Dr n. med. Lubomir Lembas

Dr n. med. Lubomir Lembas

PLATINUM BADGE
Ilość postów: 950  ( 71)

Chirurgia Plastyczna

   Warszawa

Specjalistyczna Praktyka Lekarska - Chirurgia PlastycznaKontakt z nami

  Adresy
Adres
Puławska 455
Warszawa
02-801
Polska

Telefon
+48 22 Pokaż +48 22 43120 59; +48 785-870-640; +48 785-870-647
zadzwoń +48 22 43120 59; +48 785-870-640; +48 785-870-647

Rekomendacje innych lekarzy

 
19 Chirurgia Plastyczna
 
 
01 Facelift, Lifting twarzy (podciąganie powłok twarzy)
 
 
01 Korekcja nosa (Operacja nosa)
 

Pozostałe rekomendacje

1 Korekcja powiek (Blepharoplastyka)
1 Liposukcja (odsysanie tłuszczu)
1 Powiększanie piersi (Augmentacja)
 

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z Dr n. med. Lubomir Lembas? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.Doświadczenia pacjentów Dr n. med. Lubomir Lembas

Doris

,
Warto   |  
Powiększanie piersi (Augmentacja)

Kilka dni temu powiększałam piersi u Dr. LEMBASA. Rzeczowy, konkretny, w 100% profesjonalny. Dokładnie słucha to czego oczekuje pacjentka, zarazem odpowiada na każde pytanie.Efekt zabiegu w 100% taki jaki oczekiwałam, Pan doktor mega sympatyczny. POLECAM w 100%

Więcej
młodaZarejestrowany użytkownik

,
Warto   |  
Facelift, Lifting twarzy (podciąganie powłok twarzy)

Zdecydowanie polecam .Bardzo profesjonalny chirurg plastyk i niesamowicie ciepły w kontakcie lekarz .Po dwóch tygodniach po operacji wróciłam do pracy szczęśliwa , odmłodzona i pewna siebie. Dziękuję Dr n.med, Lubomirze Lembasie

Więcej
Zarejestrowany użytkownik

,
Warto   |  
Korekcja powiek (Blepharoplastyka)

We wrześniu bieżącego roku miałam wykonywaną korektę powiek górnych. Zabieg przeprowadzony był w znieczuleniu miejscowym i przebiegł zupełnie bezboleśnie. Po zabiegu nie miałam praktycznie żadnych siniaków, a po tygodniu wróciłam do pracy. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Przede wszystkim dlatego,...

Więcej
madzia

,
Warto   |  
Korekcja powiek (Blepharoplastyka)

Cieszę się,że wybrałam tak wspaniałego chirurga operatora i tak miłego i spokojnego człowieka.

Więcej
Zarejestrowany użytkownik

Rewelacyjny specjalista, wspaniały człowiek

,
Warto
Ogólna ocena
Sposób traktowania pacjenta
Udzielanie odpowiedzi na pytania
Czas poświęcony mojej osobie
Opieka po przeprowadzeniu zabiegu
Dostępność pod telefonem lub e-mailem
Profesjonalizm i uprzejmość obsługi

Rewelacyjny specjalista, wspaniały człowiek, precyzyjny szczegółowy chirurg operator. Ze spokojem można oddać się w ręce Pana doktora. Polecam serdecznie.

Więcej
laura

,
Warto, Cena ogółem: 3 000 zł   |  
Lipofiling - przeszczep tłuszczu

Jestem po zabiegu przeszczepu tłuszczu w twarz - efekt jest rewelacyjny ,twarz jest odmłodzona, zmarszczki są wygładzone, bruzdy nosowo wargowe zniknęły ,obwisłe policzki zlikwidowane ,twarz wypełniona umiejętnie tam gdzie tego wymagała u mnie dotyczyło to okolic kości policzkowych, które są teraz b...

Więcej
laura

Moja kolejna konsultacja u dr. Lembasa i mój kolejny zabieg ...

,
Warto
Ogólna ocena
Sposób traktowania pacjenta
Udzielanie odpowiedzi na pytania
Czas poświęcony mojej osobie
Opieka po przeprowadzeniu zabiegu
Dostępność pod telefonem lub e-mailem
Profesjonalizm i uprzejmość obsługi
Czas oczekiwania

Moja kolejna konsultacja u dr. Lembasa i mój kolejny zabieg jakiemu się poddam i kolejne wyzwanie dla Doktora i wciąż niezmienne przekonanie, ze jestem w najlepszych rękach.Swiadoma i przekonana, ze troska o pacjenta i dbałość o najdrobniejszy szczegół jest dla Doktora priorytetem sprawia, ze ufam D...oktorowi bezgranicznie, a bogata w doświadczenia z zakresu chirurgii plastycznej stwierdzam bez najmniejszego cienia wątpliwości ,że Takiego Lekarza ze święcą szukać. .Semper fidelis...Szanowny Panie Doktorze.

Więcej
Zarejestrowany użytkownik

,
Warto, Cena ogółem: 10 000 zł   |  
Korekcja nosa (Operacja nosa)

Polecam zabieg korekcji nosa u dr. Lubomira Lembasa - bardzo dobry fachowiec, konkretna i bardzo dobrze zorganizowana osoba. Z wyników zabiegu jestem bardzo zadowolona. Wszystko poszlo zgodnie z planem, a cala sprawa goiła sie nad wyraz szybko. Chciałabym również pochwalić przemiły i przefachowy ze...

Więcej
Zarejestrowany użytkownik

,
Warto, Cena ogółem: 11 200 zł   |  
Korekta nosa kwasem hialuronowym

Dziś wróciłam ze zdjęcia szwów po korekcie nosa u Dr. Lembasa: rezultat oceniam bardzo wysoko! Już po pierwszej konsultacji czułam, że oddaje się w dobre ręce i się nie zawiodłam. Pan Doktor od razu wiedział, co chciałam poprawić w swoim nosie, bardzo dokładnie o wszystkim mi opowiedział i pokazał w...

Więcej
Anonymous
Anonymous

,
Warto   |  
Zmniejszenie piersi

U Dr. Lembasa byłem na mastektomii (usunięcie piersi) z przeszczepem kompleksu brodawka/otoczka. Efekt jak dla mnie genialny, klata jest świetnie zrobiona. Po tygodniu wszystko już ładnie podgojone, cięcia przez praktycznie całą klatę są tak delikatne, że po dobrym wygojeniu będą wyglądać chyba jak ...

Więcej


Wszystkie rekomendacje

ProfilMotto:

Kluczem do sukcesu w chirurgii plastycznej jest dobrze poinformowany pacjent z realistycznymi oczekiwaniami. Nie ma zabiegów trudnych ani łatwych tylko te, które chirurg potrafi wykonać lub nie.

O mnie

Jestem specjalistą chirurgii plastycznej i ogólnej, mam tytuł doktora nauk medycznych

Specjalizacja i preferowany zakres‏ zabiegów

Specjalizuję się w operacjach twarzy i piersi. Najczęściej wykonywanym zabiegiem na twarzy jest funkcjonalna plastyka nosa i operacje powiek. W przypadku piersi najczęściej koryguję je implantami oraz przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej. Wykonuje też plastykę piersi i plastykę z redukcją. Przywracam też męski wygląd klatki piersiowej pacjentom z ginekomastią.

Filozofia zawodowa

W mojej praktyce lekarskiej najważniejsze jest bezpieczeństwo pacjenta. Podejmuję się tylko tych operacji, które z dużym prawdopodobieństwem przyniosą korzyść przy ograniczonym ryzyku powikłań. Staram się wsłuchiwać w oczekiwania moich pacjentów i delikatnie weryfikować je w świetle możliwości jakie daje chirurga plastyczna w moich rękach.

Nasz gabinet/klinika

Moja praktykę chirurgiczną prowadzę na bazie szpitala Luxmed w Warszawie - jest to przyjazna pacjentowi placówka spełniająca najwyższe normy bezpieczeństwa. Atmosferę szpitala tworzy  wysoko wykwalifikowany i perfekcyjnie współpracujący ze sobą personel. Naszym przewodnim celem jest satysfakcja pacjenta.

Wykształcenie i doświadczenie

Moją wiedzę i doświadczenie zawodowe buduję już ponad 25 lat. Początki nauki medycyny to Akademia Medyczna w Warszawie, potem 10 lat praktyki w chirurgii ogólnej, a potem kilkanaście lat w chirurgii plastycznej w akademickim ośrodku w Warszawie. Moim kierownikiem specjalizacji z chirurgii plastycznej był światowej sławy mikrochirurg Dr Marek Molski. Od 10 lat specjalizuję się w chirurgii plastycznej estetycznej. Największe doświadczenie praktyczne zdobyłem w Klinice Dr Andrzeja Sankowskiego. Sporo cennej wiedzy teoretycznej i praktycznej zdobyłem też w Sztokholmie w Akademikliniken od Prof. Per Hedena.

Zainteresowania

Poza praktykowaniem medycyny jako chirurg moją pasją jest dzielenie się własnymi doświadczeniami z innymi lekarzami. Jestem lub byłem konsultantem medycznym dla firmy Allergan (implanty piersi), dla firmy Q-med/ Galderma (Macrolane), dla firmy Croma Pharma (nici liftingujące Happy Lift), dla firmy Valeant (Sculptra). Jestem wykładowcą chirurgii plastycznej dla: 1. Wydziału Kosmetologii dla lekarzy GWSH, 2. dla Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, 3. dla Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-aging.

Dr n. med. Lubomir Lembas

Specjalista chirurgii plastycznej i ogólnej

Członek: Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Europejskiego i Światowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej.

Doświadczenie zawodowe:

 • Od 2011 – Szpital LuxMed.
 • 2006-2013 - Klinika Chirurgii Plastycznej Dr A. Sankowskiego.
 • 2001-2009 - Adiunkt w Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP w Warszawie.
 • 1991-2001 - Asystent, a później adiunkt Kliniki Chirurgii Ogólnej CMKP w Warszawie.

Wykształcenie:

 • 2005 – uzyskanie tytułu specjalisty chirurgii plastycznej.
 • 1999 - uzyskanie tytułu specjalisty chirurgii ogólnej.
 • 1997 – uzyskanie tytułu doktora nauk medycznych, nadanego przez Radę Naukową Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego Lekarzy.
 • 1994 – uzyskanie tytułu: chirurg.
 • 1991 – uzyskanie tytułu: lekarz medycyny – Akademia Medyczna w Warszawie.

Dydaktyka:

 • Założyciel, przewodniczący a później opiekun Studenckiego Koła Naukowego przy Klinice Chirurgii Ogólnej CMKP w Warszawie.
 • Opiekun Studenckiego Koła Naukowego przy Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP.
 • Wieloletni nauczyciel akademicki w zakresie chirurgii plastycznej i ogólnej w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego Lekarzy w Warszawie.
 • Wykładowca z zakresu chirurgii plastycznej na Wydziale Kosmetologii dla Lekarzy na Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach.
 • Krajowy i międzynarodowy konsultant medyczny firmy Q-med. w dziedzinie Macrolane.
 • Krajowy i międzynarodowy konsultant medyczny firmy Allergan w dziedzinie implantów piersi.
 • Autor i współautor licznych publikacji z zakresu chirurgii ogólnej i plastycznej.
 • Nagroda zespołowa za osiągnięcia dydaktyczne w 2003 roku. 27.10.2004. Przyznana przez Dyrektora Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego;

Autor książki Chirurgia Plastyczna Estetyczna.Książka porusza najważniejsze zagadnienia z zakresu estetycznej chirurgii plastycznej. Powstała w oparciu  wieloletnie doświadczenie jako chirurga plastyka. Można ją nabyć w Bibliotece Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach.

lembas2 lembas1

Szczególne zainteresowanie zawodowe:

 • Chirurgia plastyczna nosa.

 • Chirurgia plastyczna/ rekonstrukcyjna powłok jamy brzusznej.


Nasze zdjęcia

Lekarze & Miejsce pracy

ZabiegiCeny w walucie
Realizowane zabiegi Chirurgia Plastyczna Ceny od*
Abdominoplastyka (operacja powłok brzucha) 10 000 zł
BOTOX® 400 zł
Body lifting 15 000 zł
ENDOTINE - implanty (alternatywa browlift, foreheadlift, facelift, necklift) 7 000 zł
Facelift, Lifting twarzy (podciąganie powłok twarzy) 13 000 zł
Ginekomastia 6 000 zł
Korekcja blizn 1 000 zł
Korekcja nosa (Operacja nosa) 10 000 zł
Powtórna korekcja nosa
Korekcja powiek (Blepharoplastyka) 4 000 zł
Korekcja uszu (Otoplastyka) 4 000 zł
Korekcja wciągniętych brodawek 4 000 zł
Laserowe zabiegi dermatologii estetycznej
Fotoodmładzanie / odmładzanie skóry
Leczenie laserem biostymulacyjnym
Liposukcja (odsysanie tłuszczu) 4 000 zł
Liposukcja tradycyjna 4 000 zł
Liposukcja tumescent 4 000 zł
Liposukcja wibracyjna 4 000 zł
Mezoterapia igłowa - odmładzanie twarzy, szyi, dekoltu, dłoni
Modelowanie piersi (Lifting piersi, Mastopeksja) 10 000 zł
Nici liftingujące
Lifting twarzy Silhouette Lift
Operacje transseksualistów 8 000 zł
Peeling chemiczny
Plastyka ramion (Brachioplastyka) 10 000 zł
Plastyka ud (Lifting ud) 13 000 zł
Plastyka warg sromowych (Labioplastyka) 4 000 zł
Powiększanie i modelowanie pośladków i bioder 10 000 zł
Powiększanie piersi (Augmentacja) 10 000 zł
Powiększanie piersi własnym tłuszczem (komórki macierzyste) 10 000 zł
Powiekszenie piersi Macrolane 5 000 zł
Powiększanie ust (Augmentacja)
Powiększanie ust kwasem hialuronowym 800 zł
Powiększanie ust własnym tłuszczem 2 000 zł
Przeszczep włosów - transplatacja włosów
Redukcja cellulitu, modelowanie sylwetki VacuShape
Usuwanie znamion, brodawek, włókniaków i zmian skórnych 400 zł
Wypełnienia iniekcyjne 800 zł
Kwas hialuronowy: Restylane, Juvederm, Surgiderm, Teosyal, Stylage, Matridex, Matridur 800 zł
Lipofiling - przeszczep tłuszczu 4 000 zł
Sculptra - kwas polimlekowy (New File) 1 400 zł
Zyderm, Zyplast, (kolagen)
Zmniejszenie piersi 13 000 zł

U nas można płacić kartą platniczą

Uwaga

 • Ceny są tylko orientacyjne
 • W celu uzyskania bardziej dokładnych informacji popatrzcie na opis konkretnego lekarza.

Video

Powtórne operacje korekcji nosa

Powtórne operacje korekcji nosa

Jak można poprawić efekt estetyczny wykonanej korkecji nosa ? Jak każda operacja, również korkekcja nosa związana jest z ryzykiem...
  21.12.2015
Korekcja powiek

Korekcja powiek

Oczy to zwierciadło duszy? Na pewno ważna część naszej twarzy. Blepharoplastyka czyli korekcja powiek może znacznie odmłodzić całą...
  13.11.2014
Powiększenie piersi - fakty i mity

Powiększenie piersi - fakty i mity

Wiele kobiet chce zmienić wielkość i kształt swoich piersi. Mogą skorzystać z operacji powiększenia piersi implantami. Jakie decyzje...
  13.11.2014

Efekty plastyki nosa

Efekty plastyki nosa

Operacje plastyczne nosa nie zawsze spełniają pokładane w nich nadzieje. Istnieje ryzyko niepowodzenia. Od czego zależy ostateczny...
  13.11.2014
ABC plastyki nosa

ABC plastyki nosa

Myślisz o operacji korygującej kształt nosa ? Jaki zakres operacji będzie odpowiednia? Jak długo trwa plastyka nosa ? Kiedy następuje...
  13.11.2014

Pokazać wszystkie videa

Przed/po
Artykuły

Powtórna korekcja nosa

Powtórna korekcja nosa

Plastyka nosa stanowi jeden z głównych nurtów pracy chirurgów plastyków na całym świecie. Nos to dominujący element twarzy i zmiana jego...
  21.06.2016
5 minut z dr Lubomirem Lembasem, specjalistą chirurgii plastycznej

5 minut z dr Lubomirem Lembasem, specjalistą chirurgii plastycznej

o pracy, pasjach i codzienności rozmawiamy z lekarzami w serii wywiadów 5 minut z...
  30.06.2014
Jak dokonać dobrego wyboru czyli bezpieczna operacja plastyczna

Jak dokonać dobrego wyboru czyli bezpieczna operacja plastyczna

Bezpieczeństwo w chirurgii plastycznej zapewnia lekarz, ale wyboru konkretnego lekarza dokonuje pacjent. Pojawia się pytanie, jak dokonać...
  22.11.2011

Pokazać wszystkie artykuły

Członkostwo


Członkostwo:
ESPRAS - ESPRAS - European Society of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery