepiej wybierz lekarza, który wykonuje powiększenie piersi w Lublin. Przed zabiegiem musisz wybrać się na konsultację, czasem nawet kilka. Po zabiegu natomiast czekają Cię wizyty kontrolne, dobrze jest więc mieć lekarza blisko miejsca zamieszkania by w razie jakichkolwiek wątpliwości, problemów czy komplikacji po zabiegu powiększania piersi móc się z nim skonsultować.