CliniCare Sobiesław Kaszowicz

CliniCare Sobiesław Kaszowicz

Brak opinii
Dodaj opinię
Wieniawskiego 66/34, Kraków, Małopolskie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
CliniCare Sobiesław Kaszowicz
CliniCare Sobiesław Kaszowicz
Brak opinii

Informacje

  • 344 wizyty na profilu

CliniCare to nowoczesna placówka medyczna mieszcząca się na terenie Krakowa. Jej założycielem i obecnym dyrektorem jest dr Sobiesław Kaszowicz. CliniCare zrzesza specjalistów, których zadaniem jest pomaganie pacjentom w uporaniu się z ich problemami z zachowaniem wszystkich standardów panujących w świcie medycyny. Lekarze z CliniCare skupiają się m.in. na tym, aby diagnozy stawiane pacjentom były dla nich zrozumiałe. Realna troska o komfort i bezpieczeństwo swoich podopiecznych sprawia, że placówka od lat cieszy się nie tylko dużą popularnością, ale również zaufaniem.

Zespół lekarzy zatrudnionych w CliniCare traktuje swoją pracę jak pasję, co sprawia, że do każdego pacjenta podchodzi z należnym mu zaangażowaniem. Zabiegi przeprowadzane w CliniCare wykonywane są z pomocą nowoczesnych technologii medycznych, z których wiele jest dostępnych tylko w kilku centrach medycznych na terenie Polski. W CliniCare znajduje się m.in. jeden z najnowszych ultrasonografów, który jest wykorzystywany podczas diagnostyki 3D i 4D ciąży. Specjaliści pracujący w klinice podejmują się także leczenia żylaków innowacyjną metodą klejenia. Pacjenci mogą także skorzystać z możliwości, jakie daje nam ginekologia i urologia estetyczna.

W CliniCare widać chęć inwestowania w dobre samopoczucie pacjentów. Oprócz wysokiej jakości usług, możliwości konsultowania się z wykwalifikowanymi specjalistami i dostępu do najnowszych urządzeń medycznych, odwiedzające ją osoby mogą liczyć również na filiżankę kawy ze świeżo mielonych ziaren, kubek aromatycznej herbaty, szklankę źródlanej wody, dostęp do sieci bezprzewodowej, aktualnych gazet, książek, a nawet tabletów z podłączeniem do wi-fi. Wszystko po to, aby wizyta w CliniCare przebiegła w możliwie najlepszych warunkach.

Lekarze i lekarski pracujący w CliniCare to osoby o wysokich kwalifikacjach. Zespół tworzony jest przez specjalistów z zakresu ginekologii, urologii, położnictwa, immunologii, alergologii, kardiologii i wielu innych gałęzi współczesnej medycyny. Nie brakuje tam również osób zajmujących się fizjoterapią i medycyną estetyczną. Na wizytę można umówić się, dzwoniąc pod wskazany na stronie interetowej kliniki numer telefonu.

Ukończone specjalizacje:

  • Ginekologia i położnictwo
  • Gynekologie a porodnictví

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Usługi

Zabiegi okolic intymnych

Zdjęcia (1)

CliniCare Sobiesław Kaszowicz udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!