dr Rafał Woś
dr Rafał Woś

dr Rafał Woś Premium

(3 Opinie)·100% poleca
Dodaj opinię
Saloniego 1/2, Katowice, Śląskie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 4 godzin
dr Rafał Woś
dr Rafał Woś Premium
(3 Opinie)·100% poleca

Informacje

Dr Rafał Woś to lekarz medycyny estetycznej, odbywający obecnie szkolenie w zakresie okulistyki. Pacjentów przyjmuje w klinice Skórna.pl w Katowicach. Przynależy do Polskiego Towarzystwa Okulistycznego oraz Konferencja Europejskiego Stowarzyszenia Chirurgów Zaćmy i Chirurgów Refrakcyjnych (ESCRS – European Society of Cataract and Refractive Surgeons).

Dr Rafał Woś ukończył Wydział Lekarski Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Obecnie jest w trakcie specjalizacji z okulistyki. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w kursach, kongresach i zjazdach dotyczących medycyny estetycznej i okulistyki.

Specjalizacje

Specjalizuje się w plastyce powiek (blefaroplastyka) oraz zabiegach usuwania zmian w okolicy powiek. Podczas leczenia ważne są dla niego nie tylko aspekty estetyczne, ale też funkcjonalne. Dlatego też zawsze dobiera technikę zabiegową indywidualnie, tak aby zapewnić nie tylko pożądane efekty estetyczne, ale też prawidłowe działanie aparatu ochronnego oka w przyszłości. Wykonuje również inne zabiegi medycyny estetycznej, takie jak na przykład lifting nićmi Aptos, wolumetria, mezoterapia, wypełnianie zmarszczek i bruzd, zabiegi rewitalizacji skóry czy powiększanie ust. Oferuje także zabiegi estetyczne i odmładzające dla mężczyzn. Planując leczenie i wykonując zabiegi, dąży do uzyskania naturalnych efektów. Zdrowie i bezpieczeństwo pacjenta stawia na pierwszym miejscu.

Lokalizacja

Dr Rafał Woś przyjmuje pacjentów w różnych ośrodkach w Katowicach. Aby umówić się na konsultację do specjalisty w prywatnej klinice Skórna.pl w Katowicach, skorzystaj z naszego formularza lub zadzwoń pod wskazany numer.

Klinika Skórna.pl w Katowicach to prywatna, nowoczesna klinika, oferująca zabiegi w zakresie medycyny estetycznej, chirurgii okulistycznej, ginekologii plastycznej i estetycznej i kosmetologii. Klinika zapewnia specjalistom dostęp do certyfikowanych preparatów i nowoczesnych urządzeń, a pacjentom pomoc wykwalifikowanej kadry, bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów oraz miłą atmosferę.

Opinie (3)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Pan Doktor wykonywał u mnie toksynę botulinową lwiej zmarszczki i jestem bardzo zadowolona z efektów. Zabieg został wykonany profesjonalnie i na pewno wrócę za jakiś czas. Dziękuję.

Wykonałam zabieg blefaroplastyki powiek górnych i dolnych u doktora Wosia. Jestem niesamowicie zadowolona zarówno z przebiegu zabiegu jak i oczywiście z efektu. Zabieg w znieczuleniu był bezbolesny! Wyglądam teraz o wiele młodziej, a blizna jest prak...Czytaj więcej

Pan Doktor Rafał to sympatyczna osoba, z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Dokładnie wyjaśnia na czym polega zabieg i jakie są jego skutki. Jestem zadowolona z wizyt w eleganckich wnętrzach kliniki, w przyjaznej atmosferze Gorąco polecam

dr Rafał Woś udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Zdjęcia (7)

dr Rafał Woś udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (1)

Miejsca pracy

dr Rafał Woś udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!