Dr Rafał Woś

Dr Rafał Woś

(1 Opinia) ·100% poleca
Dodaj opinię
ul. Saloniego 1/2, Katowice, Śląskie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 48 godzin
Dr Rafał Woś
Dr Rafał Woś
(1 Opinia) ·100% poleca

Informacje

  • 113 wizyt na profilu

Dr Rafał Woś to lekarz medycyny estetycznej, odbywający obecnie szkolenie w zakresie okulistyki. Pacjentów przyjmuje w klinice Skórna.pl w Katowicach. Przynależy do Polskiego Towarzystwa Okulistycznego oraz Konferencja Europejskiego Stowarzyszenia Chirurgów Zaćmy i Chirurgów Refrakcyjnych (ESCRS – European Society of Cataract and Refractive Surgeons).

Dr Rafał Woś ukończył Wydział Lekarski Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Obecnie jest w trakcie specjalizacji z okulistyki. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w kursach, kongresach i zjazdach dotyczących medycyny estetycznej i okulistyki.

Specjalizuje się w plastyce powiek (blefaroplastyka) oraz zabiegach usuwania zmian w okolicy powiek. Podczas leczenia ważne są dla niego nie tylko aspekty estetyczne, ale też funkcjonalne. Dlatego też zawsze dobiera technikę zabiegową indywidualnie, tak aby zapewnić nie tylko pożądane efekty estetyczne, ale też prawidłowe działanie aparatu ochronnego oka w przyszłości. Wykonuje również inne zabiegi medycyny estetycznej, takie jak na przykład lifting nićmi Aptos, wolumetria, mezoterapia, iniekcje botoksu, osocze bogatopłytkowe czy powiększanie ust. Oferuje także zabiegi estetyczne i odmładzające dla mężczyzn. Planując leczenie i wykonując zabiegi, dąży do uzyskania naturalnych efektów. Zdrowie i bezpieczeństwo pacjenta stawia na pierwszym miejscu.

Klinika Skórna.pl w Katowicach, z którą współpracuje dr Rafał Woś, to prywatna, nowoczesna klinika, oferująca zabiegi w zakresie medycyny estetycznej, chirurgii okulistycznej, ginekologii plastycznej i estetycznej i kosmetologii. Klinika zapewnia specjalistom dostęp do certyfikowanych preparatów i nowoczesnych urządzeń, a pacjentom pomoc wykwalifikowanej kadry, bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów oraz miłą atmosferę.

Dr Rafał Woś przyjmuje pacjentów w różnych ośrodkach w Katowicach. Aby umówić się na konsultację do specjalisty w prywatnej klinice Skórna.pl w Katowicach, skorzystaj z naszego formularza lub zadzwoń pod wskazany numer.

Opinie (1)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Pan Doktor Rafał to sympatyczna osoba, z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Dokładnie wyjaśnia na czym polega zabieg i jakie są jego skutki. Jestem zadowolona z wizyt w eleganckich wnętrzach kliniki, w przyjaznej atmosferze Gorąco polecam

Dr Rafał Woś udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Zdjęcia (7)

Dr Rafał Woś udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (1)

Miejsca pracy

Dr Rafał Woś udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!