Korekcja powiek (Blepharoplastyka) Szczecin

Plastyka powiek (blefaroplastyka) – lista specjalistów, którzy wykonują zabieg korekty powiek w Szczecin

Znajdziesz u nas listę 5 lekarzy oraz 8 klinik, w których możesz poddać się zabiegowi plastyki powiek w Szczecin. Na temat zabiegu plastyka powiek znajdziesz na Estheticon 2 opinii pacjentów, których problemem były: opadające powiek, obwisła skóra powiek, przepukliny tłuszczowe, cienie pod oczami, worki pod oczami, problemy z widzeniem, nadmiar luźnej skóry na powiekach. Blefaroplastyka może znacznie odmłodzić okolicę oczu i sprawia, że twarz wygląda na bardziej wypoczętą i młodszą. Średnia cena plastyki powiek w Szczecin na podstawie opinii zamieszczonych przez pacjentów wynosi 6 367 zł.

sortuj:  znaczenie  |  najlepsza opinia
Dr n. med. Artur Śliwiński
Chirurgia Plastyczna – Szczecin
Odpowiada w : 99%, < 1 dnia
5.0
33 rekomendacji
Cena od
5 000 zł
Cena do
10 000 zł
Katarzyna Ostrowska-Clark
Chirurgia Ogólna – Szczecin
Odpowiada w : 100%, < 1 dnia
4.8
5 rekomendacji
Cena od
4 000 zł
Cena do
8 500 zł
Dr Ilona Osadowska
Chirurgia Ogólna – Szczecin, Poznań, Warszawa
Odpowiada w : 100%, < 1 dnia
5.0
4 rekomendacji
Cena od
3 600 zł
Cena do
3 900 zł
Klinka dr Osadowska
Szczecin, Poznań, Warszawa
Odpowiada w : 100%, < 1 dnia
4.9
7 rekomendacji
Cena od
3 200 zł
Cena do
3 600 zł
Kolejne wyniki dla zabiegu Korekcja powiek z okolicy miasta Szczecin.
dr Marcin Wilczyński
Chirurgia Ogólna –  177 km  Zielona Góra, Międzyzdroje
9 lat praktyki
Odpowiada w : 100%, < 1 dnia
Cena od
3 000 zł
Cena do
3 000 zł

Jak przygotować się do zabiegu plastyki powiek?

Jedną z najczęściej występujących komplikacji po zabiegu korekty powiek jest niedomykalność powiek po nadmiernym wycięciu skóry. Blefaroplastykę wykonują okuliści, chirurdzy i inni specjaliści, nie tylko chirurgii plastycznej. Polecamy poddać się zabiegowi plastyki powiek u specjalisty chirurgii plastycznej w Szczecin, który ma doświadczenie w przeprowadzaniu tego zabiegu.

Po zabiegu korekty powiek Szczecin nie pozostają widoczne blizny

Plastyka powiek to operacja polegająca na usunięciu skóry i tłuszczu z okolicy górnych i dolnych powiek. Przeprowadzana jest zazwyczaj w znieczuleniu miejscowym (lub w całkowitym na życzenie pacjenta). Zabieg trwa zazwyczaj około godziny. Nacięcia na górnych powiekach (a więc także potem blizny) zostają ukryte w naturalnym załamaniu powieki, w wypadku powiek dolnych cięcie jest wykonywane tuż pod linią rzęs. Najczęstszymi wskazaniami do zabiegu korekty powiek są: opadające powieki, nadmiar skóry na powiekach, zmniejszone pole widzenia, „worki pod oczami“.

Plastyka powiek Szczecin

Wybierz chirurga plastycznego blisko miejsca zamieszkania. Przed zabiegiem musisz wybrać się na konsultację, a po plastyce powiek również na kontrolę pooperacyjną. Jeśli pochodzisz z Szczecin – najlepiej jeśli wybierzesz się na operację powiek w Szczecin

Specjaliści w Twojej okolicy