Dr Ewa Guz

Dr Ewa Guz

Brak opinii
Dodaj opinię
ul. Lubartowska 71 A, Lublin, Lubelskie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
Dr Ewa Guz
Dr Ewa Guz
Brak opinii

Informacje

  • 890 wizyty na profilu

Dr n. o zdr. i mgr pielęgniarstwa Ewa Guz jest specjalistką z zakresu intensywnej terapii i pielęgniarstwa anestezjologicznego. Jest również doktorem nauk o zdrowiu, zainteresowanym w szczególności medycyną estetyczną. Dzięki swojej pasji oraz doświadczeniu otworzyła Prywatny Instytut Estetyki La Luz w Lublinie.

Dr n. o zdr. Ewa Guz jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, gdzie na Wydziale Nauk o Zdrowiu uzyskała stopień doktora. Jest również magistrem pielęgniarstwa, specjalizującym się w intensywnej terapii i pielęgniarstwie anestezjologicznym. Ukończyła szereg szkoleń związanych z laseroterapią i kosmetologią, między innymi na Akademii Szkoleń Kosmetologii Estetycznej.

Doświadczenie zdobywała, pracując w szpitalu jako pielęgniarka, co pozwoliło jej uzyskać szeroką wiedzę o przeprowadzaniu konsultacji i wywiadu medycznego.

Obecnie jest właścicielką Instytutu Estetyki La Luz, a także wykładowcą na Wydziale Nauk o Zdrowiu w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie. Jego nazwa pochodzi od hiszpańskiego la Luz, światło.

Specjalizacje

W gabinecie La Luz, prowadzonym przez dr n. o zdr. Ewę Guz dostępne są zabiegi odmładzające, rewitalizujące oraz kosmetologiczne. Specjalistka oferuje między innymi nieinwazyjny lifting metodą HIFU, pozwalający na poprawienie wyglądu twarzy. Wykorzystując dodatkowo mezoterapię igłową, może ona dogłębnie odżywić skórę i poprawić jej kondycję.

Ekspertka często wykorzystuje w swoim gabinecie laseroterapię, dzięki której może wykonywać zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej. Wśród nich warto wymienić leczenie trądziku, usuwanie przebarwień czy drobnych zmian skórnych. W gabinecie możliwe jest także usunięcie tatuaży oraz wykonanie epilacji laserowej.

W Instytucie Estetyki dostępne są także takie zabiegi jak body lifting, wykonanie makijażu permanentnego czy powiększanie ust.

Specjalistka zwraca szczególną uwagę na potrzeby pacjentów i ich marzenia o pięknym, młodym i zdrowym wyglądzie. Dużą wagę przykłada również do poczucia bezpieczeństwa i komfortu osób, szukających u niej pomocy. Wiedząc, że dla niektórych pacjentów rozmowa o problemach może być trudna, okazuje im wiele empatii i przyjaźni.

Klinika

La Luz to miejsce, które ma zapewnić każdemu pacjentowi indywidualny plan walki z niedoskonałościami i objawami starzenia się skóry. Wykorzystywany jest do tego nowoczesny sprzęt, który pozwala na osiągniecie satysfakcjonujących efektów. Ważnymi elementami relacji z pacjentem są także przyjaźń, empatia i miła atmosfera.

Specjalistka jest wyjątkowo empatyczną osobą, dla której ważny jest los ludzi, a w szczególności dzieci niepełnosprawnych. Od wielu lat angażuje się w wolontariat na ich rzecz, a także pełni funkcję przewodniczącej Rady Fundacji chorych na zespół Dandy-Walkera “Podaj dalej”. Prowadzi tam darmowe konsultacje dla rodzin i opiekunów dzieci przewlekle chorych.

Lokalizacja

Gabinet La Luz znajduje się w Lublinie

Pierwsza wizyta gratis:

  • Tak

Usługi

Chirurgia plastyczna

Zabiegi kosmetologiczne

Zdjęcia (1)

Dr Ewa Guz udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!