Botox i kwas hialuronowy w Medivita Tarnów - warto!

Anna

Kilka miesięcy temu miałam okazję kolejny raz skorzystać z usług mojej kochanej kliniki Medivita w Tarnowie na Ul. Nowy Świat.
W związku z faktem, że blizny mój ulubiony cudotwórca dr Jacek Ściborowicz usunął, a czas nie stoi w miejscu, postanowiłam spróbować na sobie botoxu i kwasu hialuronowego.
Bruzda między brwiami i dwie zmarszczki na czole nie zachwycały mnie, więc Pan doktor zaproponował mi podanie niewielkiej ilości botoksu. W związku z faktem, że nasłuchałam się różnych historii o tym,  że botox robi maskę, spina, trochę się obawiałam. Pan doktor zapewnił mnie jednak, że efekt będzie całkowicie naturalny poza pierwszymi dwoma tygodniami, kiedy będzie uczucie spięcia. I po raz kolejny to był strzał w dziesiątkę. Mam cudownie gładziutkie czoło z normalna mimiką.
Kolejna część zabiegu polegała na podaniu kaniulą kwasu w policzki, o których zawsze marzyłam. Niestety natura nie wyposażyła mnie w kości policzkowe, więc wyczarował mi je Pan doktor.
Zabieg z kaniulą mile mnie zaskoczył, bo zupełnie nic nie bolało a efekt rewelacja.
Pan doktor wypełnił tez bruzdy nosowo wargowe i zaproponował by podać kwas w usta. W związku z tym, że mam naturalnie duże usta, doktor zapewnił ze tylko kwas sprawi, że będą nawilżone i gładkie. Kolejny raz miał racje, ponieważ skończył się mój problem z pękającymi ustami.
Na końcu miałam mezoterapie igłową celem nawodnienia skory.
Jeśli macie dylematy czy warto się poddawać takim zabiegom powiem Wam, że naprawdę warto!!! Zmarszczki zniknęły, skóra jest elastyczna, mam cudowne policzki, o których zawsze marzyłam i gładziutkie czoło. Podkład nie zwija się tylko ładnie rozkłada.
Z całego serca polecam wam Medivite. Jakość produktów, które mi podano jest najwyższa. Pan doktor odpowiedział na wszystkie moje pytania i zadbano o mnie pod każdym względem. Serdecznie Wam polecam. Sama dojeżdżam z Krakowa do kliniki i to najlepiej wykorzystane kilometry ❤️

Szanowna Pani Aniu Jest mi niezmiernie…

lek. med. Jacek Ściborowicz - MediVita

Szanowna Pani Aniu
Jest mi niezmiernie miło że mogłem być kolejny raz pomocny i uzyskaliśmy taki zadawalający efekt
Serdecznie dziękują za tak wspaniałą ocenę i zapraszam ponownie do Gabinetu Medivita
Pozdrawiam
Jacek Ściborowicz

Opinia o lekarzu

Ogólna ocena
Sposób traktowania pacjenta
Udzielanie odpowiedzi na pytania
Czas poświęcony mojej osobie
Opieka po przeprowadzeniu zabiegu
Dostępność pod telefonem lub e-mailem
Profesjonalizm i uprzejmość obsługi
Czas oczekiwania

Więcej opinii na ten temat