lek. med. Robert Małek

lek. med. Robert Małek

(1 Opinia) ·100% poleca
Dodaj opinię
Ul. Tuchowska 6, Kraków, Małopolskie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
lek. med. Robert Małek
lek. med. Robert Małek
(1 Opinia) ·100% poleca

Informacje

  • 594 wizyty na profilu

Lek. med. Robert Małek jest chirurgiem ogólnym i plastycznym. Specjalizuje się w mastopeksji, abdominoplastyce oraz zabiegach korekcyjnych w obrębie twarzy. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE). Pracuje na Oddziale Chirurgii Plastycznej i Leczenia Oparzeń Szpitala im. L. Rydygiera w Krakowie. Pacjentów przyjmuje również w prywatnym Centrum Chirurgii Plastycznej Estetika Nova w Krakowie.

Znakomity specjalista w zakresie operacji plastycznych biustu – powiększania, redukcji oraz rekonstrukcji. Zajmuje się także chirurgicznym modelowaniem sylwetki. Wykonuje zabiegi plastyki brzucha oraz modelowania pośladków, ud oraz ramion. Jest również ekspertem w zakresie operacji korekcyjnych nosa i uszu. Wykonuje też blefaroplastykę.

Centrum Chirurgii Plastycznej Estetika Nova w Krakowie to nowoczesny ośrodek dysponujący zaawansowanym technicznie sprzętem chirurgicznym i anestezjologiczno-monitorujacym, pozwalającym wykonywać szereg operacji. Wszystkie urządzenia posiadają certyfikaty i spełniają normy Unii Europejskiej. Dzięki temu zabiegi zapewniają maksimum bezpieczeństwa i świetne rezultaty estetyczne.

Na uwagę zasługuje także świetna infrastruktura kliniki. Oprócz świetnie wyposażonych sal operacyjnych i gabinetów zabiegowych, do dyspozycji pacjentów są przestronne poczekalnie. Rekonwalescencji po operacjach sprzyjają wygodne, dwuosobowe pokoje wyposażone w klimatyzację i pozostające pod stałą kontrolą personelu medycznego.

W placówce wykonuje się przede wszystkim operacje z zakresu chirurgii plastycznej, głównie zabiegi piersi oraz brzucha. Wykwalifikowana kadra przeprowadza też chirurgiczną korekcję kształtu nosa, powiek oraz małżowin usznych. Udając się do ośrodka, możecie poddać się również chirurgicznemu liftingowi. W ofercie Centrum Chirurgii Plastycznej Estetika Nova znajdują się także zabiegi odmładzające niewymagające użycia skalpela – redukcja zmarszczek wypełniaczami (botoks, kwas hialuronowy) oraz usuwanie blizn.

Lek. med. Robert Małek jest absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Studia skończył w 1985 roku. Już na III roku studiów zainteresował się chirurgią plastyczną, podczas zajęć Kółka Chirurgicznego działającego przy III Klinice Chirurgii Ogólnej w Krakowie. Następnie pracował na Oddziale Chirurgii Ogólnej w Szpitalu Wojewódzkim w Tarnowie. W 1989 roku uzyskał tytuł specjalisty I stopnia w zakresie chirurgii ogólnej. II stopień specjalizacji zdobył sześć lat później.

W 2002 roku jego działalność zawodową zdominowała chirurgia plastyczna. Rok później został zatrudniony na Oddziale Chirurgii Plastycznej i Leczenia Oparzeń Szpitala im. L. Rydygiera w Krakowie, gdzie pracuje do dziś. W 2008 roku uzyskał II stopień specjalizacji z chirurgii plastycznej. Mimo szerokiej wiedzy wciąż doskonalił swoje umiejętności w czasie szkoleń, sympozjów naukowych i konferencji odbywających się w różnych częściach świata. Obecnie, obowiązki w szpitalu łączy z pracą w prywatnym Centrum Chirurgii Plastycznej Estetika Nova w Krakowie.

Ukończone specjalizacje:

  • Chirurgia Plastyczna

Członkostwo:

  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Usługi

Chirurgia plastyczna

Zabiegi okolic intymnych

Opinie (1)

5.0
średnia ocen
100% poleca
lek. med. Robert Małek udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (1)

Zdjęcia (12)

lek. med. Robert Małek udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!