Gabinet Mikropigmentacji i Makijażu Permanentnego AMStudioPMU

Gabinet Mikropigmentacji i Makijażu Permanentnego AMStudioPMU

(2 Opinie)·100% poleca
Dodaj opinię
Wileńska 59, Łódź, Łódzkie
Opcje płatności w ratach
Gabinet Mikropigmentacji i Makijażu Permanentnego AMStudioPMU
Gabinet Mikropigmentacji i Makijażu Permanentnego AMStudioPMU
(2 Opinie)·100% poleca

Informacje

AMStudioPMU specjalizuje się w zabiegach z zakresu mikropigmentacji skóry głowy oraz makijażu permanentnego.

Studio jest wyposażone w nowoczesny sprzęt do mikropigmentacji medycznej i makijażu permanentnego. Podczas zabiegów są stosowane wyłącznie certyfikowane pigmenty, nieszkodliwe dla organizmu i niewywołujące reakcji alergicznych. Specjaliści wykonujący zabiegi zapewniają najwyższe standardy bezpieczeństwa. Dbają także o to, aby w gabinecie panowała swobodna atmosfera.

Specjalizacje

Kluczowe miejsce w ofercie salonu zajmują zabiegi mikropigmentacji skóry głowy oraz brody pozwalające ukryć braki owłosienia, a także świetnie maskujące blizny i defekty skóry. Drugą ważną usługą w ofercie gabinetu jest makijaż permanentny ust, brwi oraz kreski na powiece. W pierwszym przypadku doświadczona kadra stosuje zarówno całkowitą pigmentację ust jednym kolorem, jak i technikę 3D pozwalającą na pokrycie ust dwoma kolorami, oraz metodę ombre, dającą efekt cieniowanych ust. W makijażu permanentnym brwi najczęściej stosowanymi technikami są: metoda pudru-cienia, ombre oraz włoskowa.

Studio świadczy także usługi z zakresu mikropigmentacji medycznej, w tym odtworzenie brodawki sutkowej po mastektomii. W ofercie AMStudioPMU znajdziecie też zabiegi z użyciem lasera.

Ponadto, udając się do gabinetu, możecie poddać się laserowemu usuwaniu tatuażu. W salonie wykonuje się dodatkowo zabiegi usuwania makijażu permanentnego przy użyciu lasera neodymowo-yagowego.

Zespół

AMStudioPMU tworzą entuzjaści mikropigmentacji i makijażu. Jak sami twierdzą, kiedyś sami poddali się zabiegom, co pozwoliło im zmienić swoje życie i zyskać pewność siebie. Dziś chcą się dzielić pozytywną energią i realizować marzenia innych o pięknym wyglądzie.

Łódzkie AMStudioPMU powstało w 2013 roku. Założycielami gabinetu są doświadczona lingeristka i specjalistka od makijażu permanentnego oraz ekspert w zakresie zabiegów SMP. To osoby, które mogą pochwalić się dużym doświadczeniem w dziedzinie makijażu permanentnego oraz mikropigmentacji medycznej. Doskonalą swoje umiejętności, uczestnicząc w rozmaitych kursach oraz szkoleniach. Do swojej pracy podchodzą z ogromnym zaangażowaniem i dokładnością, co pozwala im uzyskiwać doskonałe rezultaty estetyczne.

Lokalizacja

Gabinet znajduje się w Łodzi, blisko centrum miasta.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Możliwość płatności w ratach:

  • Tak

Pierwsza wizyta gratis:

  • Tak

Główne zabiegi

Medycyna estetyczna

Zabiegi kosmetologiczne

Chirurgia plastyczna

Usuwanie blizn

Kamuflaż czy ukrycie blizny, odbywa się na zasadzie punktowego zapigmentowania miejsca pozbawionego włosów. Zabiegi wykonuje się przy włosach zarówno krótkich, jak i długich. Jest to imitacja krótko ściętych włosów. Pigmentacji można poddać praktycznie wszystkie rodzaje blizn z efektem natychmiastowym.

Łysienie

Łysienie, czyli postępujące przerzedzenie, wypadanie i utrata włosów na głowie, brodzie (zaroście męskim) z którą wielu z nas się zmaga. Mikropigmentacja skóry działa na zasadzie akupunktury, która w znacznym stopniu poprawia ukrwienie naskórka głowy a tym samym, przyczynia się do wzrostu uśpionych cebulek włosów. Mikropigmentacja dodatkowo zaciemni skórę dzięki czemu, piorunujący efekt jest już po pierwszym zabiegu.

Mikropigmentacja

Mikropigmentacja medyczna pozwala na ukrycie braków w owłosieniu jak również skutecznie maskuje blizny powstałe podczas zabiegu przeszczepu włosów czy powypadkowe. Z powodzeniem sprawdza się przy tuszowaniu niedoskonałości związanych z chorobami jak; łysienie plackowate, androgenowe, po chemioterapii, poporodowe, czy dziedziczne. Mikropigmentacja estetyczna (makijaż permanentny trwały) brwi, ust, konturu ust, kresek powiek. Jego głównym zadaniem jest podkreślenie uroku kobiety.

Przeszczep włosów

Nie każdy przeszczep włosów zaliczyć można do udanych. Największym problemem jest to, iż po takim zabiegu cebulek które zostały pobrane, nie da się odzyskać. W takim wypadku kolejny przeszczep nie bardzo wchodzi w grę, z uwagi na ograniczoną ilość graftów do przeszczepu. Z pomocą przychodzi tutaj mikropigmentacja skóry głowy, którą można zatuszować miejsca w obszarze dawczym jak i obszar, na którym dokonano wszczepienia graftu razem z cebulką i gruczołem łojowym.

Opinie (2)

5.0
2 Opinie · 100% poleca

Mega polecam. Pełen profesjonalizm a efekty mega 🥰

Gabinet Mikropigmentacji i Makijażu Permanentnego AMStudioPMU
Gabinet Mikropigmentacji i Makijażu Permanentnego AMStudioPMU · 6 mar 2023

Panie Łukaszu, na Pańskiej głowie mikropigmentacja skóry głowy dokonała piorunującego efektu. Niezmiernie miło nam, że jest Pan zadowolony i dziękujemy, za mocno motywującą opinię do dalszego działania. Pozdrawiamy serdecznie :)

Historia ukończona (Mikropigmentacja):
Mikropigmentacja z uśmiechem na twarzy
Mikropigmentacja

Już mogę śmiało zapomnieć o łysej głowie i problemach z łysieniem plackowatym. Zabieg mikropigmentacji skóry głowy odjął kilka lat. Brak włosów to jednak już nie problem. Do zobaczenia na zabiegu zagęszczenia zarostu brody. Pozdrowienia dla ekipy!

Gabinet Mikropigmentacji i Makijażu Permanentnego AMStudioPMU
Gabinet Mikropigmentacji i Makijażu Permanentnego AMStudioPMU · 3 mar 2023

Panie Michale, na Pańskiej głowie rzeczywiście zabieg zagęszczania włosów metodą mikropigmentacji skóry głowy dokonał piorunującego efektu.
Niezmiernie miło nam że jest Pan zadowolony i dziękujemy za mocno motywującą opinię do dalszego działania.
Do zobaczenia na zabiegu pigmentacji, zagęszczaniu wąsów i brody, jak również przygotować się na to, iż znajomi ledwie poznają po tak pełnej metamorfozie :)
Pozdrawiamy serdecznie.

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Zdjęcia (6)

Filmy (1)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Artykuły (3)

Więcej artykułów
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.