Dr n. med. Arkadiusz Jundziłł
Dr n. med. Arkadiusz Jundziłł

Dr n. med. Arkadiusz Jundziłł Premium

Brak opinii
Dodaj opinię
Podnóże 3, Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie Zobacz mapę
Zarezerwuj wizytę Zobacz kalendarz
Zwykle odpowiada w ciągu 27 godzin
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 1789950
Dr n. med. Arkadiusz Jundziłł
Dr n. med. Arkadiusz Jundziłł Premium
Brak opinii

Informacje

Dr n. med. Arkadiusz Jundziłł to specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej. Prowadzi działalność na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, a w szczególności w Bydgoszczy. Działa również w Pile i Toruniu.

Dr n. med. Arkadiusz Jundziłł 2004 roku ukończył Akademię Medyczną w Bydgoszczy, uzyskując prawo do wykonywania zawodu lekarza. W 2013 roku ukończył specjalizację z chirurgii ogólnej, a w 2019 roku – z chirurgii plastycznej. Zdobył także tytuł doktora nauk medycznych w 2014 roku po dwóch latach stażu pod kierunkiem prof. Marii Siemionow w Cleveland Clinic.

Obecnie pełni funkcję adiunkta na Oddziale Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej w Bydgoszczy, a także lekarza nadzorującego w Banku Komórek Tkanek i w Zakładzie Medycyny Regeneracyjnej. Co więcej, dr n. med. Arkadiusz Jundziłł jest autorem i współautorem treści w podręcznikach dotyczących chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej przeznaczonych dla studentów z Polski i Stanów Zjednoczony, licznych artykułów w czasopismach naukowych oraz doniesień ze zjazdów krajowych i zagranicznych. Uczestniczy w wielu projektach badawczych i naukowych, jak na przykład NCN (Sonata), NCBiR (STRATEGMED i LIDER), MNiSW (Iuventus). W 2015 roku otrzymał też Nagrodę Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego w kategorii „Nauka, badania naukowe i postęp techniczny”.

Jako chirurg plastyczny dr n. med. Arkadiusz Jundziłł specjalizuje się w zabiegach modelowania piersi, w tym powiększania, zmniejszania i liftingu biustu, oraz zabiegach liposukcji i plastyki brzucha, ramion i ud. Wykonuje także operacje w obrębie twarzy, takie jak otoplastyka, blefaroplastyka, korekta nosa, lipofilling czy lifting twarzy. Zajmuje się także usuwaniem blizn, znamion i zmian skórnych. Oferuje też niektóre interwencje w ramach chirurgii ogólnej (np. wycięcie przepukliny, usunięcie hemoroidów, wycięcie torbieli), medycyny estetycznej i dermatologii. Dr n. med. Arkadiusz Jundziłł przyjmuje pacjentów w Bydgoszczy (w Centrum Medycznym Stadmedica) i Toruniu.

Ukończone specjalizacje:

  • Chirurgia Plastyczna, Chirurgia Ogólna

Członkostwo:

  • Polskie Twarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej

Wyróżnienia:

  • 2015 - Nagroda Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego w kategorii Nauka, badania naukowe i postęp techniczny

Rodzaj działalności

  • Klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej

Czy to prywatna klinika/gabinet?

  • Tak

Pacjenta przyjmuje:

  • Specjalista

Cena konsultacji:

  • 250 zł

Usługi

Chirurgia plastyczna

Medycyna estetyczna

Umów wizytę

Umów się na wizytę u tego specjalisty w proponowanych przez nas godzinach. Wybrany ośrodek skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności danej daty.

Umów się na wizytę w klinice:
Umów wizytę
Poniedziałek 05/12 Wtorek 06/12 Środa 07/12 Czwartek 08/12 Piątek 09/12
Dr n. med. Arkadiusz Jundziłł udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (10)

Nisko osadzone brwi i opadająca powieka
Odpowiedź specjalisty · 23 lis 2021
Witam serdecznie Proponuje korekcję powiek górnych i brwi przez powiekowo. Można również zrobic lift z dostępu przez czołowego ale wtedy zostają dodatkowe blizny. Pozdrawiam Arkadiusz Jundziłł
Zobacz więcej pytań z odpowiedziami
Dr n. med. Arkadiusz Jundziłł udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!