Dr n. med. Agnieszka Surowiecka

Dr n. med. Agnieszka Surowiecka

(3 Opinie)·100% poleca
Dodaj opinię
ul. Skalnicowa 21, Warszawa, Mazowieckie
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.
Dr n. med. Agnieszka Surowiecka
Dr n. med. Agnieszka Surowiecka
(3 Opinie)·100% poleca
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Informacje

Dr n. med. Agnieszka Surowiecka jest międzynarodowym trenerem technik lipofillingu (przeszczepu tłuszczu). Prowadzi szkolenia dla lekarzy w Polsce z zakresu wypełniaczy i nici haczykowych. Jest częstym wykładowcą na zjazdach międzynarodowych i krajowych. W 2011 roku ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny. Zdobyła specjalizację z chirurgii ogólnej, a także posiada doktorat z dziedziny chirurgii plastycznej (tematem pracy były oparzenia). 

Specjalizacje

W ofercie kliniki znajdują się zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i regeneracyjnej, jak również zabiegi z wykorzystaniem fali radiowej, ultradźwięków, lasera naczyniowego oraz makijaż permanentny. Dr n. med. Agnieszka Surowiecka od 2012 roku zajmuje się medycyną estetyczną, wykonując zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego oraz substancji zyskujących coraz większą popularność wśród pacjentów tj. kwasu polikaprolaktonowego i hydroksyapatytu wapnia. Stosuje także techniki mezoterapii i lipolizy iniekcyjnej. Wykonuje lifting nićmi PDO i nićmi z haczykami. W swojej pracy wykorzystuje również technikę lipofillingu (przeszczepu tłuszczu). Ponadto usuwa zmiany skórne.

Klinika

Medical SPA by A. Surowiecka to miejsce, w którym stawia się na profesjonalizm, indywidualne podejście do pacjenta i szeroki wachlarz zabiegów. Stosowane są wyłącznie sprawdzone i przebadane naukowo metody. Lokalizacja jest dogodna, hotel posiada duży darmowy parking, a samo SPA zapewnia pacjentom ciszę, spokój i anonimowość.Klinika współpracuje z lekarzem dermatologiem (dr Jagoda Stroynowska-Kosik, w trakcie specjalizacji z zakresu dermatologii) oraz specjalistą ginekologii i położnictwa (dr Adam Górski). Wspólnie opracowali metodę jednoczasowego odmłodzenia okolic intymnych i twarzy z zastosowaniem tkanki tłuszczowej i komórek macierzystych. W zespole pracuje też dwóch kosmetologów. Mgr Kinga Holli wykonuje makijaż permanentny. Specjalizuje się w makijażu brwi, ust, oczu, a również skóry owłosionej głowy i u pacjentek onkologicznych po resekcjach piersi. Mgr Monika Wyszomierska wykonuje zabiegi RF i laserowe.

Lokalizacja

Dr n. med. Agnieszka Surowiecka posiada Medical SPA by A. Surowiecka, które znajduje się w Warszawie. Zapraszamy do skorzystania z szerokiego zakresu zabiegów medycyny estetycznej i regeneracyjnej.

Data uzyskania uprawnień:

 • 2012

Okręgowa Izba Lekarska:

 • Warszawa

NIP:

 • 952-199-21-67

Zaświadczenia i certyfikaty:

 • Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej

Rodzaj działalności

 • Klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Rok założenia:

 • 2019

Personel:

 • 1-5 pracowników

Miejsce prowadzenia działalności:

 • Gabinet

Doświadczenie:

 • 5-10 lat

Możliwość konsultacji w języku:

 • angielski

Umowa z NFZ lub innymi prywatnymi ubezpieczycielami:

 • Nie

Pierwsza wizyta gratis:

 • Do uzgodnienia

Cena konsultacji:

 • 150

Możliwość konsultacji wideo:

 • Tak

Metody płatności:

 • Gotówka
 • Karta płatnicza lub kredytowa

Opinie (3)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Dr Surowiecka jest cudownym lekarzem i specjalistą. Bardzo mi pomogła, a do tego swoim podejściem wspierała na duchu. Efekty są zachwycające. Serdecznie polecam!

Byłam pierwszy raz u pani doktor na wizycie. Polecam z całego serca. Pani doktor jest cudowną, ciepłą i osobą, która zajmuje się pacjentem z wielkim zaangażowaniem a przy tym daje poczucie bezpieczeństwa. Wszystko jest przemyślane i dopasowane do ind...Czytaj więcej

Bardzo pomocna i ciepla pani doktor. Polecam

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Odpowiedzi na pytania

Nici cog a zrosty i lifting
Odpowiedź specjalisty · 27 paź 2020

Witam, wchłanialne nici haczykowe nie są przeciwwskazaniem do operacji. Może jednak sprawić, że zabieg staje się trudniejszy. Nici przeważnie wchłaniają się około 2-3 lat. Dobrze jest mieć informację, jakimi nićmi, w jakiej ilości i w jakiej...

Czytaj więcej

Artykuł (1)

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna

Które kremy z filtrem są najlepsze? Powtarzając za Amerykańską Akademią Dermatologii: najlepszy krem przeciwsłoneczny to ten, którego używasz...
7 mar 2023
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.