Lek. Piotr E. Janik

Lek. Piotr E. Janik

(5 Opinii) ·100% poleca
Dodaj opinię
Kosiarzy 9A, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Odpowiada w 72 godziny
Godziny pracy: 8:00 - 20:00
Lek. Piotr E. Janik
Lek. Piotr E. Janik
(5 Opinii) ·100% poleca

Informacje

 • 867 wizyty na profilu

Lek. Piotr Janik to absolwent I Wydziału Lekarskiego WUM (Warszawski Uniwersytet Medyczny). Jest lekarzem rezydentem w Klinice Chirurgii Plastycznej Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie, gdzie zajmuje się również działalnością naukową. W Klinice Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej, Metabolicznej i Torakochirurgii WIM (Wojskowego Instytutu Medycznego) odbył szkolenia w zakresie chirurgii ogólnej pod kątem specjalizacji z chirurgii plastycznej. Doświadczenia w zakresie chirurgii estetycznej zdobywał nie tylko w Polsce (warszawska Klinika Dr Szczyta), ale również za granicą – w sztokholmskiej Akademikkliniken oraz w Ankarze w Klinice Dr. Ötzan Özgür, gdzie szkolił się w przeszczepianiu włosów. Jako autor i współautor ma na swoim koncie liczne publikacje na temat chirurgii plastycznej w cenionych czasopismach naukowych. W 2021 roku odbył 3-miesięczny program szkoleniowy w zakresie chirurgii plastycznej w Sztokholmie – w Akademikliniken, gdzie zdobywał doświadczenie między innymi od samego Per Hedéna. lek. Piotr Janik jest członkiem licznych stowarzyszeń branżowych, wśród których należy wymienić Międzynarodowe Stowarzyszenie Chirurgii Plastycznej ISAPS, Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej PTChPRiE oraz Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging PTMEiAA.

Specjalista regularnie absolwuje szkolenia w zakresie chirurgii estetycznej, śledząc najnowsze doniesienia z tej branży. Uczestniczy w licznych warsztatach i zjazdach w Polsce oraz za granicą, podnosząc swoje kwalifikacje nie tylko w zakresie medycyny estetycznej, ale również chirurgii rekonstrukcyjnej i plastycznej.

Specjalizacje

W swojej prywatnej praktyce lek. Janik wykonuje operacje z zakresu chirurgii plastycznej (najczęściej: powiększanie piersi, podniesienie piersi, redukcja piersi, plastyka brzucha, liposukcja, plastyka powiek górnych, dolnych, lifting brwi, lifting szyi) oraz chirurgii odtwórczej włosów (FUE).

Na co dzień wykonuje również całą gamę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, których w większości uczył się bezpośrednio od dra Marcina Ambroziaka, a ich znajomość potwierdzają liczne certyfikaty na zabiegi korygujące zmarszczki, procedury z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, których celem jest modelowanie twarzy, leczenie nadmiernej potliwości, zabiegi liftingujące z wykorzystaniem nici, zabiegi z wykorzystaniem technologii HIFU oraz procedury laseroterapeutyczne.

Lokalizacja

Obecnie lek. Janik przyjmuje w Klinice Ambroziak w Warszawie, Body Clinic w Warszawie oraz w ORTO-LIVE w Radomiu.

NIP:

 • 1132953559

Zaświadczenia i certyfikaty:

 • Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej
 • Certyfikat jakości ISO 9001

Członkostwo:

 • International Society of Aesthetic Plastic Surgery

Rodzaj działalności

 • Klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Miejsce prowadzenia działalności:

 • Gabinet

Doświadczenie:

 • >10 lat

Możliwość konsultacji w języku:

 • angielski

Dysponujemy salami pooperacyjnymi:

 • Tak

Umowa z NFZ lub innymi prywatnymi ubezpieczycielami:

 • Tak

Godziny pracy:

 • 8:00 - 20:00

Cena konsultacji:

 • 200 - 300 zł

Sposoby płatności:

 • Gotówka
 • Karta płatnicza lub kredytowa
 • Przelew

Ułatwienia płatnicze:

 • Płatność w ratach

Opinie (5)

5.0
średnia ocen
100% poleca

O tym, że Pan Doktor jest świetnym specjalistą, wiedziałam od dawna, stąd mój wybór, ale że jest jednocześnie cudotwórcą - to tego nie wiedziałam! U osoby, która nawet jako dziecko nie miała talii, po prostu ją zrobił podczas zabiegu abdominoplastyki...Czytaj więcej

Najlepszy lekarz jakiego do tej pory spotkałam. Konkretny i kompetentny. Świetnie przeprowadzona operacja oraz opieka. Pełne zaangażowanie. Wszystkie zalecenia zarówno przed jak i po operacji były dokładnie wyjaśnione. Bardzo dziękuję Panu doktorowi...Czytaj więcej

Lek. Piotr E. Janik
Lek. Piotr E. Janik · 23 sty 2023

Bardzo dziękuję, cieszę się że mogłem pomóc :)

Byłam u Pana doktora Janika na operacji plastyki brzucha po dwóch ciążach, brzuch był obwisły i sprawiał, że czułam się niekomfortowo, a teraz znowu lubię swoje ciało! Doktor to niezwykle empatyczny i życzliwy człowiek, który ewidentnie kocha swoją p...Czytaj więcej

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, szczegółowe informacje przed zabiegiem jak i po. Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, jestem bardzo zadowolona i zdecydowanie polecam!

Zobacz więcej opinii
Lek. Piotr E. Janik udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Zdjęcia (2)

Lek. Piotr E. Janik udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!