Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Korekcja powiek górnych, Botox, wypełniacz

Po zabiegu Warto
AnnaRos
Wrocław · Utworzono: 19 maj 2020 · Zaktualizowano: 20 maj 2020

Moje pierwsze doświadczenie w KNACK CLINIC to korekcja powiek. Trafiłam tu przez polecenie. Zabieg miałam wykonany kilka miesięcy temu i jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego. Zachęcona dobrym doświadczeniem w tej klinice postanowiłam także umówić się na BOTOX i wypełniacz. Z dobrodziejstw medycyny korzystam już od wielu lat i uczciwie mogę powiedzieć, że precyzja z jaką pracuje Pan Michał jest godna polecenia i osobiście uważam, że lekarz ten ma " złote ręce". Gorąco polecam. A. R.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

katarzynaestheticon

· Kraków

· 20 maj 2020

Witamy AnnaRos 😉 Super post i efekt wygląda naprawdę wspaniały! Jak przebiegała Twoja rekonwalescencja po operacji? 😌

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Opowiedz nam o Twoich doświadczeniach z chirurgią plastyczną
Zacznij teraz

O lekarzu

Ocena:

KNACK CLINIC to klinika, w której czas biegnie inaczej. Tam nie liczy się "norma" tylko człowiek. Wybierając się z wizytą, proponuję zarezerwować trochę więcej czasu. Sam lekarz to człowiek o " złotych dłoniach", co będę powtarzać przy każdej możliwej okazji.

AnnaRos
Zobacz wszystkie

Więcej opinii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.