AMC Art Medical Center dr n. med. Artur Śliwiński

(43) 100 % poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Szczecin
Cena od: 1.200 zł
AMC Art Medical Center Dr n. med.  ArturŚliwiński, specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznejoraz chirurgii ogólnej z ponad 25 letnim doświadczeniem, członek wielutowarzystw medycznych, zarówno polskich i zagranicznych, między innymi: ISAPS,EACS, IPRAS, Europejskiej Akademii Estetycznej, Polskiego Towarzystwa ChirurgiiPlastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, właściciel AMC zaprasza do AMC ArtMedical Center. AMC Art Medical... (Stylage Szczecin)

Dr n. med. Artur Śliwiński

(14) 100 % poleca
Szczecin
Cena od: 1.200 zł
Dr n. med. Artur Śliwiński, specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz chirurgii ogólnej z ponad 25 letnim doświadczeniem, członek wielu towarzystw medycznych, zarówno polskich i zagranicznych, między innymi: ISAPS, EACS, IPRAS, Europejskiej Akademii Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, właściciel AMC zaprasza do AMC Art Medical Center. AMC Art Medical Center to... (Restylane Szczecin)

dr n. med. Anita Huryń

Brak opinii
Szczecin
Dr n. med. Anita Huryń jest specjalistą dermatologiem i wenerologiem, obejmującym opieką zarówno dorosłych, jak i dzieci. Swoich pacjentów przyjmuje w Centrum Dermatologii Esteticon w Szczecinie. Jest członkiem European Academy of Dermatology and Venereology (EADV, Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii), European Society for Cosmetic and Aesthetic Dermatology (ESCAD, Europejskiego Towarzystwa Kosmetyki i Dermatologii Estetycznej)... (Stylage Szczecin)

Beauty Group - Klinika Chirurgii Plastycznej

(6) 100 % poleca
Szczecin
Cena od: 900 zł do 15.000 zł
Baeuty Group to szczecińska klinika chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej. Przyjmuje pacjentów zarówno z Polski jak i z zagranicy, personel kliniki biegle włada językami: polskim, niemieckim oraz angielskim. Szczeciński ośrodek Beauty Group (dawniej Artplastica) specjalizuje się w chirurgii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej oraz medycynie estetycznej. Pacjenci mogą się poddać takim zabiegom jak korekta nosa, lifting twarzy... (Juvederm Szczecin)

Katarzyna Ostrowska-Clark

(7) 100 % poleca
Szczecin
Doktor Katarzyna Ostrowska-Clark jest specjalistą chirurgii ogólnej, jej specjalnością są zabiegi chirurgii estetycznej. Prowadzi w Szczecinie prywatną praktykę chirurgiczną MEDIMEL.Doktor Katarzyna Ostrowska-Clark specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii estetycznej. Pacjenci mogą wykonać u niej zabiegi takie jak powiększanie piersi implantami (doktor stosuje implanty Motiva oraz lekkie implanty B-lite), plastyka brzucha, odsysanie tłuszczu... (Stylage Szczecin)

dr Maciej Pastucha Klinika Chirurgii Plastycznej

(17) 100 % poleca
Szczecin
Cena od: 1.200 zł
Dr n. med. Maciej Pastucha to doświadczony chirurg plastyk mieszkający i prowadzący swoją praktykę w miejscowości Dobra nieopodal Szczecina. To nie tylko doświadczony profesjonalista, ale wielki pasjonat wykonywanego zawodu. Od 2001 roku zajmuje się wyłącznie chirurgią estetyczną (plastyczną). W swojej karierze wykonał przeszło 4000 operacji estetycznych, w tym około 1400 operacji powiększania i rekonstrukcji piersi. Jest absolwentem Śląskiego... (Saypha Szczecin)

dr Aleksander Żmudziński

(5) 100 % poleca
Szczecin
Cena od: 600 zł
Lek. med. Aleksander Żmudziński jest cenionym laryngologiem oraz lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach odmładzających oraz modelujących sylwetkę. Pracuje we własnej klinice Centrum Medyczne Olimedica, znajdującej się w Szczecinie.  Doświadczony specjalista w zakresie leczenia chorób uszu, nosa, zatok przynosowych, gardła, krtani oraz szyi. Entuzjasta stosowania małoinwazyjnych metod zabiegowych, w tym technik... (Juvederm Szczecin)

Medi Clinique Zachodniopomorskie Centrum Medycyny

Brak opinii
Szczecin
Profil kliniki Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się prywatną kliniką chirurgiczną istniejącą od 7 lat. Świadczymy usługi medyczne pacjentom z Polski jak również coraz większej ilości pacjentów z Danii, Szwecji, Niemiec, oraz Wielkiej Brytanii. Nasze usługi Dzięki naszej wszechstronności z pomocą wysoko wykwalifikowanych specjalistów, niejednokrotnie z międzynarodowym doświadczeniem, świadczymy kompleksowe usługi w takich dziedzinach jak:... (Restylane Szczecin)

dr Małgorzata Białożyńska Medycyna Estetyczna

(2) 100 % poleca
Szczecin
Cena od: 500 zł
Lek. med. Małgorzata Białożyńska jest specjalistą anestezjologii i intensywnej terapii oraz lekarzem medycyny estetycznej. Wykonuje przede wszystkim małoinwazyjne zabiegi odmładzające. Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA). Prowadzi w Szczecinie Indywidualną Praktykę Lekarską sygnowaną swoim imieniem i nazwiskiem.Ceniona ekspertka w zakresie małoinwazyjnych zabiegów przeciwstarzeniowych. W swojej pracy sięga... (Restylane Szczecin)

lek.med. Violetta Grącka - Chrzanowska

Brak opinii
Szczecin
Cena od: 800 zł do 1.100 zł
Doktor Violetta Grącka-Chrzanowska jest lekarzem medycyny estetycznej, swoich pacjentów przyjmuje w klinice Medestetic w Szczecinie.  Doktor Violetta Grącka-Chrzanowska w swojej klinice Medestetic oferuje pacjentom zabiegi na twarz oraz ciało, które pomagają niwelować problemy takie jak: pierwsze oznaki starzenia, zmarszczki, wiotkość skóry, wąskie usta, cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej, blizny, rostępy, przebarwienia, nadpotliwość... (Juvederm Szczecin)

Aesthetic Med

(18) 100 % poleca
Szczecin
Cena od: 1.200 zł
Aestetic-med to najstarsza klinika chirurgii plastycznej w północno-zachodnim regionie Polsce. Powstała w 1991 roku z inicjatywy dr n. med. Andrzeja Dmytrzaka - specjalisty chirurgii plastycznej, który jest jej właścicielem i ordynatorem. Klinika posiada w pełni wyposażony blok operacyjny oraz część hotelową dla pacjentów. Dwukrotnie zwyciężyła w rankingu na najlepszą klinikę chirurgii plastycznej, zajęła również drugie miejsce w plebiscycie... (Stylage Szczecin)

lek. med. Anna Kępka

Brak opinii
Szczecin
Cena od: 500 zł
Lek. med. Anna Kępka jest specjalistą chorób wewnętrznych oraz cenionym ekspertem w dziedzinie medycyny estetycznej. Jako członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej (POLME), nieustannie zgłębia swoją wiedzę oraz zdobywa nowe doświadczenia, mogąc w ten sposób przywracać swoim pacjentom młody wygląd i pewność siebie. Pasja oraz chęć niesienia pomocy innym zmotywowały... (Saypha Szczecin)

dr n. med. Andrzej Dmytrzak

(12) 100 % poleca
Szczecin
Dr n. med. Andrzej Dmytrzak jest specjalistą chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej, właścicielem Aesthetic Med, najstarszej kliniki chirurgii plastycznej na Pomorzu Zachodnim. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Francuskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, międzynarodowych organizacji zrzeszających chirurgów plastyków - ISAPS, IPRAS oraz European Esthetic Academy, European School of Oncology... (Stylage Szczecin)

Medimel - Prywatna Praktyka Chirurgiczna

(2) 100 % poleca
Szczecin
MEDIMEL to szczeciński gabinet, prywatna praktyka chirurgiczna doktor Katarzyny Ostrowskiej-Clark. Główną specjalizacją szczecińskiego gabinetu MEDIMEL jest chirurgia estetyczna. Pacjenci mogą skorzystać z zabiegów takich jak powiększanie piersi implantami, korekcja powiek, liposukcja, ginekomastia, plastyka brzucha, labioplastyka czy korekcja uszu. Dla pacjentów zainteresowanych zabiegami z zakresu medycyny estetycznej w ofercie gabinetu doktor... (Juvederm Szczecin)

DERMESTETIC - Joanna Stosio-Rostecka

(2) 100 % poleca
Szczecin
Dermestetic – Dermatologia Estetyczna i Laseroterapia to nowoczesny gabinet znajdujący się w Szczecinie. Placówka specjalizuje się w nieinwazyjnych oraz małoinwazyjnych zabiegach anti-aging. Możecie w nim także skonsultować się z doświadczonym lekarzem dermatologiem.Klinika Dermestetic powstała po to, aby spełniać marzenia pacjentów o pięknym, młodym wyglądzie. Z tego względu jednym z zakresów jej działań są zabiegi odmładzające na twarz... (Stylage Szczecin)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

izka689113

Polecam zabiegi z medycyny estetycznej w tej klinice! Efekt jest dokładnie taki, jakiego oczekiwałam. Dziękuję za miłą i profesjonalną obsługę, już wiem że na pewno wrócę, pozdrawiam Panią Elżbietę i recepcję również!

m_s_74727331

Dzień dobry Pod koniec maja zdecydowałam się na zabieg kwasem hialuronowym, miała być delikatna korekta linii marionetki. Lekarz wstrzyknął całą ampułkę (w trakcie zabiegu komentował, że zostało troszeczkę w ampułkce i dalej obstrzykiwał), a po jednej stronie bardziej. Z każdym dniem dochodziło do coraz gorszej deformacji. Po tygodniu miałam mocne wybrzuszenie jednej strony twarzy, zrobiła się bardzo widoczna asymetria. Miałam problemy z mówieniem, wykrzywiało mi twarz, bardzo się męczyłam. Zdecydowałam się na hialuronidazę (lekarz nie podpowiedział, że są inne i bezpieczniejsze metody na pozbycie się kwasu), uprzedziłam lekarza że to niszczy skórę, dostałam zapewnienie że nic się nie stanie. Po stronie mocno zdeformowanej zostałam solidnie obstrzyknięta. Po dwóch dniach cała okolica brody zwiotczała, zrobiła się dziura w brodzie. Byłam przerażona, ale problem miałam ciągle, bo jedna strona ust ciągnęła mnie do dołu, a z drugiej strony była bardzo widoczna fałda przy ustach. Cały czas wykrzywiało mi twarz przy mówieniu. Po kilku dniach udałam się znowu do kliniki, ale był inny lekarz, który delikatnie dostrzykną hialuronidazę, trochę pomogło, ale widział że twarz mi wykrzywia. Odesłał mnie do swojego kolegi. Na komentarz o zniszczonej okolicy brody powiedział żeby kupić serum z witaminą C. Dwa dni później byłam u lekarza, który doprowadził do deformacji, dostrzykną po dwa razy z każdej strony, a na moją wiadomość o zniszczeniu całej okolicy brody stwierdził, że wcześniej dokładnie się w lustrze nie przeglądałam. Już nie miał co wymyślić, to powiedział taką głupotę. Nienaturalna fałda wypełniona kwasem została. Koszmar zaczął się następnego dnia, kiedy zobaczyłam policzek, na którym pojawiły się kreski przy uśmiechaniu( dodam, że skórę miałam w bardzo dobrym stanie), drugi trzymał się trochę lepiej. Poszłam po pomoc, co mam robić, a lekarz przez telefon wypomniał mi ile odbyłam wizyt w przeciągu dwóch tygodni. Powiedział, że hialuronidaza działa tylko w miejscu podania. Byłam załamana zlekceważeniem mnie jako klientki. Włascicielka kliniki nie była zainteresowana spotkaniem (termin zaproponowany przez nią był bardzo odległy). Konsultowałam się z innymi klinikami i wszystkie jednogłośnie odpowiedziały, że powinnam być objęta natychmiastową opieką, bo klient jest najważniejszy. Powinni zapewnić jak najszybszą pomoc, niestety nie w tej klinice warszawskiej. Po kolejnym tygodniu hialuronidaza dosłownie "wyżarła" mi policzki i jednostronnie uszkodziła skórę w okolicach skroni. Tak to młody, niedoświadczony lekarz oszpecił mi twarz. Dodatkowo zrobił nieestetyczną fałdę przy ustach. W innej klinice warszawskiej naprawiam skórę, ale boję się, że już tak nie będzie jak przed zabiegiem. W miejscach gdzie zadziałała hialuronidaza mam stan zapalny skóry. Każdego dnia mnie wysypuje. Proszę o opinię lekarzy specjalistów czy stan zapalny minie sam czy muszę zastosować leczenie antybiotykami? Kiedy zacznie się odbudowywać kolagen w skórze i czy jest szansa, że dziury w policzkach zostaną wyrównane? Ile ten proces trwa? Kiedy mogę zastosować fale radiowe na resztki kwasu, które powodują fałdę i wyglądam, tak jakbym miała położone krzywo usta. Czy skóra po wykonaniu różnych zabiegów regeneracyjnych w 100 % jest w stanie się poprawić i ile czasu to trwa? Z góry dziękuję i pozdrawiam MS.