Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

30 lis 2023 · Zaktualizowano: 30 lis 2023

Podziękowanie dr Turkowskiemu

Warto
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Chciałabym podzielić się bardzo pozytywną opinią na temat doktora Piotra Turkowskiego, który przeprowadził u mnie zabieg liposukcji i abdominoplastyki

Doktor Piotr jest nie tylko wysokiej klasy specjalistą, ale także człowiekiem o wyjątkowym zaangażowaniu i empatii. Od samego początku spotkania z nim czułam się komfortowo i pewnie. Dokładnie wyjaśnił mi przebieg zabiegów, omówił wszelkie kwestie związane z procedurą oraz odpowiedział na wszystkie moje pytania w sposób zrozumiały i rzeczowy. Zabiegi zostały wykonane wzorowo, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Fachowa wiedza doktora była widoczna na każdym etapie poprawy mojej figury, co dodatkowo podniosło moje zaufanie do jego umiejętności. Efekty zabiegu przeszły moje oczekiwania - widoczna poprawa sylwetki oraz minimalne ślady pooperacyjne, które z czasem zniknęły. Niezwykle doceniam profesjonalizm i troskę, jaką okazał mi doktor Turkowski. Jego podejście do pacjenta sprawia, że czuję się na prawdę zaopiekowana. Jestem wdzięczna za jego pracę i serdecznie polecam go każdemu, kto poszukuje wysokiej jakości usług medycznych w dziedzinie medycyny estetycznej. To prawdziwy ekspert z powołania!

0

Komentarzy (0)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.