Dr n. med. Kazimierz Cieślik

Dr n. med. Kazimierz Cieślik

(2 Opinie)·100% poleca
Dodaj opinię
Feliksa Konecznego 2/4 U, Kraków, Małopolskie
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.
Dr n. med. Kazimierz Cieślik
Dr n. med. Kazimierz Cieślik
(2 Opinie)·100% poleca
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Informacje

Dr n. med. Kazimierz Cieślik jest specjalistą chirurgii ogólnej i plastycznej. Posiada ponad 40-letnie doświadczenie w zawodzie, dzięki czemu jest uznanym, wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz International Confederation for Plastic Reconstructive Aesthetic Surgery (IPRAS, Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Estetycznej, Plastycznej i Rekonstrukcyjnej). Obecnie pacjentów przyjmuje w poradni Cami Antiaging w Krakowie. 

Dr n. med. Kazimierz Cieślik wierzy, że współczesna medycyna umożliwia każdemu człowiekowi długie, zdrowe życie. Wyznaje zasadę, że wiedza lekarzy ma służyć poprawie nie tylko zdrowia, ale i wyglądu pacjenta. Dlatego każdego dnia stara się dzięki swoim umiejętnościom spełnić ich marzenia.

Dr n. med. Kazimierz Cieślik jest absolwentem Akademii Medycznej w Krakowie, który prawo do wykonywania zawodu uzyskał w 1972 roku. Od tej pory specjalizował się w zakresie chirurgii ogólnej i plastycznej (specjalizację ukończył w 1982 roku). W tym samym czasie (1981) zdobył także tytuł doktora nauk medycznych. Doświadczenie zawodowe zdobywał na Oddziale Chirurgii Plastycznej III Kliniki Chirurgicznej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W latach 1995-2014 roku zajmował stanowisko Ordynatora Oddziału Leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej Szpitala Specjalistycznego im. Ludwika Rydygiera w Krakowie. Bezustannie pogłębia swoją wiedzę, biorąc udział w konferencjach i zjazdach naukowych. Jest współorganizatorem wielu z nich.

Specjalizacje

Dr n. med. Kazimierz Cieślik jest specjalistą z zakresu chirurgii plastycznej, który oferuje swoim pacjentom zabiegi tradycyjnej chirurgii, jak również innowacyjne zabiegi laserowe. Osoby zainteresowane modelowaniem swojej sylwetki, mogą poddać się u niego zabiegowi liposukcji. Z kolei panie, które nie są zadowolone ze swojej figury, mogą zdecydować się na operację modelowania piersi, ud oraz powłok brzucha. Dzięki temu ich sylwetka nabierze wymarzonych kształtów. Z kolei dla osób, które nie są zadowolone z wyglądu swojej twarzy, przeznaczone są zabiegi korygujące kształt powiek, nosa, ust i uszu. Dr n. med. Kazimierz Cieślik wykonuje także operacje plastyczne u osób z krzywą przegrodą nosową, które nie tylko poprawiają ich wygląd, ale również ułatwiają im oddychanie.

W ramach laseroterapii, dr n. med. Kazimierz Cieślik oferuje możliwość usuwania zmian skórnych, w tym blizn, rozstępów oraz przebarwień. Dzięki zaawansowanym technikom trwałe usuwa on nadmierne owłosienie. Proponuje także usuwanie tatuaży. Wykorzystując lasery, specjalista wykonuje także kompleksowe zabiegi odmładzania skóry. Współpracujący z nim inni specjaliści z Cami Antiaging podejmują się również prowadzenia innych zabiegów służących odmładzaniu i rewitalizacji, takich jak np. mezoterapia igłowa.

Klinika

Dr n. med. Kazimierz Cieślik oferuje konsultacje swoim pacjentom w poradni chirurgii plastycznej Cami Antiaging. Jest to miejsce, które łączy możliwości chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, laseroterapii i kosmetologii. Odznacza się doskonałym, nowoczesnym wyposażeniem oraz zespołem wyspecjalizowanych i doświadczonych lekarzy.

Lokalizacja

Dr n. med. Kazimierz Cieślik przyjmuje w Cami Antiaging w Krakowie.

Ukończone specjalizacje:

  • Chirurgia Plastyczna

Członkostwo:

  • Inne:
  • International Confederation for Plastic Reconstructive Aesthetic Surgery
  • Inne:
  • Mezinárodní společnost pro plastickou a rekonstrukční chirurgii

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 150

Ułatwienia płatnicze:

  • Płatność w ratach

Opinie (2)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Witam jestem 3 tygodnie po operacji piersi chciałabym żeby P...

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Odpowiedzi na pytania

Worki pod oczami (40 lat)
Odpowiedź specjalisty · 8 lut 2018

Szanowna Pani, uwypuklenia skóry pod oczami mogą mieć różną etiologię. Dlatego bardzo proszę o wykonanie badań: morfologii, CRP, poziomu kreatyninnyw surowicy, ogólnego badania moczu. Następnie proszę zeskanowanie wyników badań oraz po dołączeniu...

Czytaj więcej

Artykuł (1)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.