Klinika dr Osadowska

(7) 100% poleca
Szczecin
Cena od: 190 zł
Klinika dr Osadowska posiada trzy placówki: w Poznaniu, Warszawie i Szczecinie. Specjalizuje się w modelowaniu sylwetki oraz kompleksowej poprawie wyglądu ciała i twarzy. To wyjątkowe miejsce, które oferuje swoje usługi między innymi modelkom. Klinika dr Osadowska specjalizuje się w modelowaniu sylwetki wybranymi metodami. Wśród nich znalazła się liposukcja, czyli usuwanie tkanki tłuszczowej z wybranych partii ciała. W klinice stosowana... (mezoterapia bezigłowa Szczecin)

lek.med. Violetta Grącka - Chrzanowska

Brak rekomendacji
Szczecin
Cena od: 350 zł do 1.000 zł
Doktor Violetta Grącka-Chrzanowska jest lekarzem medycyny estetycznej, swoich pacjentów przyjmuje w klinice Medestetic w Szczecinie. Doktor Violetta Grącka-Chrzanowska w swojej klinice Medestetic oferuje pacjentom zabiegi na twarz oraz ciało, które pomagają niwelować problemy takie jak: pierwsze oznaki starzenia, zmarszczki, wiotkość skóry, wąskie usta, cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej, blizny, rostępy, przebarwienia, nadpotliwość, rozszerzone... (mezoterapia mikroigłowa Szczecin)

DERMESTETIC - Joanna Stosio-Rostecka

(2) 100% poleca
Szczecin
Dermestetic – Dermatologia Estetyczna i Laseroterapia to nowoczesny gabinet znajdujący się w Szczecinie. Placówka specjalizuje się w nieinwazyjnych oraz małoinwazyjnych zabiegach anti-aging. Możecie w nim także skonsultować się z doświadczonym lekarzem dermatologiem.Klinika Dermestetic powstała po to, aby spełniać marzenia pacjentów o pięknym, młodym wyglądzie. Z tego względu jednym z zakresów jej działań są zabiegi odmładzające na twarz... (mezoterapia Szczecin)

Płatek Centrum Stomatologia & Kosmetologia

(8) 100% poleca
Szczecin
Cena od: 200 zł
   Centrum Stomatologii i Kosmetologii Płatek mieści się w Szczecinie i jest jednym z najnowocześniejszych miejsc, oferujących usługi stomatologiczne i kosmetyczne. Pozwala jednocześnie na uzyskanie niezbędnego refundowanego sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego, a także  prowadzi sprzedaż preparatów i urządzeń dedykowanych stomatologii i medycynie estetycznej.Centrum Stomatologii i Kosmetologii Płatek oferuje kompleksowe usługi dentystyczne... (mezoterapia mikroigłowa Szczecin)

dr Małgorzata Białożyńska Medycyna Estetyczna

(2) 100% poleca
Szczecin
Cena od: 250 zł do 800 zł
Lek. med. Małgorzata Białożyńska jest specjalistą anestezjologii i intensywnej terapii oraz lekarzem medycyny estetycznej. Wykonuje przede wszystkim małoinwazyjne zabiegi odmładzające. Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA). Prowadzi w Szczecinie Indywidualną Praktykę Lekarską sygnowaną swoim imieniem i nazwiskiem.Ceniona ekspertka w zakresie małoinwazyjnych zabiegów przeciwstarzeniowych. W swojej pracy sięga... (mezoterapia mikroigłowa Szczecin)

lek. med. Anna Kępka

Brak rekomendacji
Szczecin
Cena od: 250 zł
Lek. med. Anna Kępka jest specjalistą chorób wewnętrznych oraz cenionym ekspertem w dziedzinie medycyny estetycznej. Jako członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej (POLME), nieustannie zgłębia swoją wiedzę oraz zdobywa nowe doświadczenia, mogąc w ten sposób przywracać swoim pacjentom młody wygląd i pewność siebie. Pasja oraz chęć niesienia pomocy innym zmotywowały... (mezoterapia Szczecin)

Medimel - Prywatna Praktyka Chirurgiczna

(2) 100% poleca
Szczecin
MEDIMEL to szczeciński gabinet, prywatna praktyka chirurgiczna doktor Katarzyny Ostrowskiej-Clark.Główną specjalizacją szczecińskiego gabinetu MEDIMEL jest chirurgia estetyczna. Pacjenci mogą skorzystać z zabiegów takich jak powiększanie piersi implantami, korekcja powiek, liposukcja, ginekomastia, plastyka brzucha, labioplastyka czy korekcja uszu. Dla pacjentów zainteresowanych zabiegami z zakresu medycyny estetycznej w ofercie gabinetu doktor Ostrowskiej-Clark... (mezoterapia bezigłowa Szczecin)

lekarz Aleksander Żmudziński

Brak rekomendacji
Szczecin
Cena od: 350 zł do 950 zł
Lek. med. Aleksander Żmudziński jest cenionym laryngologiem oraz lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach odmładzających oraz modelujących sylwetkę. Pracuje we własnej klinice Centrum Medyczne Olimedica, znajdującej się w Szczecinie.  Doświadczony specjalista w zakresie leczenia chorób uszu, nosa, zatok przynosowych, gardła, krtani oraz szyi. Entuzjasta stosowania małoinwazyjnych metod zabiegowych, w tym technik... (mezoterapia mikroigłowa Szczecin)

dr n. med. Anita Huryń

Brak rekomendacji
Szczecin
Dr n. med. Anita Huryń jest specjalistą dermatologiem i wenerologiem, obejmującym opieką zarówno dorosłych, jak i dzieci. Swoich pacjentów przyjmuje w Centrum Dermatologii Esteticon w Szczecinie. Jest członkiem European Academy of Dermatology and Venereology (EADV, Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii), European Society for Cosmetic and Aesthetic Dermatology (ESCAD, Europejskiego Towarzystwa Kosmetyki i Dermatologii Estetycznej)... (mezoterapia mikroigłowa Szczecin)

dr n. med. Piotr Bojko

(2) 100% poleca
Szczecin
Dr n. med. Piotr Bojko jest specjalistą II stopnia w dziedzinie dermatologii i wenerologii oraz II stopnia z alergologii. Jest członkiem wielu grup i towarzystw, między innymi Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Sekcji Dermatochirurgii i Sekcji Dermatologii Estetycznej PTD, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, Europejskiego Towarzystwa Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej, Polskiego... (mezoterapia Szczecin)

Katarzyna Ostrowska-Clark

(7) 100% poleca
Szczecin
Cena od: 400 zł do 700 zł
Doktor Katarzyna Ostrowska-Clark jest specjalistą chirurgii ogólnej, jej specjalnością są zabiegi chirurgii estetycznej. Prowadzi w Szczecinie prywatną praktykę chirurgiczną MEDIMEL.Doktor Katarzyna Ostrowska-Clark specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii estetycznej. Pacjenci mogą wykonać u niej zabiegi takie jak powiększanie piersi implantami (doktor stosuje implanty Motiva oraz lekkie implanty B-lite), plastyka brzucha, odsysanie tłuszczu... (mezoterapia Szczecin)

Medi Clinique Zachodniopomorskie Centrum Medycyny

Brak rekomendacji
Szczecin
Profil kliniki Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się prywatną kliniką chirurgiczną istniejącą od 7 lat. Świadczymy usługi medyczne pacjentom z Polski jak również coraz większej ilości pacjentów z Danii, Szwecji, Niemiec, oraz Wielkiej Brytanii. Nasze usługi Dzięki naszej wszechstronności z pomocą wysoko wykwalifikowanych specjalistów, niejednokrotnie z międzynarodowym doświadczeniem, świadczymy kompleksowe usługi w takich dziedzinach jak:... (mezoterapia Szczecin)

Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski

(27) 100% poleca
Szczecin
Cena od: 250 zł
Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski znajduje się w Kołobrzegu. Jedną z najważniejszych specjalizacji placówki są operacje powiększania i rekonstrukcji piersi. W klinice wykonuje się także małoinwazyjne zabiegi odmładzające z zakresu medycyny estetycznej oraz operacje ginekologii estetycznej.Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski może poszczycić się bardzo bogatą ofertą zarówno... (mezoterapia Szczecin)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Z kliniką dr Krajewskiego miałam kontakt już kilka razy. Zawsze pełen profesjonalizm i ostatnio kolejne duże zaskoczenie. Skorzystałam z mezoterapii i peelingu na twarz, zaopiekowały się mną pani Angelika i Agata. Po wizycie w klinice czuję się wspaniale, pozbyłam się kompleksów, które męczyły mnie zanim trafiłam do doktora a jako bonus zadbano również o moją cerę. Polecam!!!

Chciałam Wam polecić zabieg tlenowy - Intraceuticals. Seria liczy 6 zabiegów, ja jednak byłam na dwóch (dlatego podałam kwotę 800 PLN) i póki co wystarczy, bo skóra wygląda pięknie. Niedość, że po zabiegu czułam się jakaś lżejsza (działanie tlenu), to w dodatku chyba odmłodniałam:) Polecam z czystym sumieniem