Korekta nosa kwasem hialuronowym

Korekcja nosa kwasem hialuronowym to nieoperacyjny zabieg modelowania nosa, do którego wykorzystuje się wypełniacze bazujące na usieciowanym kwasie hialuronowym.

Zabieg jest przeznaczony dla osób z niewielkimi defektami i stosowany w celu skorygowania asymetrii, garbka, zbyt długiego grzbietu nosa, opadającego koniuszka, powiększenia małego nosa. Efekt zabiegu utrzymuje się przez około 12-18 miesięcy i jest odwracalny. Gwarancją sukcesu jest doświadczenie lekarza, który odpowiednio uformuje wypełniacz w tkankach skóry nosa. Pacjent podczas zabiegu może zgłaszać swoje uwagi. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji i bezpośrednio po korekcji pacjent może powrócić do swoich codziennych obowiązków. Preparaty wykorzystywany do zabiegu są całkowicie bezpieczne, a sam zabieg nie jest bolesny.

Publikowane: 02.07.2013

Jesteś specjalistą? Dodaj opis tego zabiegu. Opis musi być zgodny z zasadami naszego portalu. Do opisu zostanie załączona Twoja wizytówka odsyłająca do prezentacji Zobacz przykładowy fragment opisu i przeczytaj warunki.

Więcej opinii na ten temat

Korekta nosa kwasem hialuronowym - Cenniki

Ceny od 1 000 zł
zazwyczaj do 1 350 zł
Dr Piotr Turkowski
Ceny od 950 zł
Dr Iwona Radziejewska-Choma
Ceny od 1 300 zł
dr n. med. Łukasz Ulatowski
dr n. med. Artur Sandelewski
Jaworzno, Bielsko-Biała, Kraków, Katowice
Ceny od 400 zł
zazwyczaj do 1 500 zł
dr n. med. Artur Sandelewski
Ceny od 1 200 zł
zazwyczaj do 1 500 zł
dr Katarzyna Mudel

Korekta nosa kwasem hialuronowym

100% poleca. 85 opinii pacjentów.

Transparentny Lekarz
Specjaliści w Twojej okolicy   
Zdjęcia pacjentów
Zabiegi, na które wybierają się inni