Dr Ewa Rybicka

Dr Ewa Rybicka Premium

(13 Opinii) ·100% poleca
Dodaj opinię
Jana Kazimierza 32B Lok. U 1, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 32 godzin
Godziny pracy: Poniedziałek - piątek 09:00 - 20:00 sobota 10:00 - 16:00
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 2770808
Gabinet online: wideokonsultacje
Dr Ewa Rybicka Premium
(13 Opinii) ·100% poleca

Informacje

Lek. med. Ewa Rybicka to lekarz medycyny estetycznej z ponad 20-letnim stażem, ekspert w zakresie medycyny anti-aging. Prowadzi szkolenia z zakresu medycyny estetycznej. Przynależy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA) i Polskiego Towarzystwa Lekarskiego (PTL). Posiada oficjalny tytuł „Certyfikowanego Lekarza Medycyny Estetycznej”. Zawodowo związana z miastem Warszawa, gdzie prowadzi klinikę medycyny estetycznej Estetica Nova. 

Główny obszar zainteresowań specjalistki to metody rewitalizacji i odmładzania skóry. Lek. med. Ewa Rybicka jest zwolenniczką terapii pobudzających naturalne procesy regeneracyjne skóry, takich jak między innymi mezoterapia, peelingi chemiczne, karboksyterapia czy zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego. Wykonuje zabiegi z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, na przykład lasera 1470 nm ( Endolift),  lasera tulowego, fal radiowych czy urządzeń Ultra Skin II i Pelleve. Ma także duże doświadczenie w stosowaniu wypełniaczy: kwasu hialuronowego, kwasu polimlekowego (zabieg Sculptra, Lenisna, Juvelook), hydroksyapatytu wapnia (zabieg Radiesse), a także toksyny botulinowej (wykorzystuje takie marki jak Azzalure, Alluzience, Bocouture czy Botox). Z powodzeniem łączy techniki stymulacji i wypełnień z liftingiem tkanek twarzy i ciała przy użyciu metod Aptos.

Ta wszechstronna specjalistka wykonuje nie tylko zabiegi, które poprawią wygląd twarzy, ale też sylwetki. Oferuje zabiegi lipolizy iniekcyjnej i kriolipolizy, które pomogą zredukować miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej. Ma do zaproponowania również różne metody usuwania cellulitu.

Ponadto lek. med. Ewa Rybicka zajmuje się też leczeniem łysienia: w tym celu wykorzystuje takie metody jak mezoterapia, zabieg osoczem bogatopłytkowym czy autologiczny przeszczep komórek macierzystych ( Regenera Activa).

Specjalistka prowadzi klinikę Estetica Nova, znajdującą się w Warszawie. Jej kadrę tworzą doświadczeni specjaliści z dziedzin medycyny estetycznej, kosmetologii, dermatologii oraz dietetyki. W klinice Estetica Nova na pierwszym miejscu znajduje się pacjent – udając się tam możecie mieć pewność, że oddajecie się w najlepsze ręce. Filozofia kliniki opiera się na trzech filarach: doświadczenie i wiedza specjalistów, nowoczesny sprzęt i technologie oraz indywidualne podejście do pacjenta. Lek. med. Ewa Rybicka podkreśla, że nowoczesny sprzęt to jedynie połowa sukcesu i że potrzebny jest też specjalista, który będzie ekspertem w jego używaniu. 

W skład zespołu wchodzą: 

 • lekarze medycyny estetycznej: lek. med. Ewa Rybicka,
 • okuloplastyk: lek. med. Joanna Goetz
 • dermatolog : lek. Katarzyna Lipa
 • kosmetolodzy: , Marta Idzikowska, Agnieszka Lepa, Oliwia Sajna
 • dietetycy: Magdalena Konowrocka

Klinika Estetica Nova oferuje pełną ofertę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, dermatochirurgii i dietetyki i kosmetologii, w tym także zabiegi dla mężczyzn. 

Oferta kliniki bogata jest w zabiegi odmładzające, takie jak np. lifting nićmi APTOS, HIFU, przeszczep tłuszczu czy tzw. wampirzy lifting. Dostępne są popularne zabiegi pielęgnujące i rewitalizujące: mezoterapia, mikrodermabrazja, peelingi i wiele innych. W gabinecie możecie także wykonać zabiegi laserowe (laser frakcyjny CO2, laser Er: YAG, laser tulowy) oraz lifting laserem LaseMar 1470 nm ( Endolift). Ponadto w ofercie znajdziecie nieinwazyjną korektę nosa i nieoperacyjny lifting powiek. 

To jeszcze nie wszystko – w Estetica Nova możecie wykonać depilację przy pomocy lasera diodowego, wosku lub technologii ALT. Dla pacjentów zainteresowanych zabiegami modelowania sylwetki dostępne są kriolipoliza, zabieg  Icoone laserMEd 2, fale radiowe Exyllis, bandaże Arosha oraz fala uderzeniowa.

Absolwentka warszawskiej Akademii Medycznej. W 2004 ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej, działającą przy Polskim Towarzystwie Lekarskim, prowadzoną przez jednego z najbardziej cenionych w Polsce specjalistów medycyny estetycznej, Andrzeja Ignaciuka. Obecnie prowadzi własną klinikę Estetica Nova w Warszawie.

Uczestniczy w programie certyfikacji lekarzy medycyny estetycznej w Polsce i sama posiada oficjalny tytuł „Certyfikowanego Lekarza Medycyny Estetycznej”. Certyfikat przyznawany jest lekarzom, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w kongresach i szkoleniach z dziedziny medycyny estetycznej. 

Lek. med. Ewa Rybicka prowadzi szkolenia dla lekarzy medycyny estetycznej z takich technik jak lifting nićmi APTOS, wstrzykiwanie wypełniaczy i botoksu, HIFU czy laseroterapia. Ponadto prowadzi autorski program szkoleniowy dla specjalistów medycyny estetycznej w Europejskim Centrum Szkoleniowym Fenice w Warszawie.

Na konsultacje do lek. med. Ewy Rybickiej pacjenci mogą umawiać się w klinice Estetica Nova w Warszawie.

Data uzyskania uprawnień:

 • 1994

Okręgowa Izba Lekarska:

 • Warszawa

Ukończone specjalizacje:

 • Medycyna Estetyczna

Członkostwo:

 • Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
 • Inne:
 • Polskie Towarzystwo Lekarskie

Rodzaj działalności

 • Klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Rok założenia:

 • 2011

Personel:

 • 11-20 pracowników

Miejsce prowadzenia działalności:

 • Klinika

Doświadczenie:

 • >10 lat

Możliwość konsultacji w języku:

 • polski
 • angielski

Umowa z NFZ lub innymi prywatnymi ubezpieczycielami:

 • Nie

Pacjenta przyjmuje:

 • Specjalista

Godziny pracy:

 • poniedziałek - piątek 09:00 - 20:00 sobota 10:00 - 16:00

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Cena konsultacji:

 • 200

Możliwość konsultacji wideo:

 • Tak

Sposoby płatności:

 • Gotówka
 • Karta płatnicza lub kredytowa
 • Przelew

Ułatwienia płatnicze:

 • Płatność w ratach

Usługi

Chirurgia plastyczna

Dermatologia

Medycyna estetyczna

Zabiegi kosmetologiczne

Flebologia

Laserowe zamykanie naczynek

W naszej populacji rozszerzone naczynka na nosie i brodzie a zwłaszcza rumień na policzkach są bardzo powszechnym problemem. Zabiegi ich likwidacji, należy systematycznie, raz na rok lub dwa powtarzać, ponieważ problem u osób z płytko unaczyniona skórą, nawraca.
Od: 100 zł do 500 zł

Lipofilling

Lipofiling, to metoda polegająca na wykorzystaniu własnej tkanki tłuszczowej pacjenta, pobranej z tzw. miejsca biorczego, oczyszczeniu jej i podaniu jej w miejsca wymagające korekty wolumetrycznej. Świetnie sprawdza się zarówno w korekcji tzw. małych okolic (np. cieni pod oczami), jak i dużych obszarów, jak policzki, skronie. Powodzenie zabiegu zależy także od prawidłowego przygotowania pacjenta (dieta oczyszczająca tkankę z toksyn przez 7-14 dni przed zabiegiem).
Od: 3.000 zł

Nadpotliwość

Nadpotliwość to sytuacja, gdy organizm produkuje nawet 3 l potu na dobę (zamiast 0,5l). Leczenie metodami medycyny estetycznej jest możliwe w przypadku nadpotliwości miejscowej ograniczonej do pach, dłoni, stóp czy czoła. Efektem zabiegu leczenia nadpotliwości jest czasowe (6-12 miesięcy) zmniejszenie wydzielania potu. Można stosować m.in. radiofrekfencję mikroigłową czy zabiegi laserowe.
Od: 1.700 zł do 2.000 zł

Korekta nosa kwasem hialuronowym

To zabieg, który jest alternatywą dla chirurgicznej korekty. Daje spektakularne efekty, które przez pacjentów są przyjmowane entuzjastycznie. W tym miejscu należy jednak wspomnieć o ograniczeniach tej metody. Zabieg nie da efektu jeżeli chcesz zmniejszyć duży czubek nosa, jeżeli twój nos jest za długi lub twoim problemem jest duża asymetria pourazowa. Natomiast jeżeli Twoim problemem jest garbek, nos siodełkowaty polecam ten zabieg. Efekt może być doskonały.
Od: 700 zł do 1.200 zł

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia, zwana intradermoterapia, to zabieg polegający na iniekcyjnym wprowadzeniu, wybranego przez lekarza w zależności od potrzeb skóry, leku lub wyrobu medycznego. Zabiegi powtarzane co 3-4 tygodnie nawilżają skórę, stymulują fibroblasty do produkcji kolagenu, poprawiają jakość macierzy miedzykomórkowej. Po serii zabiegów, kolejne pokolenia komórek skóry dążą do podtrzymania osiągniętych optymalnych warunków funkcjonowania tkanki. W tym tkwi sekret długotrwałych efektów tych zabiegów.
Od: 300 zł do 750 zł

Lifting podbródka

Zarówno wiotkość skóry podbródka, jak i depozyt tkanki tłuszczowej tzw. "drugi podbródek", to problemy, których rozwiązanie wymaga zaawansowanych umiejętności lekarza a czasem także użycia nowoczesnych, zaawansowanych technologii. W Klinice Estetica Nova stosuję zabiegi 1. Endolift, w celu stymulacji napięcia skóry i likwidacji tkanki tłuszczowej, 2. Lifting podbródka nićmi - tzw. hamak z użyciem nici, 3. Kriolipolizę podbródka, w celu likwidacji tkanki tłuszczowej.
Od: 3.500 zł

Opinie (13)

4.9
średnia ocen
100% poleca

Finezja i umiejętność wczytania się w twarz pacjenta - taka jest dr Ewa!

Zobacz więcej opinii
Dr Ewa Rybicka udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!
-5% Zniżka tylko dla użytkowników

Historie (20)

Zobacz więcej historii

Skontaktuj się z nami

Zdjęcia (109)

Filmy (33)

Dr Ewa Rybicka udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!
-5% Zniżka tylko dla użytkowników

Odpowiedzi na pytania (510)

Rozpuszczenie kwasu po wolumetrii
Odpowiedź specjalisty · 9 maj 2023

Pełna zgoda. Hialuronidaza powinna byc zarezerwowana do leczeni powikłań. Kwas hialuronowy nie jest termostabilny, co oznacza, że zabiegami z użyciem ciepła, można przyspieszyć jego degradację. Polecam zabiegi z wykorzystaniem radiofrekfencji...

Czytaj więcej
Zobacz więcej pytań z odpowiedziami

Artykuły (2)

Ciesz się pięknym brzuchem po ciąży!

Ciesz się pięknym brzuchem po ciąży!

Niektóre kobiety mają to szczęście, że po ciąży nie tylko brzuch, ale cała sylwetka wraca do poprzedniej kondycji. Dodatkowe kilogramy znikają,...
24 mar 2023
Dookoła oka

Dookoła oka

Skóra człowieka jest najcieńsza w okolicy oka, a dokładnie na powiekach. W miejscu tym ma zaledwie 0,5 mm grubości. Dlatego te rejony twarzy...
9 mar 2023
Dr Ewa Rybicka udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!
-5% Zniżka tylko dla użytkowników