dr Katarzyna Gotfryd-Bugajska

dr Katarzyna Gotfryd-Bugajska

(1 Opinia) ·100% poleca
Dodaj opinię
Grzegórzecka 67C/U14, Kraków, Małopolskie Zobacz mapę
Odpowiada w 72 godziny
dr Katarzyna Gotfryd-Bugajska
dr Katarzyna Gotfryd-Bugajska
(1 Opinia) ·100% poleca

Informacje

  • 216 wizyt na profilu

Lek. med. Katarzyna Gotfryd-Bugajska jest chirurgiem ogólnym. Specjalizuje się w małoinwazyjnych i laparoskopowych zabiegach chirurgicznych, w tym chirurgii zmian skórnych. Pracuje jako starszy asystent na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Szpitala Bonifratrów w Krakowie. Zawodowo jest także związana z krakowskim Centrum Medycznym Dermatologii Estetycznej i Kosmetologii SCM Estetic.

Lek. med. Katarzyna Gotfryd-Bugajska jest absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, a prawo do wykonywania zawodu uzyskała w 2005 roku. W 2014 roku ukończyła specjalizację w zakresie chirurgii ogólnej.

Lek. med. Katarzyna Gotfryd-Bugajska to znakomita ekspertka w zakresie chirurgii małoinwazyjnej i laparoskopowej. Wykonuje m.in.operacje usunięcia pęcherzyka żółciowego oraz przepuklin. Specjalizuje się także w rekonstrukcji powłok brzusznych i leczeniu chorób proktologicznych. Ponadto, zajmuje się usuwaniem zmian skórnych: znamion barwnikowych, kaszaków, tłuszczaków czy brodawek skórnych metodą klasyczną lub przy użyciu lasera. Wykonuje też zabiegi usunięcia wrastających paznokci.

Chirurgia laparoskopowa i małoinwazyjna od wielu lat pozostaje jej prawdziwą pasją. Z tego względu nieustannie poszerza wiedzę w tym zakresie, uczestnicząc w sympozjach naukowych i konferencjach organizowanych w Polsce i za granicą. Szlifuje swoje umiejętności pod okiem najwybitniejszych specjalistów, biorąc udział w międzynarodowych szkoleniach z chirurgii ogólnej. Dzięki temu może na bieżąco obserwować najnowsze rozwiązania stosowane w tej dziedzinie i następnie wdrażać je w swojej codziennej pracy.

SCM Esteticw Krakowie, gdzie przyjmujelek. med. Katarzyna Gotfryd-Bugajska,to nowoczesna placówka, która od wielu lat cieszy się zaufaniem pacjentów. Klinika współpracuje z doświadczonymi lekarzami, którzy każdego dnia dokładają starań, aby spełniać marzenia pacjentów o lepszy wyglądzie. Specjaliści mają do dyspozycji zaawansowany technologicznie sprzęt zabiegowy, dzięki czemu mogą bezpiecznie przeprowadzać operacje i jednocześnie zapewniać pacjentom świetne rezultaty estetyczne.

Ukończone specjalizacje:

  • Chirurgia Ogólna
  • Chirurgie

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Opinie (1)

5.0
średnia ocen
100% poleca
dr Katarzyna Gotfryd-Bugajska udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (1)

Usunięcie brodawki na twarzy

Miałam przeszkadzającą mi brodawkę na twarzy. Nigdy mi się nie podobała, ale jakoś bałam się ją usunąć. Do SCM Estetic i Pani doktor trafiłam z polecania. Przed usunięciem mojego znamienia wytłumaczyła mi dokładnie na czym zabieg będzie polegał,...

Czytaj więcej

Zdjęcia (1)

dr Katarzyna Gotfryd-Bugajska udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!