dr n. med. Marta Raczkowska-Muraszko specjalista chirurgii plastycznej

(25) 100% poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Kraków
Cena od 18.000 zł do 22.000 zł
Doktor Marta Raczkowska-Muraszko jest specjalistą chirurgii plastycznej z wieloletnim doświadczeniem, swoich pacjentów przyjmuje w prywatnym gabinecie w Krakowie. Doktor Raczkowska-Muraszko wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, terapii laserowej oraz medycyny estetycznej. Mogą zgłosić się do niej pacjentki, których problemem są małe lub obwisłe piersi, nadmiar i obwisła skóra na brzuchu po porodzie lub odchudzaniu, przerośnięte wargi... (operacja plastyczna brzucha Kraków)

lek. med. Guido Libondi

Brak opinii
Kraków
Dr Guido Libondi jest specjalistą chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Ukończył Drugi Uniwersytet Neapolitański (Włochy). Doświadczenie zawodowe zaczął zdobywać na Oddziale Chirurgii Plastycznej i w Centrum Oparzeniowym w szpitalu w Parmie pod okiem znanego i słynnego profesora Eduardo Raposio. Odbył wiele międzynarodowych staży  – m.in. w Parmie, Porto, Göteborgu i Chelmsford. W szpitalu St Andrew’s Centre for Plastic Surgery... (operacja plastyczna brzucha Kraków)

dr n. med. Artur Sandelewski

(38) 100% poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Kraków
Cena od 20.000 zł
Dr n. med. Artur Sandelewski jest specjalistą chirurgii ogólnej i dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Jako jeden z niewielu lekarzy w Polsce należy do prestiżowej organizacji International Society of Hair Restoration Surgery (ISHRS), która zrzesza lekarzy zajmujących się profesjonalnym przeszczepem włosów. Dr n. med. Artur Sandelewski specjalizuje się głównie w profesjonalnym przeszczepie włosów. Leczy... (operacja plastyczna brzucha Kraków)
NEW International Doctors
Zobacz specjalistów z Polski
Znasz naszych międzynarodowych specjalistów?
Poznaj specjalistów z innych krajów oferujących zabieg, który Cię interesuje
 • Czechy
 • Kolumbia

SAN-MEDICAL CENTRUM MEDYCZNE

(6) 100% poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Kraków
Centrum Medyczne San-Medical to klinika, w której wykonywane są przeszczepy włosów, zabiegi medycyny estetycznej i chirurgii estetycznej. Placówka znajduje się w Bielsku-Białej. Centrum Medyczne San-Medical specjalizuje się głównie w przeszczepie włosów oraz chirurgii estetycznej. Pacjenci mogą tutaj poddać się różnego rodzaju terapii leczenia łysienia. W zależności od preferencji i zaleceń lekarzy specjalistów, wykonywane są transplantacje... (plastyka brzucha Kraków)

UniEstetica

Brak opinii
Kraków
Cena od 15.000 zł
Wyrusz z nami w podróż po piękno… To nasze naczelne hasło, które nam przyświeca w pracy każdego dnia. Jesteśmy przekonani, że medycyna jest nie tylko naszym zawodem, ale przede wszystkim pasją. Dlatego nasza praca to także pomoc tym, którzy jej potrzebują nie tylko ze względów estetycznych. Jedną z dziedzin, która jest dla nas bardzo ważna to walka z chorobami nowotworowymi, a nasi lekarze wykonują najbardziej zaawansowane zabiegi... (operacja plastyczna brzucha Kraków)

ConsensusMED Instytut Piękna dr Jasiewicz

(17) 100% poleca
Kraków
Cena od 4.000 zł
Działamy od 1999 roku, jesteśmy pierwszym centrum medycyny estetycznej i laserowej w Krakowie Laureat Godła Jakości w kategorii MEDYCYNA ESTETYCZNA ROKU 2014 i 2015Laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Perły Medycyny 2008Laureat plebiscytu Imperium Urody w kategorii Najlepszy Gabinet Medycyny Estetycznej 2015Ambasador Marki Restylane Organizator METAMORFOZY.COM "Matki i Córki Historia Piękna"Nasze wyjątkowe atuty: doświadczenie i profesjonalizm, szeroki... (operacja powłok brzucha Kraków)

DER-MED Kraków

(4) 100% poleca
Kraków
DER-MED to nowoczesna klinika urody znajdująca się w Krakowie. Propaguje nie tylko dbałość o urodę, ale także zdrowy styl życia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, klinika nieustannie rozwija się i rozszerza wachlarz dostępnych usług. Salon DER-MED cieszy się opinią jednego z najnowocześniejszych w Europie. Wysoki poziom i jakość usług na polu medycyny estetycznej, kosmetologii i dermatologii sprawia, że każdy może tutaj... (operacja plastyczna brzucha Kraków)

Dr Dominik K. Boliglowa

(153) 100% poleca
Kraków
Cena od 12.000 zł do 15.000 zł
Lek. med. Dominik K. Boligłowa jest specjalistą z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Studiował na prestiżowej uczelni w Rzymie – Katolickim Uniwersytecie Najświętszego Serca “Gemelli” (Università Cattolica Del Sacro Cuore). W 2009 roku zdał Lekarski Egzamin Państwowy ze znakomitym wynikiem. Swoich pacjentów przyjmuje w kilku klinikach w Krakowie i Nowym Targu.Lek. med. Dominik K. Boligłowa jest wybitnym specjalistą z... (operacja plastyczna brzucha Kraków)

dr n. med. Grzegorz Mocny

Brak opinii
Kraków
Cena od 10.000 zł do 25.000 zł
Doktor Grzegorz Mocny dyplom lekarza uzyskał w roku 1993 na Akademii Medycznej w Warszawie. Od 1993 do1995 pracował w warszawskiej Klinice Chirurgii i Kardiochirurgii Dziecięcej, a w latach 1995-2017 jako starszy asystent w I Klinice Chirurgii Ogólnej UJCM w Krakowie. I stopień specjalizacji z zakresu chirurgii ogólnej uzyskał w 1998 roku, a II stopień w 2003 roku pod kierunkiem prof. Tadeusza Popieli. W 2015 roku uzyskał... (operacja plastyczna brzucha Kraków)

dr Tomasz Kasprzyk - Art & Med

(8) 100% poleca
Kraków
Cena od 8.000 zł do 12.000 zł
Jestem specjalistą chirurgii plastycznej, właścicielem prywatnej Kliniki Chirurgii Plastycznej Art&Med, mieszczącej się w spokojnej dzielnicy na obrzeżach Krakowa. Położenie kliniki gwarantuje pacjentom dyskrecję oraz pozwala im w komfortowych warunkach powracać do formy po jakimkolwiek zabiegu. Klinika jest wyposażona w sprzęt medyczny, który spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości. W 2012 roku uzyskała Laur Pacjenta - certyfikat... (operacja plastyczna brzucha Kraków)

lek. med. Robert Małek

(1) 100% poleca
Kraków
Cena od 10.000 zł
Lek. med. Robert Małek jest chirurgiem ogólnym i plastycznym. Specjalizuje się w mastopeksji, abdominoplastyce oraz zabiegach korekcyjnych w obrębie twarzy. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE). Pracuje na Oddziale Chirurgii Plastycznej i Leczenia Oparzeń Szpitala im. L. Rydygiera w Krakowie. Pacjentów przyjmuje również w prywatnym Centrum Chirurgii Plastycznej Estetika Nova w Krakowie... (operacja plastyczna brzucha Kraków)

dr n. med. Aldona Stachura

(13) 100% poleca
Kraków
Cena od 8.000 zł do 14.000 zł
Dr n. med. Aldona Stachura jest chirurgiem plastycznym, estetycznym i rekonstrukcyjnym. Może poszczycić się ponad 15-letnim doświadczeniem zawodowym. Jest laureatką nagrody I stopnia Rektora Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach za cykl prac naukowych. Z Kliniką La Perla jest związana od 2012 roku. Będąc wybitnym specjalistą z dziedziny chirurgii plastycznej, dr n. med. Aldona Stachura stała się współzałożycielem fundacji leczenia... (operacja plastyczna brzucha Kraków)

DERMEDIK Instytut Medycyny Estetycznej

(6) 100% poleca
Kraków
Cena od 8.000 zł do 14.000 zł
Instytut Medycyny Estetycznej DERMEDIK, który znajduje się w Krakowie, od wielu lat oferuje zabiegi medycyny estetycznej z wykorzystaniem najnowocześniejszych dostępnych technologii. Każdego dnia specjaliści pracujący dla Instytutu poprawiają jakość i komfort życia kobiet oraz mężczyzn, pragnących skutecznie zwalczyć niedoskonałości związane z wyglądem i problemami natury zdrowotnej. Zdrowe ciało, piękna skóra, a może mocne włosy? Instytut... (operacja powłok brzucha Kraków)

dr n. med. Joanna Jędrys

(18) 100% poleca
Kraków
Cena od 12.000 zł do 16.000 zł
Dr n. med. Joanna Jędrys jest chirurgiem ogólnym i plastycznym. Specjalizuje się w operacjach plastycznych piersi. Należy do grona członków Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE) oraz Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego (PTU). Pacjentów konsultuje we własnym Centrum Medycznym Dbaj o Piersi w Krakowie. Ekspertka w zakresie diagnozowania i leczenia chorób piersi. Od 15 lat przeprowadza... (operacja powłok brzucha Kraków)

lek. med. Małgorzata Keller-Skomska

(3) 100% poleca
Kraków
Cena od 8.000 zł
Jestem specjalistą chirurgii plastycznej, członkiem najważniejszej organizacji zrzeszającej chirurgów plastyków w Polsce - Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej oraz czynnym czlonkiem prestiżowych organizacji międzynarodowycj ISAPS oraz IPRAS. Posiadam 2 stopień specjalizacji w zakresie chirurgii plastycznej zdobyty pod kierunkiem dr n. med. Witolda Gollera.W krakowskich klinikach wykonuję zabiegi korekcyjne powiek górnych... (plastyka brzucha Kraków)

Klinika Femina

(4) 100% poleca
Kraków
Szpital Femina został otwarty w 2016 roku, jest kontynuacją istniejącej już od roku 1993 kliniki Femina, która była jednym z pierwszych prywatnych ośrodków położniczo-ginekologicznych w Polsce. Utworzona została przez dr med. Ryszarda Jankowskiego i od początku swojego istnienia oferuje swoim pacjentom usługi medyczne, diagnostykę i terapię najwyższej jakości.  W krakowskim szpitalu Femina pacjentami opiekują sie specjaliści na następujących... (plastyka brzucha Kraków)

Dr n. med. Kazimierz Cieślik

(2) 100% poleca
Kraków
Cena od 8.500 zł do 13.000 zł
Dr n. med. Kazimierz Cieślik jest specjalistą chirurgii ogólnej i plastycznej. Posiada ponad 40-letnie doświadczenie w zawodzie, dzięki czemu jest uznanym, wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz International Confederation for Plastic Reconstructive Aesthetic Surgery (IPRAS, Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Estetycznej, Plastycznej i Rekonstrukcyjnej)... (plastyka brzucha Kraków)

Estetika Nova Prywatna Placówka Chirurgii Plastycznej

(1) 100% poleca
Kraków
Cena od 8.000 zł do 12.000 zł
Klinika Chirurgii Plastycznej Estetika Nova jest prywatnym ośrodkiem medycznym specjalizującym się w zabiegach z dziedzin chirurgii plastycznej i estetycznej, urologii i laryngologii dziecięcej. Klinika spełnia najwyższe, europejskie normy jakościowe. To nowoczesna placówka położona na obrzeżach miasta Krakowa. Zabiegi wykonywane są przez specjalistów chirurgii plastycznej i estetycznej. W gabinecie zatrudniony jest wysoko wykwalifikowany personel... (operacja plastyczna brzucha Kraków)

Szpital Św. Rafała

Brak opinii
Kraków
Szpital Św. Rafała znajduje się w Krakowie i jest innowacyjną, komfortową placówką medyczną, należącą do Grupy Scanmed. Zapewnia swoim pacjentom kompleksowe usługi z zakresu leczenia szpitalnego, poradni specjalistycznych czy oddziału chirurgii jednego dnia. Szczególny nacisk kładzie między innymi na chirurgię plastyczną i rekonstrukcyjną, a także na chirurgię barku i ręki. Szpital Św. Rafała to placówka, oferująca szeroki wachlarz usług... (plastyka brzucha Kraków)

ART CLINIQUE Europejskie Centrum Zdrowia i Urody

(3) 100% poleca
Kraków
Cena od 12.000 zł do 16.000 zł
Europejskie Centrum Zdrowia i Urody ART CLINIQE jest placówką medyczną znajdującą się w Krakowie, w odległości około 5 km od ścisłego centrum miasta. Klinika specjalizuje się w operacjach z zakresu chirurgii plastycznej twarzy i piersi oraz małoinwazyjnych zabiegach medycyny estetycznej. W jej ofercie można również znaleźć zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej. Filarem ART CLINIQE jest chirurgia plastyczna twarzy i ciała. W klinice... (operacja plastyczna brzucha Kraków)

Krakowskie Centrum Diagnostyczno Kliniczne

Brak opinii
Kraków
... (operacja plastyczna brzucha Kraków)

lek. Małgorzata Ozaist

Brak opinii
Kraków
Lek. med. Małgorzata Ozaist jest członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich (TCP) i specjalistką z zakresu medycyny estetycznej. Pracuje w placówkach medycznych na terenie Krakowa. Swoją pracę wiąże z prowadzeniem badań naukowych, jest autorką wielu cenionych publikacji, które wygłaszane były na konferencjach w Polsce i na całym świecie. Pracuje z wykorzystaniem technologii laserowej, HIFU, oraz terapii osoczem bogatopłytkowym.Leczenie zmian... (plastyka brzucha Kraków)

Lek. med. Artur Zawisz

(4) 100% poleca
Kraków
Cena od 10.000 zł do 12.000 zł
Dr Artur Zawisz jest specjalistą chirurgii plastycznej z wieloletnim stażem, swoim pacjentom oferuje szeroki zakres zabiegów z zakresu estetycznej chirurgii plastycznej, które przeprowadza we własnym prywatnym Ośrodku Chirurgii Plastycznej w Krakowie. W naszej Klinice wykonujemy zabiegi korekcji nosa przeprowadzane z powodu nieprawidłowej budowy lub zaburzeń oddychania, korekcje odstających małżowin usznych, powiększania piersi implantami, zmniejszania... (plastyka brzucha Kraków)

Klinika La Perla

(33) 100% poleca
Warszawa
Cena od 8.000 zł do 14.000 zł
La Perla (Perła) to sieć klinik medycyny estetycznej, jak również ginekologii estetycznej i chirurgii plastycznej. Posiada aż 10 placówek w Polsce, m.in. pięć siedzib w Warszawie, a do tego w Krakowie, Bolesławcu, Józefowie, Sosnówce i Rzeszowie. Klinika La Perla oferuje zabiegi zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Mają one na celu odmłodzenie oraz poprawę ich wyglądu w taki sposób, aby każdy pacjent uzyskał wymarzony cel, jakim... (operacja plastyczna brzucha Kraków)

Klinika SCM Clinic

(27) 100% poleca
Kraków
Cena od 12.000 zł do 15.000 zł
SCM Clinic to nowoczesna placówka medyczna w Krakowie, która oferuje swoim pacjentom szeroki wachlarz usług medycznych, w tym konsultacje ze specjalistami, zabiegi chirurgiczne czy terapie komórkami macierzystymi. Klinika oferuje swoim pacjentom szereg konsultacji i zabiegów z różnych dziedzin medycyny, w tym neurologii, endokrynologii czy onkologii. Przygotowani także szeroki wachlarz usług z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii... (operacja powłok brzucha Kraków)

Klinika Chirurgii Plastycznej ALMA-MEDICA

(28) 100% poleca
Kraków
Cena od 13.000 zł do 15.000 zł
Klinika Chirurgii Plastycznej ALMA-MEDICA znajduje się w Zabierzowie oddalonym o około 10 kilometrów od Krakowa. W jej ofercie znajdziecie zarówno małoinwazyjne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, jak i operacje wykonywane przez wykwalifikowanych chirurgów plastyków. Placówka specjalizuje się także w leczeniu żylaków oraz w zabiegach z zakresu chirurgii urologicznej. Wśród zabiegów wykonywanych w klinice dużą popularność zyskują operacje... (operacja plastyczna brzucha Kraków)

lekarz Agnieszka Budzyńska

Brak opinii
Kraków
Cena od 12.000 zł do 16.000 zł
Lek. med. Agnieszka Budzyńska jest specjalistką chirurgii ogólnej i plastycznej z 20-letnim doświadczeniem w zawodzie. Przynależy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE) oraz Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń (PTLO). Swoim pacjentom oferuje szeroki zakres usług z dziedziny chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej. Przyjmuje w Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie... (operacja powłok brzucha Kraków)

dr n. med. Rafał Pabiańczyk

(13) 100% poleca
Kraków
Cena od 12.000 zł do 15.000 zł
Dr n. med. Rafał Pabiańczyk to jeden z najbardziej renomowanych chirurgów plastycznych w kraju. Zawodowo i akademicko związany z Krakowem. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Specjalizuje się przede wszystkim w wykonywaniu operacji chirurgii plastycznej, zwłaszcza okolic twarzy i piersi. Szczególnym zainteresowaniem darzy zabiegi liftingu twarzy, modelowanie, korekcję i rekonstrukcję piersi. Ponadto... (operacja powłok brzucha Kraków)

Specjaliści w pobliżu Kraków

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

adamslodowy

Mam ok. 30 kilo nadwagi. Prowadzę kilka firm i większość dnia siedzę. Nie wiem, czy to zwykłe wytłumaczenie z powodu lenistwa, ale nie mam kiedy tego zrzucić. Nie chcę teraz poświęcić 2-3 lat na zbijanie wagi, tylko skupić się na utrzymaniu tej którą mam. Mam 42 lata. Czy abdominoplastyka to dobra decyzja?

Miałam już kilka operacji,raz nawet gdy robiono mi zabieg przepukliny pepkowej to na sali operacyjnej czułam gdy mnie zaczynano ciąć i tylko tego boję się ,nie chcę tego czuć,tylko nie wiem dlaczego nie mogę dodać zdjęcia,wciskam i nic?

Często zadawane pytania (FAQ)

 • Plastyka brzucha Kraków. Kto w Krakowie wykonuje zabieg plastyki brzucha? Plastyka brzucha, czyli abdominoplastyka, to zabieg polegający na usunięciu nadmiaru skóry o tkanki tłuszczowej z okolic brzucha. Zabieg najczęściej wykonywany jest po dużej utracie wagi, w tym po ciążach. Jeżeli jesteś z Krakowa i zastanawiasz się nad tą interwencją, możesz udać się do San-Medical, Gabinetu Chirurgii Plastycznej Marta Raczkowska-Muraszko czy też Der-Med Kraków.
 • Plastyka brzucha Małopolska. Gdzie w województwie małopolskim można wykonać plastyką brzucha? Największa oferta jest w Krakowie, czyli stolicy województwa – ponad 20 klinik i specjalistów zarejestrowanych na Estheticon oferuje ten zabieg w Krakowie. Możesz również rozważyć udanie się do oddalonych o 1 godzinę drogi Katowic.
 • Czy warto zdecydować się na plastykę brzucha w Krakowie? Jeżeli jesteś z Krakowa i zastanawiasz się nad wykonaniem operacji plastycznej na miejscu, możesz rozważyć takich specjalistów jak dr Joanna Jędrys czy dr Tomasz Kasprzyk. Wybór kliniki blisko miejsca zamieszkania ma niewątpliwie wiele plusów. Stosunkowo blisko jest też do Katowic, dlatego możesz rozważyć tę opcję.
  1. Jacy są najlepsi chirurdzy plastyczni w Krakowie i okolicach? Użytkownicy wysoko ocenili następujących specjalistów i kliniki: MediVita w Tarnowie; Czas Kobiety, Bona-Dea i dr Marta Raczkowska-Muraszko w Krakowie; dr Bożena Jaklik i dr Anna Olender w Katowicach.
   1. Gdzie mogę wykonać plastykę brzucha w Katowicach? Według danych ISAPS (Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej) z 2018 roku abdominoplastyka, czyli plastyka brzucha, to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów chirurgii plastycznej na świecie (uplasowała się na 4 miejscu). W Katowicach znajdziesz wielu chirurgów plastycznych i klinik oferujących ten zabieg – dr Janina Janicka-Grabowska, NZOZ Euroklinika, dr Henryk Mekle, Klinika Chirurgii Mazan to niektóre z nich.
   Doctors
   Filtry
   Z promocjami (0)
   Z opiniami (21)