CliniCare

CliniCare

Brak opinii
Dodaj opinię
Wieniawskiego 66/34, Kraków, Małopolskie
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.
CliniCare
CliniCare
Brak opinii
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Informacje

CliniCare to nowoczesna placówka medyczna mieszcząca się na terenie Krakowa. Jej założycielem i obecnym dyrektorem jest dr Sobiesław Kaszowicz. CliniCare zrzesza specjalistów, których zadaniem jest pomaganie pacjentom w uporaniu się z ich problemami z zachowaniem wszystkich standardów panujących w świcie medycyny. Lekarze z CliniCare skupiają się m.in. na tym, aby diagnozy stawiane pacjentom były dla nich zrozumiałe. Realna troska o komfort i bezpieczeństwo swoich podopiecznych sprawia, że placówka od lat cieszy się nie tylko dużą popularnością, ale również zaufaniem.

Zespół

Lekarze i lekarski pracujący w CliniCare to osoby o wysokich kwalifikacjach. Zespół tworzony jest przez specjalistów z zakresu ginekologii, urologii, położnictwa, immunologii, alergologii, kardiologii i wielu innych gałęzi współczesnej medycyny. Nie brakuje tam również osób zajmujących się fizjoterapią i medycyną estetyczną. Na wizytę można umówić się, dzwoniąc pod wskazany na stronie internetowej kliniki numer telefonu. Zespół lekarzy zatrudnionych w CliniCare traktuje swoją pracę jak pasję, co sprawia, że do każdego pacjenta podchodzi z należnym mu zaangażowaniem.

Specjalizacje

Zabiegi przeprowadzane w CliniCare wykonywane są z pomocą nowoczesnych technologii medycznych, z których wiele jest dostępnych tylko w kilku centrach medycznych na terenie Polski. W CliniCare znajduje się m.in. jeden z najnowszych ultrasonografów, który jest wykorzystywany podczas diagnostyki 3D i 4D ciąży. Specjaliści pracujący w klinice podejmują się także leczenia żylaków innowacyjną metodą klejenia. Pacjenci mogą także skorzystać z możliwości, jakie daje nam ginekologia i urologia estetyczna.

W CliniCare widać chęć inwestowania w dobre samopoczucie pacjentów. Oprócz wysokiej jakości usług, możliwości konsultowania się z wykwalifikowanymi specjalistami i dostępu do najnowszych urządzeń medycznych, odwiedzające ją osoby mogą liczyć również na filiżankę kawy ze świeżo mielonych ziaren, kubek aromatycznej herbaty, szklankę źródlanej wody, dostęp do sieci bezprzewodowej, aktualnych gazet, książek, a nawet tabletów z podłączeniem do wi-fi. Wszystko po to, aby wizyta w CliniCare przebiegła w możliwie najlepszych warunkach.

Lokalizacje

Klinika CliniCare zlokalizowana jest w Krakowie.

Ukończone specjalizacje:

  • Ginekologia i położnictwo
  • Gynekologie a porodnictví

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.