Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Powiększanie piersi przy pomocy implantów (dr Lubomir Lembas)

Po zabiegu Warto
laura90208
laura90208
Utworzono: 16 mar 2012 · Zaktualizowano: 31 maj 2014

O lekarzu

Skontaktuj się ze specjalistą
Ocena:

Powiększanie piersi przy pomocy implantów

Historia

Zdecydowanie polecam zabiegi z chirurgii plastycznej u dr Lembasa, który jest najwyższej klasy doświadczonym profesjonalistą.

Zabieg powiększenia piersi przy pomocy implantów, jakiemu się poddałam, wykonany wg mojej oceny pefekcyjnie, a co najważniejsze nie miałam dolegliwości bólowych po zabiegu, a tego sie najbardziej obawiałam. Bardzo szybko wróciłam do sprawności fizycznej, bilzny pooperacyjne są naprawde niewielkie Nie ulega wątpliwości, że wielka w tym zasługa Pana dr Lembasa - znakomity chirurg.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

laura90208
laura90208

·

· 31 maj 2014

Moja kolejna konsultacja u dr. Lembasa i mój kolejny zabieg jakiemu się poddam i kolejne wyzwanie dla Doktora i wciąż niezmienne przekonanie, ze jestem w najlepszych rękach.Swiadoma i przekonana, ze troska o pacjenta i dbałość o najdrobniejszy szczegół jest dla Doktora priorytetem sprawia, ze ufam mu bezgranicznie, a bogata w doświadczenia z zakresu chirurgii plastycznej stwierdzam bez najmniejszego cienia wątpliwości ,że Takiego Lekarza ze święcą szukać.

.Semper fidelis...Szanowny Panie Doktorze.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.