Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać
Wrocław

Leczenie warto
Zgłoszone przez iga_czapla79486. {PROCENT} pacjentów uznało, że warto.
Właśnie jutro wyjeżdżam z Kliniki Brazylia w Kaliningradzie. I jest mi smutno, bo czułam się tu jakbym przyjechała do bliskiej rodziny. A jednocześnie, jestem szczęśliwa, gdyż wyjeżdżam z biustem podniesionym i powiększonym, dokładnie takim, jak sobie wymarzyłam.
Czuję się świetnie i pojutrze powracam do codziennego życia zawodowego. Ciekawa jestem, kto poza mężem, pierwszy zauważy moj metamorfozę? Już teraz planuję tu za kilka miesięcy powrócić, bo na własne oczy widziałam, jak jedna z pacjentek, po liftingu twarzy, odmłodniała o co najmniej kilkanaście lat. A jak żyć – to pięknie. Klinikę absolutnie polecam.

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Na zabieg umòwiłam się wysyłajac zdięcia mailem przez asystentke doktora-pania Nine(Mieszkam za granica,byłby problem z uzyskaniem dodatkowego...
Czytaj więcej

Trochę się trzeba wyczekać na wizytę u doktora ale warto. Jestem po pierwszym zabiegu zamykania naczynek i widzę różnicę w jaki sposób do zabiegu podchodzi doktor a jak podchodzili wcześniejsi specjaliści. Nic dziwnego że u niego poczekalnia...
Czytaj więcej
Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.
Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.
Najpopularniejsze zabiegi
Powiększanie biustu
Laserowe zamykanie naczynek
Korekta nosa
Usuwanie blizn
Lifting twarzy