Spec. chir. plast. Jerzy Wilgus

(34) 100% poleca
Katowice
Cena od: 2.700 zł do 3.000 zł
Chirurg, specjalista chirurgii plastycznej Jerzy Wilgus wykonuje szerokie spektrum zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Do najczęściej przez niego wykonywanych operacji należą: mastopeksja (operacja podniesienia piersi), operacja powiększanie biustu, podniesienia piersi, abdominoplastyka (plastyka brzucha), a także lifting twarzy i korekcja nosa. Prowadzi nowoczesny ośrodek medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej EUROKLINIKA... (eksfoliacja Katowice)

MEKMED Przychodnia Lekarska NZOZ

Brak rekomendacji
Znaleźliśmy 2 specjalistów w Śląskie
Cena od: 150 zł do 1.750 zł
Profil kliniki Prowadzimy podstawową opiekę zdrowotną dla dorosłych i dla dzieci, poradnie specjalistyczne: medycyny pracy, chirurgiczną, proktologiczną, ortopedyczną, laryngologiczną, gastrologiczną, psychiatryczną, dermatologiczną, okulistyczną, okulistyczną dla dzieci, leczenia jaskry, leczenia zeza. Posiadamy pracownię diagnostyki USG,Dopplera, EKG, analityki medycznej, pracownię ćwiczeń pleoptycznych i ortoptycznych (leczenie zeza i niedowidzenia)... (złuszczanie Katowice)

Say WOW! Medycyna Estetyczna

Brak rekomendacji
Katowice
Cena od: 270 zł
Say WOW! to innowacyjne miejsce na estetycznej mapie nie tylko Katowic, ale całego kraju. Klinika jest oddziałem New Horizons Center for Cosmetic Surgery, prestiżowej placówki z Chicago, która zajmuje się świadczeniem usług w zakresie medycyny estetycznej. Polsko-amerykańska filia została uznana za „Najlepszą Klinikę Medycyny i Dermatologii Estetycznej w Polsce 2019” przez czytelników i ekspertów magazynu Gala. Say WOW! od początku swojej... (peeling Katowice)

dr n. med. Henryk Mekle

(12) 100% poleca
Katowice
Cena od: 170 zł do 600 zł
Jestem lekarzem chirurgiem z ponad 30-letnim doświadczeniem zawodowym. Jestem właścicielem Centrum Estetyki Ciała, kliniki oferującej usługi z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii kosmetycznej. Od 1998 roku prowadzimy wspólnie z żoną NZOZ Mekmed w Katowicach, przychodnię wielospecjalistyczną, której częścią jest Centrum Estetyki Ciała. Moją specjalizacją są zabiegi proktologiczne, dermatochirurgiczne, zabiegi chirurgii kosmetycznej oraz iniekcyjne... (złuszczanie Katowice)

Dr Izabela Lenartowicz

(26) 100% poleca
Katowice
Gabinet online: wideokonsultacje
Cena od: 250 zł
Jestem Certyfikowanym Lekarzem Medycyny Estetycznej. Ukończyłam Śląską Akademię Medyczną w Katowicach oraz Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim. Od kilkunastu lat prowadzę w Katowicach własną Klinikę Medycyny Estetycznej Lenartowicz Clinic. Dzięki nieustannemu zdobywaniu wiedzy, stale poszerzam zakres wykonywanych zabiegów dbając o najwyższą jakość i bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów. Uczestniczę na... (peeling medyczny Katowice)

Klinika Medycyny Estetycznej C-Med

Brak rekomendacji
Katowice
Cena od: 180 zł
Katowicka Klinika Medycyny Estetycznej jest C-Med prowadzona jest przez doktor nauk medycznych Renatę Wilk-Czyż, lekarza dermatologa, dyplomowaną specjalistkę medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej.Specjaliści z katowickiej kliniki C-med podejmują się się rozwiązywania wszelkich problemów skórnych i estetycznych dręczących pacjentów w każdym wieku. Doświadczeni specjaliści potrafią również kompetentnie doradzić pacjentom jak najlepiej dbać o skórę... (peeling Katowice)

dr Krystyna Lubelska

(5) 100% poleca
Katowice
Cena od: 150 zł do 300 zł
W Skin Laser Lubelscy łączymy wieloletnie doświadczenie oraz najwyższe kompetencje z zakresu medycyny estetycznej oraz dermatologii. Bez względu na potrzebę czy problem, z którymi się Państwo do nas zwrócicie, dzięki doświadczeniu naszych specjalistów pomożemy szybko i skutecznie, dobierając najwłaściwszą metodę leczenia.Możemy pochwalić się niezwykle bogatą ofertą zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.Przygoda, w którą zabieramy naszych Pacjentów... (peeling medyczny Katowice)

lek. med. Katarzyna Wrześniewska

Brak rekomendacji
Katowice
Cena od: 120 zł do 250 zł
Lek. med. Katarzyna Wrześniewska to doświadczony specjalista dermatolog-wenerolog. Jest członkinią dwóch ważnych w świecie polskiej dermatologii organizacji: Polskiego Towarzystwa Dermatologii i Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Obecnie przyjmuje pacjentów w klinice DermaVIP w Katowicach. Lek. med. Katarzyna Wrześniewska specjalizuje się nie tylko w dermatologii ogólnej, ale też estetycznej. Udziela porad pacjentom zarówno dorosłym... (peeling medyczny Katowice)

Dr n. med. Renata Wilk-Czyż

Brak rekomendacji
Katowice
Cena od: 180 zł
Dr. n. med. Renata Wilk-Czyż jest specjalistą medycyny estetycznej, dermatologiem i wenerologiem. Jest członkinią wielu towarzystw medycyny estetycznej oraz dermatologii w Polsce i za granicą. Na co dzień prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej  – Śląskie Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej w Katowicach.Dyplomowana specjalistka medycyny estetycznej. Ma bogate, wieloletnie, zdobyte na arenie międzynarodowej doświadczenie w leczeniu wszelkiego... (eksfoliacja Katowice)

Body Care Clinic Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii

(25) 100% poleca
Katowice
Body Care Clinic to wyjątkowe miejsce powstałe z pasji do piękna. Stworzone z myślą o wszystkich, którzy oczekują skutecznych rozwiązań estetycznych oraz cenią sobie profesjonalizm, komfort i obsługę na najwyższym poziomie. Klinika to wyjątkowe miejsce nie tylko ze względu na elegancki wystrój i kameralną aranżację wnętrz, ale przede wszystkim dzięki współpracującemu zespołowi najlepszych specjalistów w zakresie Medycyny Estetycznej, Dermatologii... (peeling Katowice)

lek. med. Małgorzata Szedel

Brak rekomendacji
Katowice
Cena od: 120 zł do 250 zł
Lek med. Małgorzata Szedel to niezwykle wysoko wykwalifikowany ekspert w zakresie dermatologii, dermatologii estetycznej oraz wenerologii. Zawodowo związana z miastem Katowice.Specjalizuje się w wykonywaniu szeregu zabiegów z dermatologii i dermatologii estetycznej. Doskonale zdaje sobie sprawę jak ważne dla pacjentów jest rozwiązanie ich uciążliwych problemów skórnych. Pomaga pozbyć się objawów lub znacznie je zmniejszyć, sprawiając, że komfort... (eksfoliacja Katowice)

Dr n. med. Barbara Rygoł

(1) 100% poleca
Katowice
Cena od: 150 zł do 450 zł
Dr n. med. Barbara Rygoł jest lekarzem chorób wewnętrznych oraz onkologii klinicznej, jak również cenionym ekspertem medycyny estetycznej, specjalizującym się w zabiegach odmładzających.  Członkini wielu renomowanych stowarzyszeń: Polskiego Towarzystwa Onkologicznego, Polskiego Towarzystwa Onkologi Klinicznej, Polskiego Towarzystwa Internistów oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Zawodowo jest związana ze Śląską Akademią... (złuszczanie Katowice)

dr Grażyna Walkowicz

Brak rekomendacji
Katowice
Lek. med. Grażyna Walkowicz jest lekarzem chorób wewnętrznych i specjalistą medycyny estetycznej. Wykonuje przede wszystkim małoinwazyjne zabiegi odmładzające. Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA) oraz Polskiego Towarzystwa Lekarskiego (PTL). Pracuje we własnym Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Med-Beauty w Katowicach.Doświadczona ekspertka w zakresie małoinwazyjnych zabiegów anti-aging. W swojej... (peeling Katowice)

dr n. med. Tomasz Gruszka

Brak rekomendacji
Katowice
Dr n. med. Tomasz Gruszka jest specjalistą z zakresu chirurgii ogólnej. Zajmuje się również medycyną estetyczną. Przynależy do Towarzystwa Chirurgów Polskich (TCP) oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA). Pacjentów zaprasza na konsultacje do trzech placówek medycznych na terenie Katowic: do Centrum Medycznego HolsäMed, Kliniki Dermedical i Centrum Medycyny i Estetyki Magnuccy. Przyjmuje także w Szpitalu Św... (złuszczanie Katowice)

lek. med. Jakub Sazanów-Lubelski

Brak rekomendacji
Katowice
Cena od: 350 zł
Doktor Jakub Sazanów-Lubelski - lekarz i współwłaściciel kliniki medycyny estetycznej Skin Laser Lubelscy w Bielsku-Białej i Katowicach.Lek. Jakub Sazanów-Lubelski specjalizuje się w zabiegach z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej, takich jak: usuwanie zmarszczek, przeszczep tłuszczu, laserowe zabiegi odmładzające, mezoterapia igłowa, zabiegi z wykorzystaniem komórek macierzystych, dermatoskopia, wycinanie znamion, laserowe leczenie trądziku... (złuszczanie Katowice)

Derma VIP

(1) 100% poleca
Katowice
Cena od: 120 zł do 250 zł
Derma VIP znajduje się w Katowicach. Klinika specjalizuje się w zabiegach odmładzających z zakresu medycyny estetycznej. W gabinecie możecie również poddać się laseroterapii lub nieinwazyjnym zabiegom upiększającym wykonywanym przez profesjonalne kosmetyczki.Najważniejsze miejsce w ofercie Derma VIP zajmują nieinwazyjne oraz małoinwazyjne zabiegi przeciwstarzeniowe. Możecie poddać się terapiom na twarz i ciało. W pierwszym przypadku dużą popularnością... (złuszczanie Katowice)

lek. med Agnieszka Nowak

Brak rekomendacji
Katowice
Cena od: 150 zł
Lek. med. Agnieszka Adamowska jest specjalistką z zakresu medycyny estetycznej, a także ginekologii i położnictwa. Swoich pacjentów przyjmuje w placówkach medycznych w Bielsku-Białej i Ustroniu. Jest członkiem International Society of Ultrasound in Obstetrics and Gynecology (ISUOG, Międzynarodowe Towarzystwo Ultrasonografii w Położnictwie i Ginekologii), European Society of Aesthetic Gynecology (ESAG, Europejskie Towarzystwo Ginekologii Estetycznej)... (eksfoliacja Katowice)

lek. med. Aneta Majchrzak – Habryka

Brak rekomendacji
Łaziska Górne
Cena od: 150 zł do 300 zł
   Doktor Aneta Majchrzak-Habryka jest lekarzem medycyny estetycznej, swoich pacjentów przyjmuje w gabinecie Atena Clinic w Łaziskach Górnych przy ulicy Bukowej 1A. W swojej praktyce doktor Aneta Majchrzak-Habryka wykonuje szeroki zakres zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej. Jej pacjenci mogą się poddać między innymy zabiegom takim jak usuwanie zmarszczek mimicznych za pomocą toksyny botulinowej, modelowanie ust... (peeling medyczny Katowice)

DER-MED Kraków

(3) 100% poleca
Kraków
Cena od: 130 zł
DER-MED to nowoczesna klinika urody znajdująca się w Krakowie. Propaguje nie tylko dbałość o urodę, ale także zdrowy styl życia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, klinika nieustannie rozwija się i rozszerza wachlarz dostępnych usług. Salon DER-MED cieszy się opinią jednego z najnowocześniejszych w Europie. Wysoki poziom i jakość usług na polu medycyny estetycznej, kosmetologii i dermatologii sprawia, że każdy może tutaj... (złuszczanie Katowice)

Klinika Beauty Medica Katowice

(4) 100% poleca
Katowice
Cena od: 150 zł
Klinika kosmetologii, medycyny estetycznej i laseroterapii Beauty Medica w Katowicach oferuje zabiegi pielęgnacyjne z dziedziny kosmetologii. Jest miejscem, w którym możesz poddać się małoinwazyjnym zabiegom medycyny estetycznej na twarz i ciało. Placówka specjalizuje się w profilaktyce przeciwstarzeniowej oraz leczeniu zmian związanych z upływem czasu.W ofercie kliniki Beauty Medica możecie znaleźć duży wybór małoinwazyjnych zabiegów z zakresu... (złuszczanie Katowice)

Gabinety anpaTu

Brak rekomendacji
Katowice
Cena od: 250 zł do 1.200 zł
Gabinety anpaTu to salon kosmetyczny i medycyny estetycznej, znajdujący się w Katowicach. anpatTu prowadzi również sklep, w którym dostępne są specjalistyczne i trudno dostępne produkty w specjalnych cenach, a także kosmetyki i akcesoria najlepszych polskich marek. anpaTu prowadzi szeroką działalność w mediach społecznościowych takich jak Facebook i Instagram, gdzie dowiesz się wielu nowych rzeczy o tematyce beauty. Gabinety anpaTu oferują... (peeling medyczny Katowice)

Nzoz Euroklinika

(14) 100% poleca
Katowice
Cena od: 2.700 zł do 3.000 zł
EUROKLINIKA jest komfortową i nowoczesną placówką medyczną w nowej siedzibie w Katowicach. Posiada sale operacyjne i pooperacyjne oraz gabinety lekarskie. Ośrodek wyposażony jest w sprzęt medyczny najnowszej generacji. Uzupełnieniem całości są komfortowe pokoje pobytowe dla pacjentów. Wszelkie warunki bezpieczeństwa wykonywanych zabiegów zapewnia wykwalifikowany zespół medyczny, a do każdego rodzaju interwencji chirurgicznych stosuje się najnowsze... (peeling medyczny Katowice)

Angelius Medycyna Estetyczna

(1) 100% poleca
Katowice
Cena od: 180 zł do 1.500 zł
Angelius Medycyna Estetyczna należ do Centrum Medycznego Angelius. Specjalizuje się ona w diagnozowaniu oraz leczeniu chorób skóry, a także zabiegach medycyny estetycznej. Ta mieszcząca się w Katowicach placówka oferuje również usługi kosmetologiczne oraz konsultacje z dietetykiem. Centrum Medycyny Estetycznej Angelius przygotowało także specjalną ofertę dla mężczyzn.Angelius Medycyna Estetyczna proponuje szeroki pakiet zabiegów dla kobiet oraz... (peeling medyczny Katowice)

dr n. med. Ewa Pierzchała

Brak rekomendacji
Katowice
Dr n. med. Ewa Pierzchała jest specjalistką z zakresu dermatologii i wenerologii. Przynależy do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD) i funkcjonującej przy nim Sekcji Dermatochirurgii. Jest też członkiem Międzynarodowego Towarzystwa Obrazowania Skóry (MTOS) oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMiAA). Pacjentów przyjmuje w Prywatnym Gabinecie w Katowicach.Dr n. med. Ewa Pierzchała specjalizuje się w diagnostyce... (eksfoliacja Katowice)

lek. med. Leszek Kostrz

(1) 100% poleca
Katowice
Cena od: 120 zł do 250 zł
Lek. med. Leszek Kostrz jest specjalistą z zakresu chirurgii ogólnej i onkologicznej. Swoich pacjentów przyjmuje w Klinice Derma VIP w Katowicach, gdzie oferuje zabiegi m.in. z zakresu dermatochirurgii.Lek. med. Leszek Kostrz wraz z zespołem z kliniki Derma VIP oferuje pacjentom szereg zabiegów z zakresu dermatochirurgii i chirurgii plastycznej. Specjalizuje się przede wszystkim w diagnozowaniu i usuwaniu zmian skórnych i podskórnych, między... (peeling medyczny Katowice)

lek. med. Alina Skrzypek Salamon

Brak rekomendacji
Katowice
Cena od: 150 zł
Lek. med. Alina Skrzypek-Salamon specjalizuje się w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Pełni funkcję rezydentki na Oddziale Klinicznym Dermatologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Przyjmuje również w Klinice Medycyny Estetycznej Magnuccy w Katowicach.Lek. med. Alina Skrzypek-Salamon poświęca bardzo dużo uwagi zgłębianiu wiedzy na temat chorób owłosionej skóry głowy, w tym łysienia bliznowatego i androgenowego. Zajmuje się... (złuszczanie Katowice)

AtenaClinic

Brak rekomendacji
Łaziska Górne
Cena od: 300 zł do 600 zł
Klinika chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej Atena Clinic znajduje się w Łaziskach Górnych. Placówka specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach odmładzających. Zatrudnieni w niej specjaliści wykonują też operacje plastyczne piersi, brzucha oraz twarzy. Kluczowe miejsce w ofercie Atena Clinic zajmują małoinwazyjne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. To miejsce, w którym możecie poddać się terapii redukcji zmarszczek wypełniaczami... (eksfoliacja Katowice)

lek. med. Irena Warniełło-Wasylewska

Brak rekomendacji
Katowice
Cena od: 120 zł do 250 zł
Lek. med. Irena Warniełło-Wasylewska jest specjalistą z zakresu dermatologii i wenerologii oraz medycyny naturalnej i środowiskowej. Przynależy do Deutsche Gesellschaft für Mesotherapie (DGM, Niemieckiego Towarzystwa Mezoterapii) i Schweizerische Gesellschaft für Mesotherapie (SGM, Szwajcarskiego Towarzystwa Mezoterapii). Pacjentów przyjmuje w prywatnym gabinecie w Siemianowicach Śląskich.Ekspertka wyspecjalizowała się w zabiegach mezoterapii igłowej... (złuszczanie Katowice)

Ordon Beauty Center - lek. med. Małgorzata Ordon

(6) 100% poleca
Chorzów
Cena od: 250 zł do 1.700 zł
Doktor Małgorzata Ordon jest lekarzem medycyny estetycznej, swoich pacjentów przyjmuje w gabinecie Ordon Beauty Center w Chorzowie. Doktor Małgorzata Ordon specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów z zakresu medycyny przeciwstarzeniowej i estetycznej, wykonuje miedzy innymi zabiegi takie jak karboksyterapia, wypełnienie zmarszczek,redukcja blizn i przebarwień,  lipoliza iniekcyjna, modelowanie ust, osocze bogatopłytkowe, peelingi medyczne, radiofrekwencja... (peeling Katowice)

dr n. med. Marcin Sierociński

(15) 100% poleca
Katowice
Cena od: 200 zł
Doktor Marcin Sierociński jest specjalistą chirurgii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej. Swoich pacjentów przyjmuje w gabinecie w Katowicach.Zadaniem Chirurgii Plastycznej jest zmiana zewnętrznych fenotypów ludzkiego obrysu (ciała) w przypadku subjektywnych i objektywnych odchyleń od norm oraz w przypadku rekonstrukcji (jeżeli uległ on uszkodzeniu w następstwie urazów, wycięcia guzów, zmian zapalnych lub wad rozwojowych).W Chirurgii Plastycznej... (peeling Katowice)

Raciborskie Centrum Medyczne

(6) 100% poleca
Racibórz
Cena od: 400 zł
Raciborskie Centrum Medyczne jest nowoczesną placówką medyczną, która oferuje swoim pacjentom najwyższej jakości usługi z zakresu chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, kardiologii, chirurgii naczyniowej oraz radiologii. Dowodem na wysoką jakość usług świadczonych przez RCM jest certyfikat ISO 9001. Klinika szczyci się udziałem w ogólnopolskim programie telemedycyny ratunkowej Lifenet.Lekarze w Raciborskim Centrum Medycznym wykonują najbardziej... (peeling medyczny Katowice)

EUROMEDIC - Chirurgia Naczyniowa Kliniki Specjalistyczne

(3) 100% poleca
Katowice
Profil klinikiOd października 2009 roku - dr Ludyga oraz specjaliści chirurgii naczyniowej Kliniki Euromedic przeprowadzają unikatowe w skali światowej  operacje endowaskularne zwężonych żył szyjnych lub żyły nieparzystej  ( CCSVI), dotyczące m.in.  pacjentów ze STWARDNIENIEM ROZSIANYM -SCLEROSIS MULTIPLEX.    Kwalifikacja do zabiegów oraz operacje przeprowadzane są w Katowicach. Wszelkie informacje oraz ustalanie terminów badań, zabiegów... (peeling medyczny Katowice)

Specjaliści w pobliżu Katowice

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Drodzy Państwo, chcę polecić gabinet Body Care Clinic za pozytywne efekty jakie uzyskały Panie kosmetolog na skórze mojej córki. Wiele lat zmagałyśmy się z problemami trądzikowymi: konsultacje dermatologiczne, alergologiczne, u Pań kosmetyczek i wielu specjalisów - wszystkie dawały krótkotrwały bądź mierny efekt. Teraz po 3 miesiącach od zakończenia serii zabiegów w Body Care Clinic nadal widzimy piękną skórę, wciąż świecącą się z powodu jej predyspozycji, ale bez uciążliwych i szpecących zmian. Dziękuję za pomoc i pozdrawiam!

Usunięcie blizn potrądzikowych okazało się wspaniałym pomysłem. Zabieg przebiega szybko i w znieczuleniu jest praktycznie bezbolesny. Wreszcie czuję się komfortowo w każdej sytuacji. Pani Doktor jest profesjonalistką, Dzięki dokładnym objaśnieniom cały czas czułam się komfortowo. Jeszcze wrócę!

Wyświetl jedynie specjalistów, którzy oferują darmowe wideokonsultacje