Śląskie Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej C-Med

Śląskie Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej C-Med

Brak opinii
Dodaj opinię
Ludowa 11, Katowice, Śląskie
Śląskie Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej C-Med
Śląskie Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej C-Med
Brak opinii

Informacje

Śląskie Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej C-Med działa w Katowicach  i jest prowadzone przez dr n. med. Renatę Wilk-Czyż, lekarza dermatologa, dyplomowaną specjalistkę medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej.

Zespół

Specjaliści z katowickiego Centrum C-med podejmują się rozwiązywania wszelkich problemów skórnych i estetycznych, z którymi borykają się pacjenci w każdym wieku. Doświadczeni specjaliści potrafią również doradzić pacjentom, jak niechirurgicznymi metodami skorygować niedoskonałości sylwetki.

W katowickim Centrum C-med. przyjmuje dr n.med. Renata Wilk-Czyż - specjalista dermatolog-wenerolog oraz medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej. Do zespołu należą także dr Anna Żerdzińska - specjalista dermatolog-wenerolog, dr Zbigniew Łucki - specjalista chirurgii plastycznej oraz ogólnej, a także dr n.med. Paweł Kołtowski - specjalista chirurg.

Specjalizacje

Wśród zabiegów oferowanych w Centrum C-med znajdują się: usuwanie zmarszczek za pomocą toksyny botulinowej, endermologia, fotoodmładzanie, hydroelektroforeza, wypełnianie zmarszczek preparatami kwasu hialuronowego, peptydowa terapia wypadania włosów, zabiegi z wykorzystaniem lasera CO2 i lasera frakcyjnego, laserowe leczenie trądziku, zabiegi z wykorzystaniem kolagenu, laserowe usuwanie przebarwień i redukcja blizn, mezoterapia igłowa, mikrodermabrazja, oxyneedling, peeling chemiczny, leczenie wypadania włosów, zamykanie rozszerzonych naczynek, liposukcja ultradźwiękami, a także depilacja laserowa.

Pacjenci z problemami skórnymi mogą zwrócić się do specjalistów dermatologów z katowickiego ośrodka C-med po pomoc w leczeniu schorzeń takich jak trądzik różowaty, młodzieńczy, sucha i podrażniona skóra, nadpotliwość, wypadanie włosów, cellulit czy rozstępy.

Do dyspozycji pacjentów jest również fizjoterapeuta wykonujący masaże.

Centrum C-med wyposażona jest w nowoczesne sprzęty, pozwalające na zastosowanie również najnowszych metod leczenia.

Lokalizacja

Śląskie Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej C-Med działa w Katowicach . Pacjenci mogą umówić się na wizytę konsultacyjną czy zabieg poprzez formularz kontaktowy, osobiście lub telefonicznie. Rejestracja telefoniczna jest czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach 10-19, w piątki w godzinach 10-14.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Możliwość płatności w ratach:

  • Nie

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Zdjęcia (6)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.