Dr Ewa Rybicka

Dr Ewa Rybicka Premium

(14 Opinii)·100% poleca
Dodaj opinię
Jana Kazimierza 32B Lok. U 1, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 43 godzin
Godziny pracy: Poniedziałek - piątek 09:00 - 20:00 sobota 10:00 - 16:00
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 2770808
Gabinet online: wideokonsultacje
Opcje płatności w ratach
Dr Ewa Rybicka Premium
(14 Opinii)·100% poleca
Play

Zdrowe spojrzenie na piękno

6 paź 2023

Zdrowe spojrzenie na piękno” To motto, które wyznacza drogę rozwoju zawodowego dr Ewy Rybickiej, właścicielki i założycielki Estetica Nova. Nasza klinika medycyny estetycznej stawia przede wszystkim na naturalny wygląd oraz specjalizuje się w procesach zapobiegających przedwczesnemu starzeniu się skóry. Nasi lekarze i kosmetolodzy łączą najnowszą technologię i wiedzę z wieloletnim doświadczeniem. Estetica Nova to przede wszystkim bezpieczne i sprawdzone zabiegi medycyny estetycznej na twarz i ciało pomagające wygładzić zmarszczki, pozbyć się cellulitu, wymodelować sylwetkę czy poprawić kształt ust. Medycyna estetyczna to także sposób na to, aby poradzić sobie z defektami, takimi jak rumień, blizny, rozstępy, nadmierne owłosienie czy trądzik. To już 10 lat odkąd dbamy o Twoją skórę, Twój blask i dobre samopoczucie. Jesteśmy, żeby pomagać.

Informacje

Lek. med. Ewa Rybicka to lekarz medycyny estetycznej z ponad 20-letnim stażem, ekspert w zakresie medycyny anti-aging. Prowadzi szkolenia z zakresu medycyny estetycznej. Przynależy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA) i Polskiego Towarzystwa Lekarskiego (PTL). Zawodowo związana z miastem Warszawą, gdzie prowadzi klinikę medycyny estetycznej Estetica Nova

Absolwentka warszawskiej Akademii Medycznej. W 2004 ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej, działającą przy Polskim Towarzystwie Lekarskim, prowadzoną przez jednego z najbardziej cenionych w Polsce specjalistów medycyny estetycznej, Andrzeja Ignaciuka. Obecnie prowadzi własną klinikę Estetica Nova w Warszawie.

Uczestniczy w programie certyfikacji lekarzy medycyny estetycznej w Polsce i sama posiada oficjalny tytuł „Certyfikowanego Lekarza Medycyny Estetycznej”. Certyfikat przyznawany jest lekarzom, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w kongresach i szkoleniach z dziedziny medycyny estetycznej. 

Lek. med. Ewa Rybicka prowadzi szkolenia dla lekarzy medycyny estetycznej z takich technik jak lifting nićmi, wstrzykiwanie wypełniaczy i toksyny botulinowej, HIFU czy laseroterapia. Ponadto prowadzi autorski program szkoleniowy dla specjalistów medycyny estetycznej w Europejskim Centrum Szkoleniowym Fenice w Warszawie.

Specjalizacje

Główny obszar zainteresowań specjalistki to metody rewitalizacji i odmładzania skóry. Lek. med. Ewa Rybicka jest zwolenniczką terapii pobudzających naturalne procesy regeneracyjne skóry, takich jak między innymi mezoterapia, peelingi chemiczne, karboksyterapia czy zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego. Wykonuje zabiegi z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, na przykład lasera 1470 nm,  lasera tulowego, fal radiowych czy HIFU. Ma także duże doświadczenie w stosowaniu wypełniaczy: kwasu hialuronowego, kwasu polimlekowego, hydroksyapatytu wapnia, a także toksyny botulinowej. Korzysta jedynie z preparatów certyfikowanych marek Z powodzeniem łączy techniki stymulacji i wypełnień z liftingiem tkanek twarzy i ciała przy użyciu nici liftingujących i rewitalizujących.

Ta wszechstronna specjalistka wykonuje nie tylko zabiegi, które poprawią wygląd twarzy, ale też sylwetki. Oferuje zabiegi lipolizy iniekcyjnej i kriolipolizy, które pomogą zredukować miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej. Ma do zaproponowania również różne metody usuwania cellulitu.

Ponadto lek. med. Ewa Rybicka zajmuje się też leczeniem łysienia: w tym celu wykorzystuje takie metody jak mezoterapia, zabieg osoczem bogatopłytkowym czy autologiczny przeszczep komórek macierzystych.

Klinika

Specjalistka prowadzi klinikę Estetica Nova, znajdującą się w Warszawie. Jej kadrę tworzą doświadczeni specjaliści z dziedzin medycyny estetycznej, kosmetologii, dermatologii oraz dietetyki. W klinice Estetica Nova na pierwszym miejscu znajduje się pacjent – udając się tam, możecie mieć pewność, że oddajecie się w najlepsze ręce. Filozofia kliniki opiera się na trzech filarach: doświadczenie i wiedza specjalistów, nowoczesny sprzęt i technologie oraz indywidualne podejście do pacjenta. Lek. med. Ewa Rybicka podkreśla, że nowoczesny sprzęt to jedynie połowa sukcesu i że potrzebny jest też specjalista, który będzie ekspertem w jego używaniu. 

W skład zespołu wchodzą lekarze medycyny estetycznej (lek. med. Ewa Rybicka), okuloplastyk (lek. med. Joanna Goetz), dermatolog (lek. Katarzyna Lipa), kosmetolodzy (Marta Idzikowska, Agnieszka Lepa, Oliwia Sajna) oraz dietetyk (Magdalena Konowrocka).

Klinika Estetica Nova oferuje pełną ofertę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, dermatochirurgii i dietetyki i kosmetologii, w tym także zabiegi dla mężczyzn. 

Oferta kliniki bogata jest w zabiegi odmładzające, takie jak np. lifting nićmi, HIFU, przeszczep tłuszczu czy tzw. wampirzy lifting. Dostępne są popularne zabiegi pielęgnujące i rewitalizujące: mezoterapia, mikrodermabrazja, peelingi i wiele innych. W gabinecie możecie także wykonać zabiegi laserowe (laser frakcyjny CO2, laser Er: YAG, laser tulowy). Ponadto w ofercie znajdziecie nieinwazyjną korektę nosa i nieoperacyjny lifting powiek. 

To jeszcze nie wszystko – w Estetica Nova możecie wykonać depilację przy pomocy lasera diodowego, wosku lub technologii ALT. Dla pacjentów zainteresowanych zabiegami modelowania sylwetki dostępne są kriolipoliza, fale radiowe, specjalne bandaże oraz fala uderzeniowa.

Lokalizacja

Na konsultacje do lek. med. Ewy Rybickiej pacjenci mogą umawiać się w klinice Estetica Nova w Warszawie.

Opcja wideokonsultacji:

 • Tak

Doświadczenie:

 • 13 lata

Konsultacje w języku:

 • English
 • Polski

Możliwość płatności w ratach:

 • Tak

Akeceptowane metody płatności:

 • Gotówka
 • Karta płatnicza lub kredytowa
 • Przelew

Data uzyskania uprawnień:

 • 1994

Okręgowa Izba Lekarska:

 • Warszawa

Ukończone specjalizacje:

 • Medycyna Estetyczna

Członkostwo:

 • Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
 • Inne:
 • Polskie Towarzystwo Lekarskie

Rodzaj działalności

 • Klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Personel:

 • 11-20 pracowników

Miejsce prowadzenia działalności:

 • Klinika

Doświadczenie:

 • >10 lat

Umowa z NFZ lub innymi prywatnymi ubezpieczycielami:

 • Nie

Pacjenta przyjmuje:

 • Lekarz

Godziny pracy:

 • poniedziałek - piątek 09:00 - 20:00 sobota 10:00 - 16:00

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Cena konsultacji:

 • 200

Główne zabiegi

Dermatologia

Chirurgia plastyczna

Medycyna estetyczna

Zabiegi kosmetologiczne

Flebologia

Nadpotliwość

Nadpotliwość to sytuacja, gdy organizm produkuje nawet 3 l potu na dobę (zamiast 0,5l). Leczenie metodami medycyny estetycznej jest możliwe w przypadku nadpotliwości miejscowej ograniczonej do pach, dłoni, stóp czy czoła. Efektem zabiegu leczenia nadpotliwości jest czasowe (6-12 miesięcy) zmniejszenie wydzielania potu. Można stosować m.in. radiofrekfencję mikroigłową czy zabiegi laserowe.
Od: 1.700 zł do 2.000 zł

Lifting podbródka

Zarówno wiotkość skóry podbródka, jak i depozyt tkanki tłuszczowej tzw. "drugi podbródek", to problemy, których rozwiązanie wymaga zaawansowanych umiejętności lekarza a czasem także użycia nowoczesnych, zaawansowanych technologii. W Klinice Estetica Nova stosuję zabiegi 1. Endolift, w celu stymulacji napięcia skóry i likwidacji tkanki tłuszczowej, 2. Lifting podbródka nićmi - tzw. hamak z użyciem nici, 3. Kriolipolizę podbródka, w celu likwidacji tkanki tłuszczowej.
Od: 3.500 zł

Lipofilling

Lipofiling, to metoda polegająca na wykorzystaniu własnej tkanki tłuszczowej pacjenta, pobranej z tzw. miejsca biorczego, oczyszczeniu jej i podaniu jej w miejsca wymagające korekty wolumetrycznej. Świetnie sprawdza się zarówno w korekcji tzw. małych okolic (np. cieni pod oczami), jak i dużych obszarów, jak policzki, skronie. Powodzenie zabiegu zależy także od prawidłowego przygotowania pacjenta (dieta oczyszczająca tkankę z toksyn przez 7-14 dni przed zabiegiem).
Od: 3.000 zł

Laserowe zamykanie naczynek

W naszej populacji rozszerzone naczynka na nosie i brodzie a zwłaszcza rumień na policzkach są bardzo powszechnym problemem. Zabiegi ich likwidacji, należy systematycznie, raz na rok lub dwa powtarzać, ponieważ problem u osób z płytko unaczyniona skórą, nawraca.
Od: 100 zł do 500 zł

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia, zwana intradermoterapia, to zabieg polegający na iniekcyjnym wprowadzeniu, wybranego przez lekarza w zależności od potrzeb skóry, leku lub wyrobu medycznego. Zabiegi powtarzane co 3-4 tygodnie nawilżają skórę, stymulują fibroblasty do produkcji kolagenu, poprawiają jakość macierzy miedzykomórkowej. Po serii zabiegów, kolejne pokolenia komórek skóry dążą do podtrzymania osiągniętych optymalnych warunków funkcjonowania tkanki. W tym tkwi sekret długotrwałych efektów tych zabiegów.
Od: 300 zł do 750 zł

Korekta nosa kwasem hialuronowym

To zabieg, który jest alternatywą dla chirurgicznej korekty. Daje spektakularne efekty, które przez pacjentów są przyjmowane entuzjastycznie. W tym miejscu należy jednak wspomnieć o ograniczeniach tej metody. Zabieg nie da efektu jeżeli chcesz zmniejszyć duży czubek nosa, jeżeli twój nos jest za długi lub twoim problemem jest duża asymetria pourazowa. Natomiast jeżeli Twoim problemem jest garbek, nos siodełkowaty polecam ten zabieg. Efekt może być doskonały.
Od: 700 zł do 1.200 zł

Połącz się z nami w mediach społecznościowych

Social pack

Opinie (14)

4.9
14 Opinii · 100% poleca
Powiększanie ust kwasem hialuronowym

To było moje pierwsze modelowanie, nie ukrywam że bardzo stresowałam i jestem wrażliwa na ból, dlatego Pani Ewa jest przecudowną kobietą która opiekowała się ze mną jak z dzieckiem😅 ufam jej z całego serca❤️ usta są idealne i cieszę im się codziennie...Czytaj więcej

Mezoterapia igłowa

Jestem po pierwszej mezoterapii - dr Rybicka to miła i kompetentna lekarka

Zobacz więcej opinii
Dr Ewa Rybicka udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!
-5% Zniżka tylko dla użytkowników

Historie (20)

Zabieg pelleve

Witam serdecznie, jestem od kilku lat pacjentką dr Rybickiej. Wcześniej korzystałam już z usług medycyny estetycznej w bardzo renomowanej i znanej klinice urody w Warszawie. Z jakości wykonanych tam zabiegów byłam zadowolona, ale już mniej...

Czytaj więcej
Zobacz więcej historii

Zdjęcia (107)

Filmy (34)

Dr Ewa Rybicka udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!
-5% Zniżka tylko dla użytkowników

Odpowiedzi na pytania (557)

powiklania po kriolipolizie
Odpowiedź specjalisty · 14 maj 2024

Obraz przemawia za odmrożeniem. Proszę wrócić do kliniki, gdzie wykonywany był zabieg. Jeżeli nie ma możliwości skontaktowania się tam z lekarzem wskazana jest pilna konsultacjq dermatologa lub chirurga. Wskazane jest złożone leczenie. Ewa...

Czytaj więcej
Zobacz więcej pytań z odpowiedziami

Artykuły (2)

Dookoła oka

Dookoła oka

Skóra człowieka jest najcieńsza w okolicy oka, a dokładnie na powiekach. W miejscu tym ma zaledwie 0,5 mm grubości. Dlatego te rejony twarzy...
31 sie 2023
Ciesz się pięknym brzuchem po ciąży!

Ciesz się pięknym brzuchem po ciąży!

Niektóre kobiety mają to szczęście, że po ciąży nie tylko brzuch, ale cała sylwetka wraca do poprzedniej kondycji. Dodatkowe kilogramy znikają,...
24 mar 2023
Dr Ewa Rybicka udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!
-5% Zniżka tylko dla użytkowników