dr hab. n. med. Paweł Szychta prof. nadzw.

(9) 100% poleca
Bydgoszcz
Gabinet online: wideokonsultacje
Prof. nadzw. dr hab. n. med. Paweł Szychta jest specjalistą chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Pasjonuje się całym zakresem chirurgii estetycznej. Na co dzień skupia się na skutecznym i aktywnym wdrażaniu najnowocześniejszych osiągnięć światowej medycyny do praktyki lekarskiej. Prof. nadzw. dr hab. n. med. Paweł Szychta świadczy szereg usług związanych z szeroko pojętą chirurgią plastyczną. Pacjenci zgłaszający się do... (wypełniacze do twarzy Bydgoszcz)

dr Wiesław Bieńkowski

(17) 100% poleca
Bydgoszcz
Cena od: 800 zł do 1.200 zł
Doktor Wiesław Bieńkowski Specjalizacja: Chirurgia Ogólna, Chirurgia Plastyczna i Rekonstrukcyjna Doktor Bieńkowski wykonuje pełny zakres zabiegów chirurgii estetycznej w szczególności odmładzanie twarzy: facelift klasyczny oraz endoskopowy, osoczowe czynniki wzrostu (PRP), przeszczep tkanki tłuszczowej (lipofilling), zabiegi korekcyjne nosa, rekonstrukcja, korekcja i powiększanie piersi także za pomocą tkanki tłuszczowej. Liposukcja (wibracyjna... (wypełniacze Bydgoszcz)

Centrum Medyczne Bieńkowski Klinika Chirurgii Plastycznej

(7) 100% poleca
Bydgoszcz
Cena od: 800 zł do 1.200 zł
Bydgoskie Centrum Medyczne Bieńkowski to prywatny zakład opieki zdrowotnej, zaprojektowany i wybudowany w 2003 roku jako szpital o profilu zabiegowym spełniający restrykcyjne normy Unii Europejskiej. Personel Centrum Medycznego tworzą doświadczeni lekarze specjaliści, którzy zapewniają najwyższy poziom przeprowadzanych operacji, starannie dobrany zespół pielęgniarski gwarantuje troskliwą i profesjonalną opiekę w miłej i komfortowej atmosferze. Pacjenci... (usuwanie zmarszczek Bydgoszcz)

Dr n. med. Marcin Bieńkowski

(13) 100% poleca
Bydgoszcz
Cena od: 900 zł do 1.100 zł
Doktor nauk medycznych Marcin Bieńkowski jest specjalistą chirurgii ogólnej, zajmuje się również medycyną estetyczną i przeciwstarzeniową. Twórca i założyciel Kliniki w Bydgoszczy oraz współzałożyciel Kliniki w Częstochowie. Wspólnie z żoną doktor Iloną Wnuk-Bieńkowską kieruje i zarządza pracą personelu medycznego obu klinik. Doktor Marcin Bieńkowski specjalizuje się w małoinwazyjnych technikach odmładzania i biorewitalizacji skóry, kompleksowym... (wypełniacze do twarzy Bydgoszcz)

dr Paweł Skory - Fenomed

(1) 100% poleca
Bydgoszcz
Cena od: 1.200 zł
Lek. med. Paweł Skory jest dermatologiem i wenerologiem. Specjalizuje się w diagnostyce oraz leczeniu nowotworów skóry. Jego drugim obszarem zawodowych zainteresowań jest medycyna estetyczna. Pacjentów przyjmuje we własnej klinice dermatologii i medycyny estetycznej Fenomed w Bydgoszczy.Znany i ceniony ekspert w zakresie chirurgii nowotworów skóry. Od wielu lat prowadzi jeden z nielicznych w Polsce ośrodków terapii fotodynamicznej. Dużą część... (redukcja zmarszczek Bydgoszcz)

Dr Ilona Wnuk-Bieńkowska

(3) 100% poleca
Częstochowa
Cena od: 850 zł do 1.599 zł
Bieńkowscy Clinic® to dwie wyjątkowe kliniki medycyny estetycznej, laseroterapii i dermatochirurgii prowadzone przez nas w Częstochowie oraz w Bydgoszczy. Pod wspólną marką Esteticmed.pl funkcjonują od 2011 roku, czyli od momentu połączenia Gabinetu Estetyka w Częstochowie i Kliniki Esteticmed.pl w Bydgoszczy funkcjonujących na rynku od 2002 roku. Od ponad 10 lat specjalizujemy się w skutecznych metodach odmładzania skóry i małoinwazyjnych... (usuwanie zmarszczek Bydgoszcz)

Bieńkowscy Clinic®

(10) 100% poleca
Bydgoszcz
Cena od: 850 zł do 1.599 zł
Klinika współpracuje z najlepszymi producentami sprzętu medycznego i stosuje jedynie renomowane preparaty estetyczne. Otrzymała prestiżowy tytuł Ambasadora marki Restylane. lekarze pracujący w klinice aktywnie uczestniczą w rozwoju medycyny estetycznej w Polsce. Swoje umiejętności rozwijają praktykując w Polsce i zagranicą oraz odbywając staże w najlepszych ośrodkach chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej na świecie, m.in. w klinice dr. Javier’a... (redukcja zmarszczek Bydgoszcz)

Instytut Piękna Omorphia

Brak rekomendacji
Bydgoszcz
W Instytucie Piękna Omorphia stosujemy protokoły zabiegowe oparte na najnowszych odkryciach naukowych z dziedziny biologii skóry. Protokoły te preferują biorewitalizację, a więc wpływ na naturalne procesy zachodzące w naszej skórze, zamiast metod powszechnie stosowanych w medycynie estetycznej. Działania te prowadzą do naturalnej odnowy skóry przy wykorzystaniu autologicznych, własnych tkanek pacjenta. Składniki te wykorzystujemy zarówno... (usuwanie zmarszczek Bydgoszcz)

KLINIKA SKIN-MED

(4) 100% poleca
Bydgoszcz
Cena od: 100 zł
Klinika SKIN – MED to jedna z najbardziej zaawansowanych technologicznie placówek w Bydgoszczy. Powstała z myślą o osobach, które cenią dyskrecję, komfort i profesjonalizm. Oferuje pełen zakres zabiegów dermatologii estetycznej, kosmetologii laserowej i ginekologii estetycznej oraz chirurgii plastycznej.Oferta kliniki SKIN – MED obejmuje wiele zabiegów natury estetycznej. W zakresie medycyny estetycznej świadczone są między innymi zabiegi z... (wypełniacze Bydgoszcz)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

To był totalny spontan :)) Poszłam tylko na rozmowę i planowanie a wyszłam z gabinetu już po pierwszym zabiegu. Choć byłam zdeterminowana, żeby cos ze sobą zrobić, bo pod oczkami już grawitacja całkiem mną owładnęła, to jednak nie tak od razu ! A jednak ! Pan doktor zdecydowanie doradził mi zabieg i fachowo wytłumaczył co osiągniemy. Zawsze bałam się tej "kaniuli"wprowadzanej pod skórę - okazało się, że nie ma czego. "Do przeżycia?" - pan doktor pytał o ból i za każdym razem musiałam odpowiedzieć zgodnie z prawdą i ze zdziwieniem : tak ! Naprawdę, zanim się spostrzegłam było po wszystkim. Polecam sprawne ręce pana dr Ordynowskiego wszystkim pacjentkom. Czekam na ostateczne efekty mojego zabiegu (bo pierwsze było widać od razu!) masując sobie skronie, które jeszcze trochę bolą pod dotykiem - ale żadnych wkłuć i siniaków nie widać! A minęła zaledwie doba..:) Pozdrawiam i dziękuję.

Jetsem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym. Wyglądam dużo lepiej, skóra jest naprężona i bardziej elastyczna, właśnie o taki efekty mi chodziło i udało mi się go osiągnąć, dziękuję.