Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej

Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej
  • 7 odpowiedzi

MediDerm Klinika Dermatologii i Medycyny Estetycznej dr Roman Prończuk

MediDerm Klinika Dermatologii i Medycyny Estetycznej dr Roman Prończuk
BRONZE BADGE

Kontakt z nami

Rekomendacje (1)

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z MediDerm Klinika Dermatologii i Medycyny Estetycznej dr Roman Prończuk? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.


Profil - MediDerm Klinika Dermatologii i Medycyny Estetycznej dr Roman Prończuk

Klinika Dermatologii i Medycyny Estetycznej Medi-Derm to miejce, w którym można skorzystać z najnowszych osiągnięć medycyny estetycznej, najlepszych zabiegów laserowych i nowoczesnej dermatologii.

Misją Kliniki Medi-Derm jest zaoferowanie naszym Pacjentom najwyższej jakości, bezpiecznych i skutecznych metod w dążeniu do uzyskania młodszego, naturalnego i pięknego wyglądu oraz poprawy jakości życia i zdrowia. Specjalizujemy się w medycynie estetycznej, profesjonalnym leczeniu chorób skóry, bezpiecznym korygowaniu jej niedoskonałości i odmładzaniu. Oferujemy profesjonalne porady i zabiegi wykorzystując najnowsze światowe standardy w zakresie medycyny estetycznej, dermatologii, dermatochirurgii, laseroterapii, kosmetologii i anty-aging.

Klinika Medi Derm usytuowana jest w wygodnym, przestronnym i doskonale wyposażonym obiekcie, co daje możliwość przeprowadzenia dowolnych zabiegów w komfortowych, dyskretnych warunkach, gwarantując wysokie bezpieczeństwo i pełną satysfakcje naszym Pacjentom. Przestronne, eleganckie wnętrza naszej Kliniki, utrzymane w jasnych, stonowanych barwach, przyjazne gabinety, wysoko wykwalifikowana i doświadczona kadra oraz bogata oferta zabiegowa - to wszystko sprawi, że poczują się Państwo wyjątkowo.

Klinika Medi –Derm spełnia wszystkie wymagane normy medyczne oraz posiada status Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej. Dysponuje odpowiednio wyposażonymi gabinetami zabiegowymi, nowoczesnymi atestowanymi urządzeniami do wykonywania zabiegów w znieczuleniu miejscowym. Bezpieczeństwo i skuteczność każdej procedury zapewnia zespół doświadczonych lekarzy i ekspertów pielęgnacji.


Nasi lekarze

 

dr Roman Prończuk

specjalista dermatologii i wenerologii, lekarz medycyny estetycznej

Ukończył Wydział Lekarski Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi w 1993r. Specjalizację pierwszego i drugiego stopnia w zakresie Dermatologii i Wenerologii uzyskał w Klinice Dermatologii i Wenerologii CSK WAM w Warszawie. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Jest założycielem Kliniki Dermatologii i Medycyny Estetycznej Medi-Derm w Warszawie. W swojej praktyce specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu Chorób Dermatologicznych oraz zabiegach z zakresu Medycyny Estetycznej. W trakcie swojej wieloletniej praktyki osiągnął ogromne doświadczenie i poznał najbardziej zaawansowane techniki odmładzania toksyną botulinową i kwasem hialuronowym. Jest ekspertem w dziedzinie laserowego odmładzania skóry, laserowego usuwania: naczynek, rumienia, przebarwień, depilacji laserowej przy użyciu takich laserów jak: Fraxel re:store, Laser Frakcyjny CO2, VPL, Varilite 532 nm 940 nm, Laser Diodowy  Palomar  Vectus. Jest ekspertem w dziedzinie najskuteczniejszego na świecie odmładzania falami radiowymi Thermage NXT i CPT. Stosując w swojej praktyce zabiegi Liposukcji wodnej Body-Jet, osiąga doskonale wyniki w modelowaniu sylwetki ciała, redukcji nadmiernej tkanki tluszczowej, powiększania piersi przy użyciu własnej tkanki tłuszczowej pacjentki. Osiągnął ogromne doświadczenie w komputerowym diagnozowaniu i laserowym usuwaniu znamion, brodawek, naczyniaków.Ponadto posiada wieloletnie doświadczenie w laserowym usuwaniu kępek żółtych powiek, kaszaków oraz w niesłychanie skutecznej laserowej metodzie leczenia wrastających paznokci

 
dr n.med. Anna Okruszko

lekarz medycyny estetycznej z ponad 10 letnim doświadczeniem.

Ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej PTL w Warszawie w 2004 roku. Przez 5 lat pracowała w Klinice Endokrynologii UMB, gdzie obroniła pracę doktorską. Obecnie pacuje w Klinice Dermatologii UMB oraz prowadzi własną praktykę lekarską z zakresu medycyny estetcznej, co stanowi jej prawdziwą pasję i źródło realizacji zawodowej. Jest autorką licznych publikacji naukowych, a wiedzę paktyczną stale pogłębia w kraju i za granicą (Olso, Rzym, Paryż, Monte Carlo). W zakresie szczególnych zainteresowań dr Anny Okruszko znajduje się rewitalizacja skóry, redukcja zmarszczek, powiększanie ust, korekta okolic jarzmowych i doliny łez w sposób naturalny, wyważony zgony ze światowymi trendami i poczuciem estetyki.

 

 dr Tomasz Szular,  zajmuje się diagnostyką, leczeniem i profilaktyką chorób żył kończyn dolnych.

Ukończył wydział lekarski Akademii Medycznej w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Flebologicznego od ponad 10 lat związany z leczeniem niewydolności żylnej kończyn dolnych, pracownikiem a następnie kierownik medyczny Centrum Flebologii w Warszawie, uczestnik wielu krajowych i międzynarodowych szkoleń oraz zjazdów flebologicznych. Od 1998 roku wykonuje zabiegi skleroterapii kompresyjnej, od 2003 roku – echoskleroterapii z użyciem pianki.

 

lek. med. Ewa Konca, specjalista II stopnia dermatologii i wenerologii

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie w 1987r., specjalista II stopinia w zakresie dermatologii i wenerologii Klinika Dermatologiczna AM w Bydgoszczy. Uczestniczka licznych kursów i szkoleń z zakresu dermatologii, dermatologii dziecięcej, alergologii potwierdzonych certyfikatami. Szczególne zainteresowania: zmiany skórne w chorobach metabolicznych, trądzik, trądzik różowaty, krioterapia i kriochirurgia zmian skórnych.

 

dr n.med. Anna Bronikowska-Kolasa, specjalista dermatologii - wenerologii

Ukończyła studia medyczne na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Lublinie w 2000 roku. W latach 2002 - 2007 pracowała w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Dermatologii Dziecięcej w Lublinie, zdobywając tam cenne doświadczenie. W latach 2001 - 2006 była doktorantką w Katedrze i Zakładzie Zarządzania i Ekonomiki Ochrony Zdrowia Akademii Medycznej w Lublinie. W 2008 roku uzyskała stopień doktora nauk medycznych. Tytuł ten został nadany z wyróżnieniem na podstawie przedstawionej rozprawy doktorskiej pt: " Ocena wybranych aspektów jakości życia w łuszczycy". W latach 2006 - 2011 była asystentką Oddziału Dermatologii I Szpitala Wojskowego w Lublinie, a od 2007 roku pracuje w NZOZ Med - Laser w Lublinie. Jest autorką i współautorką wielu publikacji i doniesień z zakresu dermatologii, publikowanych w polskich i zagranicznych pisamch naukowych. Uczestniczy w licznych zjazdach i konferencjach dermatologicznych w Polsce i za granicą, stale podnosząc swoje kwalifikacje. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Jej zainteresowania zawodowe to leczenie pacjentów z łuszczycą, trądzikiem i trądzikiem różowatym, dermatoskopia, kapilaroskopia, laserowe leczenie chorób skóry.

Nasze zdjęcia

Pokaż więcej Pokaż mniej

Zabiegi

Info Ceny od*
BOTOX® Z 490 zł
Dermabrazja
Dermatoskopia z cyfrową archiwizacją obrazu
Karboksyterapia Z 200 zł
Korekcja blizn Z 150 zł
Laser frakcyjny/Fraxel (usuwanie przebarwień, zmian potrądzikowych, odmładzanie skóry) Z 400 zł
Laserowa epilacja - usuwanie nadmiernego owłosienia Z 150 zł
Laserowe zabiegi dermatologii estetycznej Z 150 zł
   Fotoodmładzanie / odmładzanie skóry Z 150 zł
   Laserowe leczenie trądziku Z 150 zł
   Laserowe usuwanie blizn Z 150 zł
   Laserowe usuwanie rozszerzonych naczynek Z 150 zł
   Laserowe usuwanie tatuażu i pigmentów Z 400 zł
   Laserowe usuwanie zmian skórnych Z 200 zł
Leczenie nadpotliwości (hiperhydroza)
   Leczenie nadpotliwości (hiperhydroza) toksyna botulinowa (Botox) Z 420 zł
Leczenie żylaków Z 350 zł
   Laserowe leczenie żylaków EVLA Z 350 zł
   Skleroterapia żylaków Z 350 zł
Lipoliza iniekcyjna
Liposukcja (odsysanie tłuszczu) Z 3 500 zł
   Body-jet liposukcja (WAL)
   Liposukcja ultradźwiękowa (VASER Lipo®, LipoSelection®) Z 3 500 zł
Makijaż permanentny
Mezoterapia igłowa - odmładzanie twarzy, szyi, dekoltu, dłoni Z 300 zł
Mikrodermabrazja
Nici liftingujące Z 150 zł
   Lifting nici PDO Z 150 zł
   Nici liftingujące APTOS Z 4 000 zł
Operacje korekcyjne i naprawcze stopy
   Wrastający paznokieć
Peeling chemiczny Z 250 zł
Powiększanie piersi (Augmentacja) Z 8 000 zł
   Powiększanie piersi własnym tłuszczem (komórki macierzyste) Z 8 000 zł
Powiększanie ust (Augmentacja)
   Powiększanie ust kwasem hialuronowym Z 1 000 zł
   Powiększanie ust własnym tłuszczem
Radiofrekwencja (urzadzenie Aluma, Accent, TriPollar, Spa RF, Pelleve)
Regeneris – biostymulacja komórek skóry/osocze bogatopłytkowe Z 800 zł
Thermolifting Thermage Z 3 500 zł
Usuwanie cellulitu Z 400 zł
Usuwanie przebarwień i zmian barwnikowych
Usuwanie rozstępów Z 400 zł
Usuwanie znamion, brodawek, włókniaków i zmian skórnych Z 150 zł
Wypełnianie zmarszczek Z 800 zł
   Kwas hialuronowy: Saypha, Restylane, Juvederm, Stylage Z 800 zł
   Lipofiling - przeszczep tłuszczu
   Radiesse (Calcium hydroxyapatyt), wypełniacze repermanentne Z 1 300 zł
   Sculptra Sculptra - kwas polimlekowy... Z 1 500 zł
   Sculptra - kwas polimlekowy (New File) Z 1 500 zł

Pokaż więcej Pokaż mniej

Uwaga

  • Podane ceny są orientacyjne.
  • Skontaktuj się z lekarzem by uzyskać więcej informacji.

Kontakt z nami

Adresy

Adres
Wspólna 2C/paw.5
05-075 Warszawa
Wesoła
Polska