Dr Maciej Kulicki

(16) 100% poleca
2 ośrodków w Warszawa
Cena od: 4.000 zł
Lek. med. Maciej Kulicki to jeden z najlepszych ekspertów w zakresie chirurgii plastycznej w kraju. Prowadzi swoją własną klinikę w Warszawie. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.Swoim pacjentom oferuje szeroki zakres wykonywanych zabiegów. Specjalizuje się przede wszystkim w plastyce piersi (augmentacja, mammoplastyka, mastopeksja), twarzy (podniesienie, modelowanie) i brzucha (abdominoplastyka, odsysanie... (plastyka pochwy Kraków)

dr n. med. Artur Sandelewski

(40) 100% poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Kraków
Cena od: 3.000 zł
Dr n. med. Artur Sandelewski jest specjalistą chirurgii ogólnej i dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Jako jeden z niewielu lekarzy w Polsce należy do prestiżowej organizacji International Society of Hair Restoration Surgery (ISHRS), która zrzesza lekarzy zajmujących się profesjonalnym przeszczepem włosów.Dr n. med. Artur Sandelewski specjalizuje się głównie w profesjonalnym przeszczepie włosów. Leczy... (operacja plastyczna krocza Kraków)

dr n. med. Marta Raczkowska - Muraszko specjalista chirurgii plastycznej

(26) 100% poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Kraków
Doktor Marta Raczkowska-Muraszko jest specjalistą chirurgii plastycznej z wieloletnim doświadczeniem, swoich pacjentów przyjmuje w prywatnym gabinecie w Krakowie.Doktor Raczkowska-Muraszko wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, terapii laserowej oraz medycyny estetycznej. Mogą zgłosić się do niej pacjentki, których problemem są małe lub obwisłe piersi, nadmiar i obwisła skóra na brzuchu po porodzie lub odchudzaniu, przerośnięte wargi... (operacja plastyczna pochwy Kraków)

BONA DEA Medycyna Estetyczna

(16) 100% poleca
Znaleźliśmy 2 specjalistów w Małopolskie
Cena od: 2.500 zł do 4.000 zł
przyjdź...spróbuj...zostań...zapraszamy!Do Państwa dyspozycji jest kadra świetnie wyszkolonych pracowników: lekarzy, pielęgniarek, fizjoterapeutów i kosmetologów. Dzięki gamie zabiegów z zakresu dermatologii, medycyny estetycznej, urologii, ginekologii estetycznej, chirurgii naczyniowej, okulistyki, laseroterapii oraz kosmetologii uzyskają Państwo efekty, o jakich zawsze marzyli. Nasi specjaliści: lekarze, fizjoterapeutki, kosmetolodzy korzystają... (odmładzanie pochwy Kraków)

lek.med. Guido Libondi

Brak rekomendacji
Kraków
Doktor Guido Libondi jest specjalistą chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Ukończył Drugi Uniwersytet Neapolitański (Włochy). Doświadczenie zawodowe zaczął zdobywać na Oddziale Chirurgii Plastycznej i w Centrum Oparzeniowym w szpitalu w Parmie pod okiem znanego i słynnego profesora Eduardo Raposio. Odbył wiele międzynarodowych staży  – m.in. w Parmie, Porto, Göteborgu i Chelmsford. W szpitalu St Andrew’s Centre for Plastic Surgery and... (plastyka krocza Kraków)

dr n. med. Grzegorz Mocny

Brak rekomendacji
Kraków
Cena od: 3.000 zł do 5.000 zł
Doktor Grzegorz Mocny dyplom lekarza uzyskał w roku 1993 na Akademii Medycznej w Warszawie. Od 1993 do1995 pracował w warszawskiej Klinice Chirurgii i Kardiochirurgii Dziecięcej, a w latach 1995-2017 jako starszy asystent w I Klinice Chirurgii Ogólnej UJCM w Krakowie. I stopień specjalizacji z zakresu chirurgii ogólnej uzyskał w 1998 roku, a II stopień w 2003 roku pod kierunkiem prof. Tadeusza Popieli. W 2015 roku uzyskał tytuł specjalisty... (odmładzanie pochwy Kraków)

lek.med. Grażyna Bogutyn

Brak rekomendacji
Kraków
Cena od: 3.500 zł
Lek. med. Grażyna Bogutyn to specjalistka ginekologii i położnictwa, ma wieloletnie doświadczenie w uroginekologii. Z zamiłowania zajmuje się położnictwem, pracuje jako starszy asystent w Specjalistycznym Szpitalu im. L. Rydygiera na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym. Pacjentów przyjmuje w Krakowie. Specjalizacją lek. med. Grażyny Bogutyn jest estetyka w ginekologii. Oprócz konsultacji i zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, można się do... (operacja plastyczna pochwy Kraków)

dr Łukasz Szczudlik

Brak rekomendacji
Kraków
Lek. med. Łukasz Szczudlik jest specjalistą ginekologii i położnictwa, prowadzącym również konsultacje z zakresu endokrynologii ginekologicznej. Zajmuje się ginekologią estetyczną. Przynależy do Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego (PTE) i Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego (PTG). Pacjentów przyjmuje w Klinice Ginekologii i Onkologii CMUJ Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie oraz w SCM Clinic w Krakowie.Lek. med. Łukasz Szczudlik jest... (plastyka pochwy Kraków)

Klinika Chirurgii Plastycznej ALMA-MEDICA

(8) 100% poleca
Kraków
Cena od: 3.500 zł
Klinika Chirurgii Plastycznej ALMA-MEDICA znajduje się w Zabierzowie oddalonym o około 10 kilometrów od Krakowa. W jej ofercie znajdziecie zarówno małoinwazyjne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, jak i operacje wykonywane przez wykwalifikowanych chirurgów plastyków. Placówka specjalizuje się także w leczeniu żylaków oraz w zabiegach z zakresu chirurgii urologicznej.Wśród zabiegów wykonywanych w klinice dużą popularność zyskują operacje... (plastyka krocza Kraków)

Lek. med. Anna (Kij) Nieć

(11) 100% poleca
Kraków
Cena od: 3.500 zł do 4.000 zł
Lek. Anna Nieć (Kij) pracuje obecnie w charakterze rezydentki w Klinice Ginekologii i Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Jest lekarzem specjalizującym się w profilaktyce schorzeń ginekologicznych oraz ich leczeniem zachowawczym i operacyjnym. Pracuje w zespole ginekologów krakowskiego centrum medycznego Intima Clinic oraz prywatnej placówce UJASTEK. Jest absolwentką wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Collegium Medicum w Krakowie... (odmładzanie krocza Kraków)

lek. med. Małgorzata Ornatowska

Brak rekomendacji
Kraków
Cena od: 2.500 zł do 4.000 zł
Doktor Małgorzata Ornatowska ukończyła studia medyczne na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Krakowie w roku 1984. Jest certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej i kierownikiem medycznym w krakowskiej klinice Bona Dea. Odbyła serię szkoleń w Polskim i Europejskim Stowarzyszeniu Dermatologów Estetycznych, a Polskie Towarzystwo Lekarskie za całokształt pracy, ciągłą edukację i pracę szkoleniową nadało doktor Ornatowskiej tytuł „Certyfikowany... (plastyka krocza Kraków)

dr n. med. Tomasz Basta Ginekologia Plastyczna

(75) 100% poleca
Kraków
Cena od: 3.500 zł do 4.000 zł
Dr n. med. Tomasz Basta jest specjalistą z zakresu ginekologii i położnictwa, a także ginekologii estetycznej. Prowadzi prywatny gabinet ginekologiczny Intima Clinic w Krakowie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego (PTG), Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej (PTGP), Polskiego Towarzystwa Menopauzy i Andropauzy (PTMiA), a także Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA).Specjalista zaprasza swoje... (odmładzanie krocza Kraków)

CliniCare Sobiesław Kaszowicz

Brak rekomendacji
Kraków
Cena od: 2.000 zł
CliniCare to nowoczesna placówka medyczna mieszcząca się na terenie Krakowa. Jej założycielem i obecnym dyrektorem jest dr Sobiesław Kaszowicz. CliniCare zrzesza specjalistów, których zadaniem jest pomaganie pacjentom w uporaniu się z ich problemami z zachowaniem wszystkich standardów panujących w świcie medycyny. Lekarze z CliniCare skupiają się m.in. na tym, aby diagnozy stawiane pacjentom były dla nich zrozumiałe. Realna troska o komfort... (operacja plastyczna krocza Kraków)

DER-MED Kraków

(3) 100% poleca
Kraków
Cena od: 1.300 zł
DER-MED to nowoczesna klinika urody znajdująca się w Krakowie. Propaguje nie tylko dbałość o urodę, ale także zdrowy styl życia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, klinika nieustannie rozwija się i rozszerza wachlarz dostępnych usług. Salon DER-MED cieszy się opinią jednego z najnowocześniejszych w Europie. Wysoki poziom i jakość usług na polu medycyny estetycznej, kosmetologii i dermatologii sprawia, że każdy może tutaj... (odmładzanie krocza Kraków)

dr n. med. Peter Jankowski

(2) 100% poleca
Kraków
Cena od: 3.200 zł
Dr n. med. Peter Jankowski jest specjalistą ginekologii i położnictwa. Pacjentki przyjmuje w prywatnym gabinecie ginekologiczno-położniczym Femina w Krakowie.Dr n. med. Peter Jankowski specjalizuje się w ginekologii ogólnej i estetycznej oraz położnictwie. Pacjentkom oferuje możliwość diagnostyki oraz leczenia chorób dróg rodnych, między innymi endometriozy czy zaburzenia miesiączkowania. Zajmuje się także usuwaniem zmian powstałych w macicy... (plastyka pochwy Kraków)

dr Wojciech Marek Olszewski Medinilla

Brak rekomendacji
Kraków
Cena od: 1.400 zł
Lek. Wojciech Marek Olszewski to lekarz medycyny estetycznej oraz chirurg dziecięcy. Może pochwalić się czternastoletnim doświadczeniem w dziedzinie medycyny estetycznej. Zawodowo związany z Krakowem. Domeną lek. Wojciecha Marka Olszewskiego jest medycyna przeciwstarzeniowa i sposoby poprawy wyglądu skóry. Specjalizuje się on w zabiegach z wykorzystaniem najnowszej generacji nici liftingujących, przy pomocy których wykonuje korekcję powiek i... (operacja plastyczna pochwy Kraków)

Lek. med. Andrzej Kałamacki

(11) 100% poleca
Kraków
Cena od: 3.500 zł do 4.000 zł
Lek. med. Andrzej Kałamacki jest specjalistą w dziedzinie położnictwa i ginekologii. Doświadczenie zawodowe zdobywa między innymi dzięki pracy w charakterze młodszego asystenta na Oddziale Położnictwa i Ginekologii z Onkologią, w Szpitalu Miejskim Specjalistycznym im. Gabriela Narutowicza w Krakowie. Ukończył Collegium Medicum na Uniwersytecie Jagiellońskim, obecnie jest w trakcie specjalizacji z ginekologii i położnictwa. Posiada wiele certyfikatów... (plastyka pochwy Kraków)

dr n. med. Aldona Stachura

(13) 100% poleca
Warszawa
Cena od: 5.000 zł
Dr n. med. Aldona Stachura jest chirurgiem plastycznym, estetycznym i rekonstrukcyjnym. Może poszczycić się ponad 15-letnim doświadczeniem zawodowym. Jest laureatką nagrody I stopnia Rektora Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach za cykl prac naukowych. Z Kliniką La Perla jest związana od 2012 roku. Będąc wybitnym specjalistą z dziedziny chirurgii plastycznej, dr n. med. Aldona Stachura stała się współzałożycielem fundacji leczenia... (plastyka pochwy Kraków)

Dr n. med. Kazimierz Cieślik

(2) 100% poleca
Kraków
Cena od: 3.000 zł do 4.000 zł
Dr n. med. Kazimierz Cieślik jest specjalistą chirurgii ogólnej i plastycznej. Posiada ponad 40-letnie doświadczenie w zawodzie, dzięki czemu jest uznanym, wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz International Confederation for Plastic Reconstructive Aesthetic Surgery (IPRAS, Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Estetycznej, Plastycznej i Rekonstrukcyjnej)... (operacja plastyczna pochwy Kraków)

Ujastek - Estetyka i chirurgia jednego dnia

Brak rekomendacji
Kraków
Szpital Wielospecjalistycznych Zabiegów Krótkoterminowych TOPMED w Krakowie to jeden z trzech szpitali wchodzących w skład grupy Neomedic – spółki zarządzającej centrami medycznymi na południu Polski. Grupa Neomedic to najchętniej wybierana sieć szpitali ginekologiczno-położniczych w południowej części kraju. Szpital Topmed w Krakowie specjalizuje się w zabiegach ginekologii estetycznej dla kobiet. Oferuje także specjalistyczną pomoc w zakresie... (odmładzanie krocza Kraków)

lek.med. Robert Wilk

Brak rekomendacji
Kraków
Lek. med. Robert Wilk jest specjalistą chirurgii ogólnej i chirurgii dziecięcej. W swojej praktyce świadczy także usługi natury plastycznej i estetycznej. Ze względu na szeroką ofertę zabiegową, z pomocy lek. med. Roberta Wilka mogą korzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni.W Centrum DER-MED lek. med. Robert Wilk wykonuje szereg zabiegów w zakresie liposukcji. Stosuje liposukcję wodną Body Jet, a także sięga po technologię N.I.L. i... (operacja plastyczna krocza Kraków)

Face and Body Institute

(21) 100% poleca
Kraków
Klinika Face&Body Institute znajduje się w Krakowie. Placówka specjalizuje się w nieinwazyjnych lub małoinwazyjnych zabiegach medycyny estetycznej. Zatrudnieni w niej wykwalifikowani specjaliści wykonują również operacje z zakresu chirurgii plastycznej, a kosmetolodzy pozwalają kompleksowo zadbać o urodę.Filarem Face&Body Institute jest medycyna estetyczna. Doświadczeni lekarze wykonują szereg małoinwazyjnych zabiegów odmładzających na twarz... (plastyka pochwy Kraków)

Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS

Brak rekomendacji
Kraków
Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS to sieć placówek zlokalizowanych w Krakowie i Warszawie. Obecnie funkcjonuje pod nazwą Klinika Dr Kuschill MEDESTETIS. O renomie Instytutu świadczy między innymi dwukrotne wyróżnienie tytułem najlepszych klinik medycyny estetycznej w Polsce w prestiżowym plebiscycie Gala Beauty Stars.Propozycje zabiegowe Kliniki Dr Kuschill MEDESTETIS to przeszło sto sprawdzonych procedur, które spełniają najwyższe standardy... (odmładzanie pochwy Kraków)

lek. med. Paweł Orłowski

Brak rekomendacji
Kraków
Cena od: 3.500 zł do 4.000 zł
Lek. med. Paweł Orłowski specjalizuje się w ginekologii ogólnej i położnictwie, a także ginekologii estetycznej. Pacjentki przyjmuje w dwóch klinikach w Krakowie: Intima Clinic oraz w Centrum Medycznym SKOPIA. Na konsultacje zaprasza także do Szpitala Ginekologiczno-Położniczego w Krakowie.Lek. med. Paweł Orłowski zajmuje się kompleksową diagnostyką oraz leczeniem chorób ginekologicznych. Prowadzi swoje pacjentki między innymi przez cały czas... (plastyka krocza Kraków)

dr Wojciech Kolawa

Brak rekomendacji
Kraków
Dr n. med. Wojciech Kolawa jest specjalistą z zakresu ginekologii i położnictwa, a także ginekologii onkologicznej. Pacjentki przyjmuje w krakowskim Centrum Medycznym Zdrowie Kobiety. Przynależy do Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego (PTG), Polskiego Towarzystwa Kolposkopii i Patofizjologii Szyjki Macicy (PTKiPSzM) oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej (PTGO). Jest również członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu (PTMR)... (operacja plastyczna krocza Kraków)

Lek. med. Joanna Górecka

Brak rekomendacji
Kraków
Cena od: 3.500 zł do 4.000 zł
Lek. med. Joanna Górecka to wysoce wykwalifikowany ekspert w dziedzinie ginekologii i ginekologii estetycznej. Członek renomowanego International Society of Ultrasound in Obstetrics and Gynecology.Specjalizuje się w szerokiej gamie zabiegów ginekologii oraz ginekologii estetycznej. Posiada kwalifikacje do leczenia suchości pochwy i sromu, leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu, wybielania okolic intymnych, czy też liposukcji miejsc intymnych... (operacja plastyczna krocza Kraków)

NEONIA Centrum Laseroterapii i Medycyny Estetycznej

Brak rekomendacji
Kraków
Cena od: 700 zł do 1.200 zł
Centrum Laseroterapii i Medycyny Estetycznej Neonia to nowoczesny gabinet mieszczący się w dzielnicy Ruczaj w Krakowie. Przestronne wnętrza mają przywodzić na myśl pacjentom relaks i wypoczynek na greckiej wyspie.Kadra Centrum Laseroterapii i Medycyny Estetycznej Neonia wykonuje szereg zabiegów medycyny estetycznej – sprawdzonych i przebadanych naukowo. Ich celem jest poprawa kondycji skóry, uzyskanie harmonii twarzy i wydobycie jej naturalnego... (odmładzanie pochwy Kraków)

Intima Clinic - Klinika Ginekologii Estetycznej

(1) 100% poleca
Kraków
Cena od: 3.500 zł do 4.000 zł
Klinika Ginekologii Estetycznej Intima Clinic w Krakowie to nowoczesne centrum medyczne stworzone z myślą o kobietach, które oczekują kompleksowej opieki i wsparcia. W ofercie kliniki znajduje się szeroki zakres zabiegów z zakresu ginekologii i położnictwa, ginekologii plastycznej i estetycznej, psychologii oraz seksuologii.Przeszło 50 zabiegów – bogata oferta usług świadczonych przez wykwalifikowaną kadrę Intima Clinic sprawia, że każda pacjentka... (plastyka krocza Kraków)

ART CLINIQUE Europejskie Centrum Zdrowia i Urody

(3) 100% poleca
Kraków
Europejskie Centrum Zdrowia i Urody ART CLINIQE jest placówką medyczną znajdującą się w Krakowie, w odległości około 5 km od ścisłego centrum miasta. Klinika specjalizuje się w operacjach z zakresu chirurgii plastycznej twarzy i piersi oraz małoinwazyjnych zabiegach medycyny estetycznej. W jej ofercie można również znaleźć zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej.Filarem ART CLINIQE jest chirurgia plastyczna twarzy i ciała. W klinice... (odmładzanie pochwy Kraków)

lek. med. Anna Grodecka

Brak rekomendacji
Kraków
Medycyna estetyczna jest nieodłącznym elementem kariery lek. med. Anny Grodeckiej już od 2009 roku. Obecnie przyjmuje swoich pacjentów w warszawskiej i krakowskiej klinice MEDESTETIS. Bogate doświadczenie zdobywała pracując w Klinice Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, w latach 2013-2017. Zajmowała się również pracą dydaktyczną, prowadząc zajęcia w charakterze asystentki w Katedrze Anestezjologii Collegium Medicum Uniwersytetu... (odmładzanie pochwy Kraków)

Lek. med. Joanna Kuschill-Dziurda

Brak rekomendacji
Kraków
Doktor Joanna Kuschill-Dziurda jest lekarzem spacjalistą chorób wewnętrznych, alergologii, specjalizuje się również w medycynie estetycznej. Prowadzi kliniki Medestetis w Warszawie oraz w Krakowie - gdzie przyjmuje swoich pacjentów.W swojej praktyce doktor Joanna Kuschill-Dziurda specjalizuje się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Szczególny nacisk kładzie nie tylko na skuteczność wykonywanych zabiegów, lecz także na ich bezpieczeństwo. Doktor Joanna... (plastyka pochwy Kraków)

Klinika Femina

(4) 100% poleca
Kraków
Cena od: 3.200 zł
Szpital Femina został otwarty w 2016 roku, jest kontynuacją istniejącej już od roku 1993 kliniki Femina, która była jednym z pierwszych prywatnych ośrodków położniczo-ginekologicznych w Polsce. Utworzona została przez dr med. Ryszarda Jankowskiego i od początku swojego istnienia oferuje swoim pacjentom usługi medyczne, diagnostykę i terapię najwyższej jakości. W krakowskim szpitalu Femina pacjentami opiekują sie specjaliści na następujących oddziałach:... (odmładzanie pochwy Kraków)

Klinika SCM Clinic

Brak rekomendacji
Kraków
Cena od: 6.000 zł do 7.000 zł
   SCM Clinic to nowoczesna placówka medyczna w Krakowie, która oferuje swoim pacjentom szeroki wachlarz usług medycznych, w tym konsultacje ze specjalistami, zabiegi chirurgiczne czy terapie komórkami macierzystymi.Klinika oferuje swoim pacjentom szereg konsultacji i zabiegów z różnych dziedzin medycyny, w tym neurologii, endokrynologii czy onkologii. Przygotowani także szeroki wachlarz usług z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej... (plastyka pochwy Kraków)

dr n. med. Rafał Pabiańczyk

(12) 100% poleca
Kraków
Cena od: 6.000 zł do 8.000 zł
Dr n. med. Rafał Pabiańczyk to jeden z najbardziej renomowanych chirurgów plastycznych w kraju. Zawodowo i akademicko związany z Krakowem. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.Specjalizuje się przede wszystkim w wykonywaniu operacji chirurgii plastycznej, zwłaszcza okolic twarzy i piersi. Szczególnym zainteresowaniem darzy zabiegi liftingu twarzy, modelowanie, korekcję i rekonstrukcję piersi. Ponadto... (operacja plastyczna krocza Kraków)

ConsensusMED Instytut Piękna dr Jasiewicz

(15) 100% poleca
Kraków
Cena od: 2.200 zł
Działamy od 1999 roku, jesteśmy pierwszym centrum medycyny estetycznej i laserowej w Krakowie  Laureat Godła Jakości w kategorii MEDYCYNA ESTETYCZNA ROKU 2014 oraz MEDYCYNA ESTETYCZNA ROKU 2015 Laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Perły Medycyny 2008” Laureat plebiscytu Imperium Urody w kategorii Najlepszy Gabinet Medycyny Estetycznej 2015 Ambasador Marki Restylane Organizator METAMORFOZY.COM "Matki i Córki Historia Piękna" Nasze wyjątkowe... (plastyka pochwy Kraków)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

U dr Anny Nieć miałam przeprowadzony zabieg laseroterapii. Jestem w okresie menopauzy i dr zaleciła mi tego typu zabieg na atrofię pochwy. Nie wiedziałam co to za zabieg. Nigdy nie miałam takich rzeczy robionych. Nawet nie byłam u kosmetyczki. Okazało się, że takie nowoczesne metody są bardzo skuteczne. Dziękuję Pani doktor.