dr n. med. Agnieszka Surowiecka

dr n. med. Agnieszka Surowiecka

(3 Opinie) ·100% poleca
Dodaj opinię
ul. Skalnicowa 21, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 48 godzin
Gabinet online: wideokonsultacje
dr n. med. Agnieszka Surowiecka
dr n. med. Agnieszka Surowiecka
(3 Opinie) ·100% poleca

Informacje

 • 1739 wizyty na profilu

Dr n. med. Agnieszka Surowiecka jest międzynarodowym trenerem technik lipofillingu (przeszczepu tłuszczu). Prowadzi szkolenia dla lekarzy w Polsce z zakresu wypełniaczy i nici haczykowych. Jest częstym wykładowcą na zjazdach międzynarodowych i krajowych. 

W 2011 roku ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny. Zdobyła specjalizację z chirurgii ogólnej,  a także posiada doktorat z dziedziny chirurgii plastycznej (tematem pracy były oparzenia). Od 2012 roku zajmuje się medycyną estetyczną, wykonując zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego oraz substancji zyskujących coraz większą popularność wśród pacjentów: kwasu polikaprolaktonowego i hydroksyapatytu wapnia. Stosuje także techniki mezoterapii i lipolizy iniekcyjnej. Wykonuje lifting nićmi PDO i nićmi z haczykami. W swojej pracy wykorzystuje również technikę lipofillingu (przeszczepu tłuszczu). Ponadto usuwa zmiany skórne.

Medical SPA by A. Surowiecka to miejsce, w którym stawia się na profesjonalizm, indywidualne podejście do pacjenta i szeroki wachlarz zabiegów. Stosowane są wyłącznie sprawdzone i przebadane naukowo metody. Lokalizacja jest dogodna, Hotel posiada duży darmowy parking, a samo Spa zapewnia pacjentom ciszę, spokój i anonimowość.

Specjalizacje

W ofercie kliniki znajdują się zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i regeneracyjnej, jak również zabiegi z wykorzystaniem fali radiowej, ultradźwięków, laser naczyniowy oraz makijaż permanentny.

Zespół

Klinika współpracuje z lekarzem dermatologiem (dr Jagoda Stroynowska-Kosik, w trakcie specjalizacji z zakresu dermatologii) oraz specjalistą ginekologii i położnictwa (dr Adam Górski). Wspólnie opracowali metodę jednoczasowego odmłodzenia okolic intymnych i twarzy z zastosowaniem tkanki tłuszczowej i komórek macierzystych.

W zespole pracuje dwóch kosmetologów. Mgr Kinga Holli wykonuje makijaż permanentny. Specjalizuje się w makijażu brwi, ust, oczu, a również skóry owłosionej głowy i u pacjentek onkologicznych po resekcjach piersi. Mgr Monika Wyszomierska wykonuje zabiegi RF i laserowe.

Lokalizacja

Medical SPA by A. Surowiecka znajduje się w Warszawie. Zapraszamy do skorzystania z szerokiego zakresu zabiegów medycyny estetycznej i regeneracyjnej.

Data uzyskania uprawnień:

 • 2012

Okręgowa Izba Lekarska:

 • Warszawa

NIP:

 • 952-199-21-67

Zaświadczenia i certyfikaty:

 • Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej

Rodzaj działalności

 • Klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Rok założenia:

 • 2019

Personel:

 • 1-5 pracowników

Miejsce prowadzenia działalności:

 • Gabinet

Doświadczenie:

 • 5-10 lat

Możliwość konsultacji w języku:

 • angielski

Umowa z NFZ lub innymi prywatnymi ubezpieczycielami:

 • Nie

Pierwsza wizyta gratis:

 • Do uzgodnienia

Cena konsultacji:

 • 150

Możliwość konsultacji wideo:

 • Tak

Sposoby płatności:

 • Gotówka
 • Karta płatnicza lub kredytowa

Opinie (3)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Dr Surowiecka jest cudownym lekarzem i specjalistą. Bardzo mi pomogła, a do tego swoim podejściem wspierała na duchu. Efekty są zachwycające. Serdecznie polecam!

Byłam pierwszy raz u pani doktor na wizycie. Polecam z całego serca. Pani doktor jest cudowną, ciepłą i osobą, która zajmuje się pacjentem z wielkim zaangażowaniem a przy tym daje poczucie bezpieczeństwa. Wszystko jest przemyślane i dopasowane do ind...Czytaj więcej

Bardzo pomocna i ciepla pani doktor. Polecam

dr n. med. Agnieszka Surowiecka udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Zdjęcia (4)

Filmy (2)

dr n. med. Agnieszka Surowiecka udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (9)

Nici cog a zrosty i lifting
Odpowiedź specjalisty · 27 paź 2020

Witam, wchłanialne nici haczykowe nie są przeciwwskazaniem do operacji. Może jednak sprawić, że zabieg staje się trudniejszy. Nici przeważnie wchłaniają się około 2-3 lat. Dobrze jest mieć informację, jakimi nićmi, w jakiej ilości i w jakiej...

Czytaj więcej
Zobacz więcej pytań z odpowiedziami

Artykuł (1)

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna

Które kremy z filtrem są najlepsze? Powtarzając za Amerykańską Akademią Dermatologii: najlepszy krem przeciwsłoneczny to ten, którego używasz...
7 mar 2023
dr n. med. Agnieszka Surowiecka udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!