Informacje o cenie zabiegu blefaroplastyka

3.833 zł
średnia
28
pacjenci

Blefaroplastyka, czyli korekcja powiek, to zabieg chirurgiczny wykonywany w celu usunięcia nadmiaru tkanki tłuszczowej, skóry i mięśni z powiek; może zostać wykonana na powiekach górnych i/lub dolnych. Nie należy zapominać, że ten rodzaj zabiegu nie pomoże usunąć tzw. kurzych łapek.

Podana cena jest orientacyjna - została wygenerowana na podstawie średniej cen udostępnionych przez użytkowników Estheticon.pl. Cena zależy od wielu czynników, takich jak prestiż czy lokalizacja kliniki, stopnia trudności zabiegu, defektu pacjenta, itd.
Najniższa cena 2800 - 2.873 zł
4 Historie
Średnia cena 2.874 zł - 4.791 zł
3 Historie
Najwyższa cena 4.792 zł - 5.000 zł
5 Historie

Rozkład cen

Mapa cen

Poznaj ceny w każdym regionie
Najniższa cena 25% taniej niż zwykle
Średnia cena Średnia cena
Najwyższa cena 25% drożej niż zwykle

Co jest wliczone w cenę zabiegu blefaroplastyki?

Cena blefaroplastyk uwzględnia pierwszą konsultację ze specjalista, na której oceni on Twój przypadek i oceni, jaka metoda będzie najlepsza. Taka wizyta to koszt 150-400 zł. W przypadku chirurgicznej blefaroplastyki należy wykonać badania takie jak morfologia krwi i badanie moczu, za które w zależności od laboratorium zapłacimy 100-150 zł. wynagrodzenie chirurga zależy od wielu czynników, w tym głównie jego kwalifikacji i doświadczenia. To od 2000 do 5000 zł. Po operacji należy chodzić na wizyty kontrolne (100-150 zł jedna) i przyjmować przepisane leki (30-100 zł).

Co może podwyższyć cenę blefaroplastyki?

Dlaczego w twoim przypadku po wycenie okazało się, że koszty będą wyższe? Jest kilka przyczyn. Po pierwsze, cena będzie różna w przypadku blefaroplastyki powiek górnych i dolnych lub gdy zachodzi konieczność korekty zarówno jednych jak i drugich. Po drugie, niezwykle ważna jest technika: niekiedy możemy uniknąć nacięć, wykorzystujące inne, mniej inwazyjne techniki. Ponadto specjalista może zalecić zabiegi uzupełniające, aby w pełni odmłodzić i zregenerować okolice oka.

Ceny podobnych zabiegów w Polsce

Oprócz tradycyjnej blefaroplastyki możemy wykonać korektę powiek także mniej inwazyjną metodą: przy pomocy lasera. Średnia cena laserowej plastyki powiek to 2000-4500 zł. Do korekty powiek wykorzystywana jest także innowacyjna technika zimnej plazmy. Przykładem urządzenia, które działa na tej zasadzie jest J-Plasma Renuvion. Cena takiego zabiegu to 4000-6000 zł. Możemy też wykonać lifting powiek z wykorzystaniem urządzenia Plasma IQ: 600-2000 zł.

Czy blefaroplastyka jest refundowana przez NFZ?

Tak, jeżeli istnieją wskazania medyczne do wykonania tego rodzaju zabiegu, czyli głównie w przypadkach, w których opadająca powieka utrudnia widzenie. Jeżeli jednak opadające powieki to jedynie defekt estetyczny, Narodowy Fundusz Zdrowia nie pokryje kosztów takiej operacji.

Porady ogólne

Doświadczony chirurg i klinika z dobrą reputacją mają swoją cenę. Nie ufaj zbyt niskim cenom – Twoje zdrowie jest ważniejsze niż pieniądze.

Zapytaj specjalisty

zapytania

Zobacz wszystkie

Mam 22 lata. Przyczyna neurologiczna została wyeliminowana. Tak jak w temacie - zastanawiam się nad operacją podnoszącą łuk brwiowy. Ile by to kosztowało i jakie metody są aktualnie dostępne na rynku + czy można moją wadę w jakikolwiek sposób skorygować?

Dzień dobry. Istnieją trzy metody operacyjnego podniesienia łuków brwiowych i metoda nieoperacyjna. O szczegółach technicznych, a także o cenach, wolałbym porozmawiać na wizycie konsultacyjnej. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam. Dr Bartłomiej Zoń, Specjalista Chirurgii Plastycznej, Specjalista Chirurgii Ogólnej

1 odpowiedź czytaj więcej

Witam, Czy za pomocą medycyny estetycznej (np. Nici PDO) da się usunąć lub chociaż zmniejszyć o połowę moje worki pod oczami, ewentualnie też unieść powiekę górną. Boję się skalpela wiec nie chcę operacji. Jakie zabiegi i gdzie (okolice Katowic) mogłabym wykonać? Jaka jest przybliżona cena. Dodam, ze worki mam "od zawsze", niezależnie od wyspania itd., mam 33 lata.

Określenie jaki zabieg będzie właściwy jest trudne na podstawie jedynie opisu. Tym trudniejsze a w zasadzie niemożliwa wycena całkowitych kosztów leczenia.

2 odpowiedzi czytaj więcej

Witam, jestem mezczyzna mam 25 lat i mam problem z powiekami, ciagle wygladaja na zmeczone, gdzie nie pojde jestem posadzany o bycie pod wplywem srodkow odurzajacych. Zastanawiam sie od pewnego czasu nad korekta powiek. Jedna powieka bardziej mi opada od drugiej . Chcialbym sie dowiedziec czy da sie cos z tym zrobic , i jaka byla by cena takiego zabiegu.

Proszę jeszcze wziąć pod uwagę konsultację neurologiczną ze względu na asymetrię powiek. Pozdrawiam dr Beata Wiśnicka

7 odpowiedzi czytaj więcej

Witam, moim problemem jest opadająca powieka, która nasiliła sie do tego stopnia że juz powoli ogranicza mi widzenie. Jestem po konsultacjach neurologicznych i zostala wykluczona jakakolwiek choroba. Jeszcze przede mną rezonans magnetyczny ale pani doktor stwierdziła ze to tylko tak dla świetego spokoju. Czy jest szansa żeby ta powieke skorygować na NFZ, a jak nie to jaka jest cena takiego zabiegu. Czy są jakieś zabiegi "na chwilę", ostrzykiwanie lub cos w tym rodzaju.

dr n. med. Małgorzata Kot

Najlepsza odpowiedź

Witam Tzw prawdziwe opadanie powieki górnej można wykonać w ramach NFZ w oddziałach chirurgii plastycznej.Żaden zabieg "na chwilę" nie przyniesie poprawy. pozdrawiam Małgorzata Kot

5 odpowiedzi czytaj więcej

Wątki na forum

Wyświetl więcej

WSZYSTKIE WĄTKI O ZABIEGU BLEFAROPLASTYKA

Oferty

Zobacz wszystkie

Oferty na zabieg Blefaroplastyka

Na portalu estheticon.pl znajdziesz najlepszych specjalistów, wykonujących zabieg Blefaroplastyka. Przedstawiamy wybrane oferty, abyś miał/a z czego wybierać. Znajdź najlepszą ofertę!

Znajdź oferty

Gdzie?

Historie zawierające informacje o cenie

Na portalu estheticon.pl znajdziesz najlepszych specjalistów, wykonujących zabieg Blefaroplastyka. Przedstawiamy wybrane oferty, abyś miał/a z czego wybierać. Znajdź najlepszą ofertę!

Jestem bardzo zadowolona z efektu, Pan Doktor wszystko dokładnie wytłumaczył przed zabiegiem także nie było żadnych niespodzianek podczas rekonwalescencji. Blizny praktycznie niewidoczne a został mi wycięty dość spory kawałek skóry powiek. Polecam

Cena 3.500 zł

Jeśli ktoś zmaga się z problemem opadających powiek to gabinet Moja Estetyka jest tym miejscem w którym pozbędziesz się tego zmartwienia raz na zawsze. Ja poddałam się serii zabiegów właśnie z tego powodu i mogę z całym sumieniem polecić każdemu.

Cena 2.500 zł

Polecam, jestem z dużego miasta i mimo przebytych km zdecydowanie warto wybrać Prestige w Kole . Profesjonalizm, życzliwość i uczciwość. Cena podana jest ceną ostateczną . W moim mieście cena okazała się chwytem reklamowym po konsultacji wzrosła o 1000 zł. U Pani dr Julity Jędrzejczak odzyskałam wiarę w lekarzy med. est. Efekt końcowy zabiegu jest rewelacyjny mimo problemowej skóry. Zdecydowanie warto wybrać Koło bez względu na km. Opieka przed i po wzorcowa . P dr Julita bardzo zaangażowana w pacjenta widać że samo zależy jej na efekcie końcowym i zrobi wszystko aby było jak najlepiej. Po zabiegu szybko się goi , na 4 dzień poszłam do pracy i nikt nie zorientował się ze miałam szwy jeszcze.

Cena 2.800 zł

JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z EFEKTU. Dr PROS bardzo życzliwy i przesympatyczny. Cały zespół bardzo profesjonalny, już myślę o poddaniu się następnemu zabiegowi. Pozdrawiam serdecznie. Dla niezdecydowanych POLECAM PERFECT CLINIC :)

Cena 2.500 zł

Od kilku lat zastanawiałam się nad zabiegiem. Wszelkie wizyty w salonach kosmetycznych nie rozwiązały problemu opadających powiek. Bardzo przeszkadzały mi te powieki - wyglądałam na ciągle zmęczoną i smutną osobę, nie wspomnę o „dodaniu lat”. Mimo wszystko nie byłam do końca zdecydowana... bałam się czy trafię w dobre ręce, czy będę zadowolona z efektu, czy zabieg się uda itd. Klinikę poleciła mi moja córka, która rok wcześniej miała tam korektę nosa. Zdecydowałam się i żałuję tylko, że tak długo zwlekałam. I córka i ja jesteśmy bardzo zadowolone. Efekt - rewelacja! Szybkie gojenie się ran, żadnych komplikacji. Pełen profesjonalizm, życzliwość Pana doktora i całego personelu. Panie doktorze - dziękujemy! Jak najbardziej polecamy wszystkim DR OSUCH CLINIC!!!

Cena 6.000 zł