Dr n. med. Lubomir Lembas

Dr n. med. Lubomir Lembas

PLATINUM BADGE
Ilość postów: 989  ( 88)

Chirurgia Plastyczna

   Warszawa

Specjalistyczna Praktyka Lekarska - Chirurgia Plastyczna

+48 88 Pokaż +48 885 670 197 zadzwoń +48 885 670 197Kontakt z nami

  Adresy
Adres
Puławska 455
Warszawa
02-801
Polska

Telefon
+48 88 Pokaż +48 885 670 197
zadzwoń +48 885 670 197

Rekomendacje innych lekarzy

 
17 Chirurgia Plastyczna
 
 

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z Dr n. med. Lubomir Lembas? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.Doświadczenia pacjentów Dr n. med. Lubomir Lembas

Kinga Ł.

,
Warto   |  
Korekcja nosa (Operacja nosa)

Jestem 8 dni po operacji nosa, którą wykonywał Dr Lembas. Tym, którzy zastanawiają się lub obawiają bólu bądź efektu w 100% polecam tego typu zabiegi u Pana Doktora. Już na pierwszej wizycie Dr Lembas zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Przede wszystkim jest to człowiek wysokiej kultury osobis...

Więcej
Doris

,
Warto   |  
Powiększanie piersi (Augmentacja)

Kilka dni temu powiększałam piersi u Dr. LEMBASA. Rzeczowy, konkretny, w 100% profesjonalny. Dokładnie słucha to czego oczekuje pacjentka, zarazem odpowiada na każde pytanie.Efekt zabiegu w 100% taki jaki oczekiwałam, Pan doktor mega sympatyczny. POLECAM w 100%

Więcej
młodaZarejestrowany użytkownik

,
Warto   |  
Facelift, Lifting twarzy (podciąganie powłok twarzy)

Zdecydowanie polecam .Bardzo profesjonalny chirurg plastyk i niesamowicie ciepły w kontakcie lekarz .Po dwóch tygodniach po operacji wróciłam do pracy szczęśliwa , odmłodzona i pewna siebie. Dziękuję Dr n.med, Lubomirze Lembasie

Więcej
Zarejestrowany użytkownik

,
Warto   |  
Korekcja powiek (Blepharoplastyka)

We wrześniu bieżącego roku miałam wykonywaną korektę powiek górnych. Zabieg przeprowadzony był w znieczuleniu miejscowym i przebiegł zupełnie bezboleśnie. Po zabiegu nie miałam praktycznie żadnych siniaków, a po tygodniu wróciłam do pracy. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Przede wszystkim dlatego,...

Więcej
madzia

,
Warto   |  
Korekcja powiek (Blepharoplastyka)

Cieszę się,że wybrałam tak wspaniałego chirurga operatora i tak miłego i spokojnego człowieka.

Więcej
Zarejestrowany użytkownik

Rewelacyjny specjalista, wspaniały człowiek

,
Warto
Ogólna ocena
Sposób traktowania pacjenta
Udzielanie odpowiedzi na pytania
Czas poświęcony mojej osobie
Opieka po przeprowadzeniu zabiegu
Dostępność pod telefonem lub e-mailem
Profesjonalizm i uprzejmość obsługi

Rewelacyjny specjalista, wspaniały człowiek, precyzyjny szczegółowy chirurg operator. Ze spokojem można oddać się w ręce Pana doktora. Polecam serdecznie.

Więcej
laura

,
Warto, Cena ogółem: 3 000 zł   |  
Lipofiling - przeszczep tłuszczu

Jestem po zabiegu przeszczepu tłuszczu w twarz - efekt jest rewelacyjny ,twarz jest odmłodzona, zmarszczki są wygładzone, bruzdy nosowo wargowe zniknęły ,obwisłe policzki zlikwidowane ,twarz wypełniona umiejętnie tam gdzie tego wymagała u mnie dotyczyło to okolic kości policzkowych, które są teraz b...

Więcej
laura

Moja kolejna konsultacja u dr. Lembasa i mój kolejny zabieg ...

,
Warto
Ogólna ocena
Sposób traktowania pacjenta
Udzielanie odpowiedzi na pytania
Czas poświęcony mojej osobie
Opieka po przeprowadzeniu zabiegu
Dostępność pod telefonem lub e-mailem
Profesjonalizm i uprzejmość obsługi
Czas oczekiwania

Moja kolejna konsultacja u dr. Lembasa i mój kolejny zabieg jakiemu się poddam i kolejne wyzwanie dla Doktora i wciąż niezmienne przekonanie, ze jestem w najlepszych rękach.Swiadoma i przekonana, ze troska o pacjenta i dbałość o najdrobniejszy szczegół jest dla Doktora priorytetem sprawia, ze ufam D...oktorowi bezgranicznie, a bogata w doświadczenia z zakresu chirurgii plastycznej stwierdzam bez najmniejszego cienia wątpliwości ,że Takiego Lekarza ze święcą szukać. .Semper fidelis...Szanowny Panie Doktorze.

Więcej
Zarejestrowany użytkownik

,
Warto, Cena ogółem: 10 000 zł   |  
Korekcja nosa (Operacja nosa)

Polecam zabieg korekcji nosa u dr. Lubomira Lembasa - bardzo dobry fachowiec, konkretna i bardzo dobrze zorganizowana osoba. Z wyników zabiegu jestem bardzo zadowolona. Wszystko poszlo zgodnie z planem, a cala sprawa goiła sie nad wyraz szybko. Chciałabym również pochwalić przemiły i przefachowy ze...

Więcej
Zarejestrowany użytkownik

,
Warto, Cena ogółem: 11 200 zł   |  
Korekta nosa kwasem hialuronowym

Dziś wróciłam ze zdjęcia szwów po korekcie nosa u Dr. Lembasa: rezultat oceniam bardzo wysoko! Już po pierwszej konsultacji czułam, że oddaje się w dobre ręce i się nie zawiodłam. Pan Doktor od razu wiedział, co chciałam poprawić w swoim nosie, bardzo dokładnie o wszystkim mi opowiedział i pokazał w...

Więcej


Wszystkie rekomendacje

ProfilMotto:

Kluczem do sukcesu w chirurgii plastycznej jest dobrze poinformowany pacjent z realistycznymi oczekiwaniami. Nie ma zabiegów trudnych ani łatwych tylko te, które chirurg potrafi wykonać lub nie.

O mnie

Jestem specjalistą chirurgii plastycznej i ogólnej, mam tytuł doktora nauk medycznych

Specjalizacja i preferowany zakres‏ zabiegów

Specjalizuję się w operacjach twarzy i piersi. Najczęściej wykonywanym zabiegiem na twarzy jest funkcjonalna plastyka nosa i operacje powiek. W przypadku piersi najczęściej koryguję je implantami oraz przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej. Wykonuje też plastykę piersi i plastykę z redukcją. Przywracam też męski wygląd klatki piersiowej pacjentom z ginekomastią.

Filozofia zawodowa

W mojej praktyce lekarskiej najważniejsze jest bezpieczeństwo pacjenta. Podejmuję się tylko tych operacji, które z dużym prawdopodobieństwem przyniosą korzyść przy ograniczonym ryzyku powikłań. Staram się wsłuchiwać w oczekiwania moich pacjentów i delikatnie weryfikować je w świetle możliwości jakie daje chirurga plastyczna w moich rękach.

Nasz gabinet/klinika

Moja praktykę chirurgiczną prowadzę na bazie szpitala Luxmed w Warszawie - jest to przyjazna pacjentowi placówka spełniająca najwyższe normy bezpieczeństwa. Atmosferę szpitala tworzy  wysoko wykwalifikowany i perfekcyjnie współpracujący ze sobą personel. Naszym przewodnim celem jest satysfakcja pacjenta.

Wykształcenie i doświadczenie

Moją wiedzę i doświadczenie zawodowe buduję już ponad 25 lat. Początki nauki medycyny to Akademia Medyczna w Warszawie, potem 10 lat praktyki w chirurgii ogólnej, a potem kilkanaście lat w chirurgii plastycznej w akademickim ośrodku w Warszawie. Moim kierownikiem specjalizacji z chirurgii plastycznej był światowej sławy mikrochirurg Dr Marek Molski. Od 10 lat specjalizuję się w chirurgii plastycznej estetycznej. Największe doświadczenie praktyczne zdobyłem w Klinice Dr Andrzeja Sankowskiego. Sporo cennej wiedzy teoretycznej i praktycznej zdobyłem też w Sztokholmie w Akademikliniken od Prof. Per Hedena.

Zainteresowania

Poza praktykowaniem medycyny jako chirurg moją pasją jest dzielenie się własnymi doświadczeniami z innymi lekarzami. Jestem lub byłem konsultantem medycznym dla firmy Allergan (implanty piersi), dla firmy Q-med/ Galderma (Macrolane), dla firmy Croma Pharma (nici liftingujące Happy Lift), dla firmy Valeant (Sculptra). Jestem wykładowcą chirurgii plastycznej dla: 1. Wydziału Kosmetologii dla lekarzy GWSH, 2. dla Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, 3. dla Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-aging.

Dr n. med. Lubomir Lembas

Specjalista chirurgii plastycznej i ogólnej

Członek: Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Europejskiego i Światowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej.

Doświadczenie zawodowe:

 • Od 2011 – Szpital LuxMed.
 • 2006-2013 - Klinika Chirurgii Plastycznej Dr A. Sankowskiego.
 • 2001-2009 - Adiunkt w Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP w Warszawie.
 • 1991-2001 - Asystent, a później adiunkt Kliniki Chirurgii Ogólnej CMKP w Warszawie.

Wykształcenie:

 • 2005 – uzyskanie tytułu specjalisty chirurgii plastycznej.
 • 1999 - uzyskanie tytułu specjalisty chirurgii ogólnej.
 • 1997 – uzyskanie tytułu doktora nauk medycznych, nadanego przez Radę Naukową Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego Lekarzy.
 • 1994 – uzyskanie tytułu: chirurg.
 • 1991 – uzyskanie tytułu: lekarz medycyny – Akademia Medyczna w Warszawie.

Dydaktyka:

 • Założyciel, przewodniczący a później opiekun Studenckiego Koła Naukowego przy Klinice Chirurgii Ogólnej CMKP w Warszawie.
 • Opiekun Studenckiego Koła Naukowego przy Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP.
 • Wieloletni nauczyciel akademicki w zakresie chirurgii plastycznej i ogólnej w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego Lekarzy w Warszawie.
 • Wykładowca z zakresu chirurgii plastycznej na Wydziale Kosmetologii dla Lekarzy na Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach.
 • Krajowy i międzynarodowy konsultant medyczny firmy Q-med. w dziedzinie Macrolane.
 • Krajowy i międzynarodowy konsultant medyczny firmy Allergan w dziedzinie implantów piersi.
 • Autor i współautor licznych publikacji z zakresu chirurgii ogólnej i plastycznej.
 • Nagroda zespołowa za osiągnięcia dydaktyczne w 2003 roku. 27.10.2004. Przyznana przez Dyrektora Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego;

Autor książki Chirurgia Plastyczna Estetyczna.Książka porusza najważniejsze zagadnienia z zakresu estetycznej chirurgii plastycznej. Powstała w oparciu  wieloletnie doświadczenie jako chirurga plastyka. Można ją nabyć w Bibliotece Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach.

lembas2 lembas1

Szczególne zainteresowanie zawodowe:

 • Chirurgia plastyczna nosa.

 • Chirurgia plastyczna/ rekonstrukcyjna powłok jamy brzusznej.


Nasze zdjęcia

Lekarze & Miejsce pracy

ZabiegiCeny w walucie
Realizowane zabiegi Chirurgia Plastyczna Ceny od*
Abdominoplastyka (operacja powłok brzucha) 10 000 zł
BOTOX® 400 zł
Body lifting 15 000 zł
ENDOTINE - implanty (alternatywa browlift, foreheadlift, facelift, necklift) 7 000 zł
Facelift, Lifting twarzy (podciąganie powłok twarzy) 13 000 zł
Ginekomastia 6 000 zł
Korekcja blizn 1 000 zł
Korekcja nosa (Operacja nosa) 10 000 zł
Powtórna korekcja nosa
Korekcja powiek (Blepharoplastyka) 4 000 zł
Plastyka powiek dolnych
Plastyka powiek górnych
Korekcja uszu (Otoplastyka) 4 000 zł
Korekcja wciągniętych brodawek 4 000 zł
Laserowe zabiegi dermatologii estetycznej
Fotoodmładzanie / odmładzanie skóry
Leczenie laserem biostymulacyjnym
Liposukcja (odsysanie tłuszczu) 4 000 zł
Liposukcja tradycyjna 4 000 zł
Liposukcja tumescent 4 000 zł
Liposukcja wibracyjna 4 000 zł
Mezoterapia igłowa - odmładzanie twarzy, szyi, dekoltu, dłoni
Modelowanie piersi (Lifting piersi, Mastopeksja) 10 000 zł
Powiększenie piersi z plastyką modelującą
Nici liftingujące
Lifting twarzy Silhouette Lift
Operacje transseksualistów 8 000 zł
Peeling chemiczny
Plastyka ramion (Brachioplastyka) 10 000 zł
Plastyka ud (Lifting ud) 13 000 zł
Plastyka warg sromowych (Labioplastyka) 4 000 zł
Powiększanie i modelowanie pośladków i bioder 10 000 zł
Powiększanie piersi (Augmentacja) 10 000 zł
Powiększanie piersi własnym tłuszczem (komórki macierzyste) 10 000 zł
Powiekszenie piersi Macrolane 5 000 zł
Powiększanie ust (Augmentacja)
Powiększanie ust kwasem hialuronowym 800 zł
Powiększanie ust własnym tłuszczem 2 000 zł
Przeszczep włosów - transplatacja włosów
Redukcja cellulitu, modelowanie sylwetki VacuShape
Usuwanie znamion, brodawek, włókniaków i zmian skórnych 400 zł
Wypełnienia iniekcyjne 800 zł
Kwas hialuronowy: Restylane, Juvederm, Surgiderm, Teosyal, Stylage, Matridex, Matridur 800 zł
Lipofiling - przeszczep tłuszczu 4 000 zł
Sculptra - kwas polimlekowy (New File) 1 400 zł
Zyderm, Zyplast, (kolagen)
Zmniejszenie piersi 13 000 zł

U nas można płacić kartą platniczą

Uwaga

 • Ceny są tylko orientacyjne
 • W celu uzyskania bardziej dokładnych informacji popatrzcie na opis konkretnego lekarza.

Video

Powtórne operacje korekcji nosa

Powtórne operacje korekcji nosa

Jak można poprawić efekt estetyczny wykonanej korkecji nosa ? Jak każda operacja, również korkekcja nosa związana jest z ryzykiem...
  21.12.2015
Korekcja powiek

Korekcja powiek

Oczy to zwierciadło duszy? Na pewno ważna część naszej twarzy. Blepharoplastyka czyli korekcja powiek może znacznie odmłodzić całą...
  13.11.2014
Powiększenie piersi - fakty i mity

Powiększenie piersi - fakty i mity

Wiele kobiet chce zmienić wielkość i kształt swoich piersi. Mogą skorzystać z operacji powiększenia piersi implantami. Jakie decyzje...
  13.11.2014

Efekty plastyki nosa

Efekty plastyki nosa

Operacje plastyczne nosa nie zawsze spełniają pokładane w nich nadzieje. Istnieje ryzyko niepowodzenia. Od czego zależy ostateczny...
  13.11.2014
ABC plastyki nosa

ABC plastyki nosa

Myślisz o operacji korygującej kształt nosa ? Jaki zakres operacji będzie odpowiednia? Jak długo trwa plastyka nosa ? Kiedy następuje...
  13.11.2014

Pokazać wszystkie videa

Przed/po
Artykuły

Powtórna korekcja nosa

Powtórna korekcja nosa

Plastyka nosa stanowi jeden z głównych nurtów pracy chirurgów plastyków na całym świecie. Nos to dominujący element twarzy i zmiana jego...
  21.06.2016
5 minut z dr Lubomirem Lembasem, specjalistą chirurgii plastycznej

5 minut z dr Lubomirem Lembasem, specjalistą chirurgii plastycznej

o pracy, pasjach i codzienności rozmawiamy z lekarzami w serii wywiadów 5 minut z...
  30.06.2014
Jak dokonać dobrego wyboru czyli bezpieczna operacja plastyczna

Jak dokonać dobrego wyboru czyli bezpieczna operacja plastyczna

Bezpieczeństwo w chirurgii plastycznej zapewnia lekarz, ale wyboru konkretnego lekarza dokonuje pacjent. Pojawia się pytanie, jak dokonać...
  22.11.2011

Pokazać wszystkie artykuły

Członkostwo


Członkostwo:
ESPRAS - ESPRAS - European Society of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery