PROMEDION Klinika chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej

PROMEDION Klinika chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej

Brak opinii
Dodaj opinię
ul. Kazimierza Wóycickiego 4, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
PROMEDION Klinika chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej
PROMEDION Klinika chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej
Brak opinii

Informacje

  • 555 wizyt na profilu

PROMEDION to warszawska klinika chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, która standardem i klimatem nawiązuje do najlepszych prywatnych placówek szwajcarskich. Wyróżnia ją połączenie doświadczenia i profesjonalizmu z holistycznym podejściem do pacjenta.

W ofercie PROMEDION znajduje się cała gama zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, chirurgii ortognatycznej oraz medycyny estetycznej. Lekarze specjaliści koncentrują się przede wszystkim na bezpieczeństwie pacjentów i osiąganiu naturalnych efektów operacji i zabiegów. Małoinwazyjnych zmian można dokonać w klinice już w kilkanaście minut pod okiem najlepszych lekarzy medycyny estetycznej w Polsce. Wszystkie operacje i zabiegi wykonywane są zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa oraz z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu i technologii. Do głównych kategorii zabiegów należą chirurgia plastyczna, medycyna estetyczna, ginekologia estetyczna oraz dermatologia.

W klinice praktykuje się kompleksowe podejście do problemu pacjenta, dzięki współpracy konsylium wykwalifikowanych lekarzy i specjalistów, którzy dobierają odpowiednie procedury do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Oferta placówki została przygotowana w taki sposób, aby pacjenci mogli kompleksowo skorzystać z medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej w jednym miejscu. Doświadczony zespół specjalistów, zaawansowane technologie oraz szeroki zakres konsultacji zapewniają w pełni fachową i optymalną pomoc. Klinika to zaprojektowany ze współczesnymi standardami europejskimi nowoczesny kompleks medyczny usytuowany na warszawskich Bielanach. Znajdują się tu trzy sale operacyjne, dwa pokoje zabiegowe, gabinety konsultacyjne oraz kilkanaście bogato wyposażonych pokoi dla pacjentów, zapewniających maksymalny komfort podczas pobytu w ośrodku.

W Klinice Promedion przyjmuje zespół najlepszych specjalistów w dziedzinie chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, mający wieloletnie doświadczenie. Są to m.in.: specjaliści chirurgii plastycznej – dr Maciej Charaziński (jeden z najbardziej doświadczonych chirurgów plastycznych w Polsce) oraz dr Marcin Nowak; specjaliści chirurgii szczękowo-twarzowej – dr n. med. Marcin Wiśniewski, lek. med. Michał Zmorzyński, a także dr n. med. Marcin Maciejak. Medycyną estetyczną zajmują się m.in. dr n. med. Artur Sandelewski, lek. med. Anna Płatkowska oraz lek. Marek Sanocki. Swoją wiedzę i umiejętności pogłębiają, biorąc udział w międzynarodowych specjalistycznych kongresach i sympozjach naukowych.

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 150

Usługi

Chirurgia plastyczna

Operacje bariatryczne

Zabiegi kosmetologiczne

Zdjęcia (15)

PROMEDION Klinika chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!